Blinkací mimča. Kdy se to zlepší?

18
11.4.21 21:03

Blinkací mimča. Kdy se to zlepší?

Zdravím.
Mám 6 týdenní holčičku a jsme plně na UM.
Od narození byla na Hipp a to blinkala po každém krmení, několikrát i proudem, jak kdyby vyblinkla celou dávku.
3 týden jsme na Hami, je to trochu lepší ale i tak.. :roll: :,( je tu někdo? Kdo to má podobně? A kdy by se to mohlo zlepšit?
Dekuji :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1594
11.4.21 21:10

Syn zvracel do nejakých 7mesíců, pridávala jsem NutriTON do mlíka. Pomáhalo to. Někdy to vypadá že mimčo vyblilo vše, ale zkus vylit 3lžice na platěnou plinu, vypadá to že je toho moc. Takže pokud neblije fakt obloukem, byla bych v klidu. Ať se vám to brzo zlepši :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
688
11.4.21 21:12

@Marta99 ahojky,moji holcicce je 11 týdnu, je kojena a blinka od návratu z porodnice. Blinka porad, celé dny ☹ co bych za to dala, kdyby se tovuz chtělo zlepšit, ale co jsem načetla, tak to bude asi ještě trvat ☹ jsem z toho nešťastná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
84
11.4.21 21:22

Asi tě moc nepotěšim, ale malej měl reflux a srovnalo se to až v roce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
11.4.21 21:24

@niki V @pecora
Ach joo.
No mě to právě furt nutí měnit UM, ale nechci ji ještě víc přitížit, když ještě k tomu nemá častou stolici ( 1× asi za 4 dny) ten nutriton musím z konzultovat s Dr? Může přijít do jiného Um než Nutrilon? A jak se vůbec používá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31172
11.4.21 21:24

@Marta99
Asi do půl roku. Ale horší to bylo jen ty 2 první měsíce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
11.4.21 21:27

@Starlord no chtěla jsem se zeptat dr, jestli náhodu nemá reflux. Ale malá přibývá pěkně 🤨

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
120
11.4.21 21:31

Malá mi ublinkavala asi do 10 měsíce +-… Taky jsem byla zoufalá, malá měla nutrilon + nutriton a stejně ublinkavala pořád… Všechno a všichni pořád poblití no hrůza děs… Spoléhala jsem se na to, že když začneme s příkrmy tak se to zlepší, ale vůbec… Malá blinkala pořád, prostě to chtělo čas ;) teď už jenom vzpomínáme a smějeme se… Přejde to, neboj… Chce to jen vydržet :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
449
11.4.21 21:34

Naše druhorozená blinkala fakt hodně, zlepšilo se to ale nějak po třetím měsíci. Ty první měsíce jsem ji převlékala asi osmkrát denně a třikrát v noci :roll: :roll: Byla plně kojená.
Doktorka mám doporučila sirup Gastrotuss (nebo tak nějak se jmenuje), trochu to pomohlo.
Tak můžeš vyzkoušet po konzultaci s Vaší Dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
635
11.4.21 21:39

A nedáváš ji moc toho mlíka? Mě malá blije Když je prezrana :think:..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
11.4.21 21:46

@KKikina To už mě taky napadlo, ale dávám ji kolik ona chce. Dělám pořád stejnou dávku, někdy nechá víc, někdy míň a někdy (málokdy) vypije celou.
Ještě mě napadlo krmení co 2 - 2,5 hod po menších dávkách. Zkusím zítra

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
635
11.4.21 21:48
@Marta99 píše:
@KKikina To už mě taky napadlo, ale dávám ji kolik ona chce. Dělám pořád stejnou dávku, někdy nechá víc, někdy míň a někdy (málokdy) vypije celou.
Ještě mě napadlo krmení co 2 - 2,5 hod po menších dávkách. Zkusím zítra

Některý mimca jsou blici, nebude to tak napořád. Je ještě maličká :kytka:. Někde jsem četla že je na to dobrý něco hustějšího do žaludku, ale nevím pomalu ani co to znamená. :dance: :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
578
11.4.21 21:50

Zlepsilo se to az kdyz si syn sedl. Jinak blil i obloukem a bylo to desny. Kojila jsem mel abkm, byla jsem na diete a davala jsem pred kojenim gastrotuss sirup :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
84
11.4.21 22:14

@Marta99 tak to by mohlo být jen ublinkavani, je to taky nepříjemný, ale přejde to dřív 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1594
12.4.21 06:43
@Marta99 píše:
@niki V @pecora
Ach joo.
No mě to právě furt nutí měnit UM, ale nechci ji ještě víc přitížit, když ještě k tomu nemá častou stolici ( 1× asi za 4 dny) ten nutriton musím z konzultovat s Dr? Může přijít do jiného Um než Nutrilon? A jak se vůbec používá?

Ano muzes to pridavát do jakéhokoliv mléka, a radej bych se zeptala pediatra ldyz nemá často stolici, ten nutriton to totiž jeste zahusti tak az neni zabetonovaná pak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat