Reklama

Jak opravdu naučit miminko režimu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jessie8951
Kecalka 439 příspěvků 18.03.18 14:27
Jak opravdu naučit režim?

Ahoj,

chci se zeptat zkušenějších :) Jak opravdu naučit režimu 6-ti měsíčnímu mimču? Večer je to super, usne kolem 19.hod., pak se vzbudí ve 4 na mlíčko a ještě do 7 spíme.
Horší je to ale přes den, dopoledne se snažím dávat spát vždy kolem 10 hod, ale někdy to nevydrží a už třeba ve čtvrt na 10 je hrozně unavená. Mám jí dát tedy spát dříve nebo počkat do těch 10.? Pak odpoledne to chce spát pokaždé jinak, jednou ve 13:30, jindy ve 14:30 nebo v 15:00. Mám dvě kámošky, které každý den chodí na procházku ve stejnou dobu. Já kolikrát s nimi jít nemůžu, protože malá už je buď vyspaná nebo do spánku se jí nechce a pak v kočáru řve.
Prosím o radu, jak to dělat odpoledne? Díky :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinelucenka
Vesmírná mluvilka 32108 příspěvků 18.03.18 14:29

Tak s kámoškama nemusíš chodit každý den, ne? Nechala bych dítě spát podle potřeby.

Jessie8951
Kecalka 439 příspěvků 18.03.18 14:29
@lucenka píše:
Tak s kámoškama nemusíš chodit každý den, ne? Nechala bych dítě spát podle potřeby.

To samozřejmě nemusím - to není důležité. Na to jsem se neptala…

Vesmírná mluvilka 32108 příspěvků 18.03.18 14:30
@Jessie8951 píše:
To samozřejmě nemusím - to není důležité. Na to jsem se neptala…

tak nech dítěti takový spánek, jako ho ono potřebuje.

iiiv
Extra třída :D 10919 příspěvků 18.03.18 14:31

Některé děti prostě nejsou režimové a některé naopak jo.

Jessie8951
Kecalka 439 příspěvků 18.03.18 14:31
@lucenka píše:
tak nech dítěti takový spánek, jako ho ono potřebuje.

To samozřejmě dělám. Jen jsem chtěla vědět, jestli třeba nedělám něco špatně.

Erinye
Kecalka 333 příspěvků 18.03.18 14:32

Muj syn ma skoro rok a nikdy mi nespi na minutu presne..vzdy v rozmezi pul hodiny, hodiny:-)

vertunka
Závislačka 4624 příspěvků 18.03.18 14:35
@iiiv píše:
Některé děti prostě nejsou režimové a některé naopak jo.

Spis bych rekla, ze nekteri rodicove jsou rezimový, nekteri naopak nejsou. Ja jsem s dcerou jela presne podle hodinek, at byla unavena nebo ne. Nektere dny byly na vrazdu (vzajemnou :mrgreen: ), ale vyplatilo se mi to.

Jessie8951
Kecalka 439 příspěvků 18.03.18 14:37
@vertunka píše:
Spis bych rekla, ze nekteri rodicove jsou rezimový, nekteri naopak nejsou. Ja jsem s dcerou jela presne podle hodinek, at byla unavena nebo ne. Nektere dny byly na vrazdu (vzajemnou :mrgreen: ), ale vyplatilo se mi to.

Takže dávat spát ve stejnou dobu i když je unavená, řve a mne si očka? :D

Vesmírná mluvilka 32108 příspěvků 18.03.18 14:38
@vertunka píše:
Spis bych rekla, ze nekteri rodicove jsou rezimový, nekteri naopak nejsou. Ja jsem s dcerou jela presne podle hodinek, at byla unavena nebo ne. Nektere dny byly na vrazdu (vzajemnou :mrgreen: ), ale vyplatilo se mi to.

chudák dítě… tebe taky někdo nutí chodit spát stále ve stejný čas?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.18 14:39

Když dítě dáš spát kdy samo potřebuje, tak uděláš prostě nejlíp. Taky to tak dělám a moje dítě spí během dopoledne, někdy až v poledne. Musím spoustu srazů s kámoškama rušit, to se nedá nic dělat. Stejně nepomůže „dát dítě spát v přesnou hodinu“, když není unavený, tak ti stejně přeci neusne, akorát s tím ztratíš nervy a čas takže naučit režim je prostě blbost.

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1098 příspěvků 18.03.18 14:39

Jsme rezimova rodina, ale pres den mala spi kdyz se ji chce spat, na kocarkovy slety nechodim, takze nevim jak to delaj jiny matky. Ted po roce se to ustalilo ze v 90% jde spat v 11 dopo a spi tak hodinu a pul. Driv to bylo jak kdy a menilo se to s potrebou denniho spanku.

vertunka
Závislačka 4624 příspěvků 18.03.18 14:43
@Jessie8951 píše:
Takže dávat spát ve stejnou dobu i když je unavená, řve a mne si očka? :D

No pokud je unavena a rve, tak uz ma davno spat. Je potreba ten rezim nastavit podle potreb ditete. Paklize treba vidis, ze je v deset hodin hotova, tak ji davej spat v pul jedenacte a ona si casem navykne, ze v pul jedenacte se spi a nebude neklidna.

Jessie8951
Kecalka 439 příspěvků 18.03.18 14:44
@vertunka píše:
No pokud je unavena a rve, tak uz ma davno spat. Je potreba ten rezim nastavit podle potreb ditete. Paklize treba vidis, ze je v deset hodin hotova, tak ji davej spat v pul jedenacte a ona si casem navykne, ze v pul jedenacte se spi a nebude neklidna.

Takhle to dělám, ale ona tu půl hodinu řve jak tur :D

vertunka
Závislačka 4624 příspěvků 18.03.18 14:44
@lucenka píše:
chudák dítě… tebe taky někdo nutí chodit spát stále ve stejný čas?

Komentar typu chudak dite sis klidne mohla odpustit. Neznas me ani jsi v zivote me dite nevidela a hnedka soudis, ze je chudak.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Podvedená Bohdalová v thrilleru o důvěřivosti seniorů: Z toho jde Strach!

Klobouk dolů! Jiřina Bohdalová (87) je profík každým coulem. S Jiřím Strachem... číst dále >

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >