Jak na to? Čištění holčiček

Mombree
9.8.13 19:47

jak na too???

Holky, jak cistite holcickam mezi nozkama??v porodnici mi dali johnsos nez sem prisla na to, ze je na prd tak jsem ji tim mazala..jenomze ji to proste v pipce zustava a ja to nemuzu nijak vytrit, zkousim olejem, ale to proste nejde to poradne vycistit..zase se ji vtom nechci nejak starat aby to potom nemela podrazdene..nejak to ale dolu dostat musim, prece to tam nmuze zustat???vim, mozna trochu hloupa diskuze ale vazne si nevim rady :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

28884
9.8.13 19:51
;)

Příspěvek upraven 10.08.13 v 13:47

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10365
9.8.13 19:52

Namoč do olejíčku takovou tu vatovou tyčinku do uší a vyčisti tím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28884
9.8.13 19:55

Roztáhnout pysky zvládneš, žejo? Tak třeba tamponkem namočeným v ol. oleji, nebo dětským, to je fuk to tam projed´,aby nezůstal tvaroh a pipka nesrůstala. Neboj, nic se jí nestane a tobě už vůbec. Odvrchu dolů ke konečníku. Ničeho se neboj, brzo získáš cvik ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28884
9.8.13 19:56

@Mombree a kolik těch doskusí na tohle téma zakládáš? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mombree
9.8.13 19:57

Ale to jadelam, zkousela jse to i tycinkou do usi, ale nepusti se to proste

• Nahlásit
  • Citovat
1918
9.8.13 19:58

:nevim: ja vzdy rozevrela prstama pysky a vytrela vlhkym ubrouskem. Slo to normalne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13802
9.8.13 19:59

Mezi pyskama jsem jí to utírala vatovými tyčinkami do uší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8879
9.8.13 20:00

@Mombree jak říkám, nám bylo řečeno že je to prostě hormonální nerovnováha u toho mimča, jak je stará maličká? Utírali jsme jí pipku jenom normálníma vlhčenýma ubrouskama (Pampers Sensitiv), teď jí jsou 2měsíce a nemá po tom ani památku. Nemá to tam teda už dýl samozřejmě, ale neboj se, že by srostla, když otíráš a staráš se :) Tohle prostě zmizí po nějaký době ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mombree
9.8.13 20:01

Omlouvam se, nejak mi to neslo vlozit a nakonec je to tu dvakrat

• Nahlásit
  • Citovat
Mombree
9.8.13 20:06

Prave ze tam ma vrstvu

• Nahlásit
  • Citovat
498
9.8.13 20:13

Ten slem tam nech, chrani to pipku a zmizi sam. Jestli mas teda novorozence. Jinak to bily nedrhnout, staci po koupani treba projet ruzkem mokry plenky, to ze tam zbyde nevadi, ono se to casem pusti, proste novorozeny holcicky to tam maj jako ochrannou vrstvu. Neni to „tvaroh“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4639
9.8.13 20:30

Normálně ji umyj v umyvadle pod kohoutkem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10075
9.8.13 21:06

@Mombree ja čistila vatovou tyčinkou v olejičku namočenou a šlo to nechala se dneska už je to horší ale stačí ubrousek a nebo voda jen :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6762
9.8.13 21:38

Ja taky cistila tycinkou do usi. Proste prejed :kytka: a motej do kolecka. Hodne stesti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama