Jak mít ráda přítelovu dceru

Napsat příspěvek
Velikost písma:
6892
31.3.24 10:54

Jak často má otec dceru?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23
31.3.24 10:57

,

Příspěvek upraven 04.04.24 v 15:32

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23
31.3.24 10:58

,

Příspěvek upraven 04.04.24 v 15:33

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
532
31.3.24 10:59

Je to dítě, které takhle vychovali - takže bych z toho vyvodila, že i rodič bude pako. Asi teda prototyp ňouma, permanentně v područí žen, ať dcery, či dříve manželky, možná trochu i tebe. Teď je otázka, možná takové partnery preferuješ, tak se musíš smířit s tím, že prostě mají divné děti. Jako těm dětem to přímo neuškodí, pak si zase v dospělosti najdou partnery ňoumy, jako sis asi našla ty, a obě strany jsou spoko.

Jinak myslím, že je přirozené, že člověka prudí cizí děti - jiný styl výchovy, někdy i vypadají z jeho pohledu ošklivě, prostě tam nefunguje ta automatika, že vlastní dítě je nejhezčí (protože vypadá jak rodič) a nejchytřejší na světě, což mu nažene body a člověk leccos přejde. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17024
31.3.24 11:07

@Nickita402 - podle me ji svym zpusobem minimalne respektujes jako dite sveho partnera a chapes, ze si dovoli jen to, co dovolite vy ji..
Ale sahnout mi i me vlastni dite na pracovni pc, se zlou by se potazalo..takze bych tatinkovi vysvetlila, ze pokud bude dotycna nicit tve veci, tak ty po nem budes chtit nahradu a zasahnes tak, jako by se jednalo o cizi dite.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
40471
31.3.24 11:11
@Nickita402 píše: Více

Když děti nemají zájem o stýkání, natož o sestěhování, tak bych vůbec o nějaké svatbě a domu neuvažovala…

Holčičky mi je i líto, musí si zvykat na nové partnery a partnerky rodičů, ale není Tvoje povinnost být do tohoto namotaná víc než Ty chceš.
Až přijde puberta, bude nejspíš hůř.

Mně přijde, že je nejlepší si hledat partnera s dětmi podobného věku, jako mám já, taky jsme to tak dělala, do těch výrazně menších cizích se už hůř vžívá, když vlastní odrostou, mi přijde :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23
31.3.24 11:20

,

Příspěvek upraven 04.04.24 v 15:33

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23
31.3.24 11:24

.

Příspěvek upraven 04.04.24 v 15:34

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21529
31.3.24 11:28
@Nickita402 píše: Více

Podle me zehra na to, ze si nedovolis nic rict, abys nebyla za zlou macechu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34039
31.3.24 11:35
@Nickita402 píše: Více

Ale to spis vypada, ze to rika proto ze vi, ze se ji budes venovat a on bude mit klid.
Ja bych uz davno rekla i te male, ze se bud bude chovat normalne a nebude delat sceny a naschvaly. Jestli bude, tak je mi lito ale nebudeme se vidat. Ve skole si taky prece nemuze delat co chce.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15113
31.3.24 11:37
@arinecka píše: Více

Taky to tak vidím, promluvit si s holkou, domluvit nějaké mantinely. Třeba to nakonec půjde. možná má ADHD.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23
31.3.24 11:42

,

Příspěvek upraven 04.04.24 v 15:34

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23
31.3.24 11:43

,

Příspěvek upraven 04.04.24 v 15:35

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34039
31.3.24 11:44
@boball píše: Více

Udelala bych to tak, a kdyz to bude porad stejny, tak bycj to ukoncila.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34039
31.3.24 11:47
@Nickita402 píše: Více

Asi ho opravdu hryze svedomi, kdo vi. Mel by ji ale nastavit hranice, jinak se z toho za chvilku zblazni. Az bude holka v puberte, tak bude delat co? Tohle za nej ale bohuzel nevyresis kdyz nevidi a neslysi co se mu rika. Takhle od nej kazda zena utece, protoze na to nebude mit nervy.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Chrastítko Špendlík

  • (4.6) + 67 recenzí

Dudlík Perfect

  • (4.7) + 53 recenzí

BABY NA UCPANÝ NOS 50 ML

  • (4.9) + 41 recenzí

Dudlík Space 0–6m

  • (4.9) + 41 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin