Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Ahojte, nemá někdo náhodou zkušenost s odstraněním fleků od žlutého písku ze zámkové dlažby? Nechali jsme písek delší dobu na dlažbě stát a zůstaly po něm fleky, zkoušeli jsme i savo a nechce to dolů, je to nejspíš zalezlé v těch pórech
. Dlažba úplně nová
.
Děkuji.