Jak skončit noční kojení?

390
13.4.21 12:46

Jak noční kojení?

Dceři je rok a půl a noční budíčky už jsou fakt šílené. co jste použili vy na odnaučení nočního kojení? zabral někomu ten způsob podle knížky Nejšťastnější miminko v okolí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
871
13.4.21 12:50

Ségra si pomazala prso hořčicí a od té doby nekojí. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10598
13.4.21 12:53

Prostě jsem prso nedala, naplánovali jsme to na víkend a s malým spal táta, aby mě necítil. Třetí noc už po prsu netoužil. Některým dětem to ale trvá trochu dýl. Bez pláče se to neobejde, to ti lhát nebudu :lol: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10835
13.4.21 12:53
@Monulie píše:
Dceři je rok a půl a noční budíčky už jsou fakt šílené. co jste použili vy na odnaučení nočního kojení? zabral někomu ten způsob podle knížky Nejšťastnější miminko v okolí?

Musis byt pevne rozhodnuta a proste nedat.
Jakmile mas sebemensi pochybnosti, jestli to treba neni moc brzo a tak, dite to vyciti a nebude to fungovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
390
13.4.21 12:54
@Dara90 píše:
Ségra si pomazala prso hořčicí a od té doby nekojí. :)

to dítě mlsný by snědlo i to… možná hořčice s chilli :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14330
13.4.21 13:01

@Monulie já ukončovala obě holky o rok později tedy, ale první to vzala v pohodě. Zavázala jsem si prsa a řekla, že mám bebí a mlíčko už není, ale měla dudlík, tak to zvládla dobře. U druhé to byl trošku horor, udělala jsem to stejně, ale pořád se dožadovala a brečela, musela jsem pak týden spát odděleně a spala s tátou, prvních pár nocí mě i hledala :roll: Další usínání se mnou bylo, že musela držet aspoň prso, což mě děsně točilo, to je jí šroubování a mačkání bradavky :lol: 3 měsíce se budila víc jak na kojení, až to pak nějak ustalo..
Držím palce, hlavně se rozhodnout na 100% a už nepolevit. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
957
13.4.21 13:28

Někomu pomáhá, nechat dítě spát s tatínkem, někomu namazat si bradavky zázvorem nebo propolisem.

Jen upozorňuji, že ti že v noci přestanete kojit tak to neznamená, ze se přestane i budit. Může ale nemusí.

Držím palce :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
299
13.4.21 15:24

Já jsem prcka nechala spát s manželem. První moc musel manžel vstát a chovat. Druhou už jen dal dudlík. Třetí už se spalo celou noc. Bylo mu 9 měs.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
390
14.4.21 22:00

Diky za podporu a tipy, tak mame za sebou prvni noc bez kojeni, mala pobrekavala (jako kazdou noc), jinak to probehlo dost hladce - dala sk po mym signalu AU asi pulhodiny protestu, pri dalsim buzeni uz rovnou rekla au a spala dal. Ale ja oci moc nezamhourila, jak jsem ji sledovala :lol: uvidime dneska, ale jsem rozhodnuta vydrzet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7875
14.4.21 22:04

Asi ti to teď už nepomůže, ale pomáhá odstavit mnohem, mnohem dřív, dokud z toho dítě nemá rozum.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
299
14.4.21 22:26
@kacz píše:
Asi ti to teď už nepomůže, ale pomáhá odstavit mnohem, mnohem dřív, dokud z toho dítě nemá rozum.

S tím souhlasím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10835
15.4.21 01:27
@kacz píše:
Asi ti to teď už nepomůže, ale pomáhá odstavit mnohem, mnohem dřív, dokud z toho dítě nemá rozum.

To ja zase vubec, odstav ve spravnou dobu (tedy pozdeji) je pro dite prirozenejsi a jde snadno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
390
15.4.21 08:55

Já mám právě pocit, že až teď to opravdu není o hladu - budí se často, cucne a spí. Tak teď máme trochu čoromoro, ale zas jen jednou za noc. Dneska to samé, trochu větší záchvat na 20 minut, pak jen chtěla spát na mě nalepená, ale do výstřihu se nedrala. Ráno kojení po sedmé. jsem vyndaná :D ale ještě to zkusím dál

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat