Jak na modřiny?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tterka
Kelišová 5423 příspěvků 28.05.08 10:26
Jak na modřiny?

Ahoj holky,
potřebuji od vás poradit. V neděli jsem ošklivě spadla u rodičů ze stráně. Naštěstí se mi nic nestalo, ale mám všude po celém těle modřiny. Mám jeden fialový flek vedle druhého a vypadám, jako by mě někdo zmlátil :cry: :lol: .
Teď je venku krásně a já nosím dlouhé kalhoty a triko s dlouhým rukávem, protože se ty modřiny vypadají fakt blbě.
Můžete mi prosím poradit, jak mám urychlit proces blednutí modřin, nebo nejlépe jak se jich zbavit úplně :roll: :? ???
Děkuji za rady!!!!

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anette
Extra třída :D 10410 příspěvků 28.05.08 10:34

ahoj,
kup si v lékárně co nejdříve homeopatika ARNICA a užívej 5 granulí každých 10 minut první hodinu a pak po zlepšení 1× za 1-2 hodiny

tterka
Kelišová 5423 příspěvků 28.05.08 10:45

Anette moc děkuji za pomoc. Arnicu mám náhodou doma, tak to hned jdu zkusit. Doufám, že to bude fungovat :)

Novire
Neúnavná pisatelka 19919 příspěvků 28.05.08 10:50

A kdyby to nepomohlo, tak zkus koupit HIRUDOID FORTE GEL :wink: Mast je taky ,ale gel se líp vstřebává, tak mi vyhovuje víc :)

hope
Zasloužilá kecalka 826 příspěvků 28.05.08 11:19

z vlastni zkusenosti doporucim Heparoid mast a mazat mazat mazat po par dnech znizi .. fakt mizi podstatne rychleji ;)

sandrik
Neúnavná pisatelka 19864 příspěvků 28.05.08 12:52

Já měla na vstřebání otoků a podlitin Yellon gel, ale nevím, jestli je běžně k sehnání

Sandra

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.05.08 20:59

Mast Heparoid a homea Arniku Montanu ;-), používám i na dítě a zabírá.

tterka
Kelišová 5423 příspěvků 30.05.08 13:19

Ahoj holky,
tak moc děkuji za rady.
Užívám homeopatika Arniku a i ten Hirudoid forte gel a modřiny už vypadají mnohem lépe. Ty menší modřiny už jsou pryč, ty velký jsou ještě vidět, ale dost vybledly, tak snad budou brzy pryč :lol: .

Děkuji vám moc, moc, moc :D

EinsteinII
Kecalka 159 příspěvků 10.06.08 12:12

Jen doplním osvědčenou mast Heparin AL 30000. Vynikající zejména při otocích (boule), ale výborně zabírá i na modřiny.

http://www.lekarna.cz/…-ung-1x40gm/

Gloomy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.06.11 13:27

No áno na modriny je dobrý dať si teplý obklad ževraj ale neviem… možno by som doporučil horúci kúpeľ a samozrejme heparoid. Moja mama je zdravotná sestra a takto mi poradila :)

Karolina76
Stálice 60 příspěvků 04.10.11 21:31

Já jsem slyšela, že na to pomáhá kalciová mast, ale nevím co je na tom pravdy.

8petule8
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.11 15:32

Heparoid :palec:

rozmary
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.11 10:02

Když jsem byla po bouračce byla jsem taky jedna velká modřina,v létě jsem chodila nabalená,fakt to vypadalo hrozně,hojilo se to dlouho,pak jsem se na to vykašlala,vzala jsem kraťasy a tílko a sluníčko mi to vyhojilo do třech dnů

Eva Tolarová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.06.12 19:38

Ahoj holky, :D
Jak se dá vyrobit doma něco dobrýho na modřiny aby zmizely :?: protože já už s toho šílim :zed: :D

GinaSpiritx
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.06.13 07:56
mast

Holky, mě hodně pomáhá na modřiny Arniková mast (50 ml stojí okolo 55 kč) např. v lékárně Dr.Max. Učím se pole dance a z hodin si pravidelně odnáším modřiny. :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Matka utýraného chlapečka Simona je opět těhotná. Informaci potvrdila tyranova sestra

V sobotu to byl přesně měsíc od chvíle, co byl v Lounech utýrán ani ne... číst dále >

Muž roku Jiří Kmoníček: Čekal jsem lechtivé zprávy, ale ne fotky penisu od muže

Nejkrásnější Muž Česka Jiří Kmoníček (24) je po vítězství v soutěži krásy na... číst dále >