Reklama

jak naučit na lahev

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Fish
Kelišová 6069 příspěvků 11.12.08 14:36
jak naučit na lahev

ahojda,
mám šestiměsíční holčičku a ráda bych se Vás zeptala jak ji mám naučit na lahev … zkusily jsme už několik lahví (avent, Mum … ) a tak nějak nic moc - nejlíp z toho vyšla Mum ale taky si ji jen tak převaluje v pusince.

Hezký den,

Reklama

Reakce:

kačenka1
Závislačka 4222 příspěvků 11.12.08 14:50

Ahoj,

moc ti neporadím.U nás neprošla žádná flaška a i odstavování bylo náročné.
Vyhrály to pítka,ale ne od aventu,protože z těch totěžko teče..

snad někdo poradí nějaký fígl :wink:

Aladina
Echt Kelišová 7584 příspěvků 11.12.08 15:47

Jonáš z flašky uměl. Pak měsíc nedostal a už žádnou flašku nechce. Nabízíme a nabízíme a nepolkne. Jen žužlá zubama. Podle mých dětí to nejde:-)
Asi jo, ale u nás to fakt neklaplo ani s prvním synem. Tak jednou přejdeme rovnou na hrnek. Sice by se mi to hodilo kvuli škole ale u nás to prostě nejde.

akinorev
Kecalka 321 příspěvků 11.12.08 18:17

Ahojky,malý je teda jedno co ma v puse ..hlavně že to teče… :D :D …ale při druhý jsme měli docela problém a vyhrála to obyč.skleněná flaška a obyč.dudlik na ní.ne silikonový.má takovou bambulu,že vypada jako prso.sice se vyvařováním dřív opotřebí oproti silikonovému,ale ten jediný si vzala.A vezme si ho i ted prcek,když třeba hlídá babi…zkus to..víc neporadím.Já už kojím 4 roky,s měsíční pausou tak sem jak dojná… :D .

petrax77
Ukecaná baba ;) 1687 příspěvků 11.12.08 18:57

V 6M měsících už můžeš zkusit hrníček. Přijde mi to lepší, než láhev. Stejně bys za pár měsíců učila z lahve na hrníček.

Já mám dobrou zkušenost s hrníčkem z DM pro děti od 6M (má měkké pítko, které teče po stisknutí, tzn. není tam nutné sát). Znám z okolí více holek, které ho daly v 6M a prošlo jim to :lol:

Katka_H
Kelišová 5766 příspěvků 11.12.08 19:01

Pítko s DM také doporučuji. Určitě jsme ho také měli od šesti měsíců, tak do toho :wink:

Fish
Kelišová 6069 příspěvků 11.12.08 19:49

:D všem moc děkuju - zkusím to s tím hrníčkem … a doufám že to půjde.
Taky flašku jen okusuje a má to spíš na hraní než na jídlo.

Pak dám vědět jak jsme dopadly :)

oskaria
Kecalka 168 příspěvků 11.12.08 21:35

Ahoj,my u obou holčiček přešly na hrnečky(pítka od Chicca).A úplně bez problémů.Navíc já jsem i ráda.To kvůli zubům!Renata :-)

Fish
Kelišová 6069 příspěvků 17.12.08 13:54

ahoj holky,
všem děkuji za rady … bohužel nechce ani hrneček … jedinýkterý jsem nezkoušela je ten od Chicco - tak ho ještě vyzkoušíme.
Ale prostě z toho nechce sát … jen to všechno okusuje. Ale třeba na to přijde až bude chtít - doufám.
Mějte se krásně, pa

eginka
Kecalka 457 příspěvků 12.07.11 00:21

Ja som nasemu furd nabizela flasku a furd dokola, vela si hral s flaskou a nakoniec sa naucil pit s ni.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >