Jak otěhotnět, když nemám menstruaci?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
101927
22.3.12 13:27

No, taky bych spíš doporučovala návštěvu gynekologa a udělat hormonální profil aby se zjistilo co a jak… přece jen v 17 letech by MS už měla být, nemusí být ještě úplně pravidelná, ale plus mínus ano.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
verýsek95
22.3.12 13:28

jo, už jo, UTZ, krev na hormon. hladinu, vše měla v pořádku, máme vyčkat do konce prázdnin. No já hladám něco, jak tomu pomoci.

  • Citovat
  • Upravit
17359
22.3.12 13:46

stitnu zlazu ma v poriadku?
radsej by som hladala priciny nez riesila dosledky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
verýsek95
22.3.12 14:09

štítnou žlázu má také v pořádku, byla na endokrinologii na vyšetření.Pokud máte dobré zkušenosti s těmi přír. preparáty, které by byly vhodné na užívání v plodném období, ne v klimakteriu, tak písněte. Budu ráda

  • Citovat
  • Upravit
101927
22.3.12 14:16

No já jsem pila kontryhelový čaj, ale to je spíš pouze na úpravu cyklu, nevím jestli by to zafungovalo, pokud není vůbec.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4091
22.3.12 14:44

Ahojky…když jsme byla mladá taky jsem měla úplně rozhašený cyklus…4měsíce nic a pak třeba 11 dní v kuse..mám anovulační cyklus…ničím se to nespravilo,problémy do ted…A přesto nedávno jsem porodila a MS jsme měla 2× do roka??

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17359
22.3.12 18:21
@verýsek95 píše: štítnou žlázu má také v pořádku, byla na endokrinologii na vyšetření.Pokud máte dobré zkušenosti s těmi přír. preparáty, které by byly vhodné na užívání v plodném období, ne v klimakteriu, tak písněte. Budu ráda

tie prirodne preparaty myslis asi soju. ak ano, tak Ti v lekarni povedali blbost, lebo fytosoja obsahuje prirodne estrogeny, ktore stimuluju rast folikulov, co v praxi znamena, ze zene mozu pomoct k ovulacii a k ms.

ale pokial neplanuje v najblizsej dobe otehotniet, tak ako som pisala predtym, treba riesit pricinu, nie nasledky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Světlana jurankova
22.8.13 06:52

mam ten stejny problém

Ahoj holky mam ten stejnej problem i když muj doktor mi dava nějake léky na hormony porad nic ja uš fakt nemužu jsem cela otekla a straštně mě bolí břicho co stím mám dělat děkuji za radu :srdce:

  • Citovat
  • Upravit
Silvie29.10
16.10.13 18:00

Zdravim všechny-:)myslela jsem ze jsem ta jedna z mála co ma takove to problemy, ale az co ksem zacala hledat info na netu, teprv koukam kolik to trapi lidi-:(prez rok s pritelem se snazime o mimko, problem je v tom ze prvotne nevim uz jak dat doporadku menstruaci.od zacatku jsem ji mela nepravidelne, proto jsem nasazovala HA, po deseti letech vysazena, pul roku nic pak injekce, nic, nasazeny hormony 5mesiců, to jsem dostavala, po vysazeni jich uz prez rok nemenstruji, doktorka mi je zkousela psat znovu a uz nezabraly..poslala me na endokrinologoi kde mam stitnou zlazu v poradku a vic jsem se nedozvedela, jen ze mi ulitava jeden hormon a mam prijit za pul roku zas na krev jestli se da doporadku, to je cele. Myslim ze samo to ale nepujde, prijde mi zas dlouhe cekat pul roku a nic..moje gyndarka mi napsala kyselinu listovou aby mi to upravila a ani ta nic, nevim uz co-:(do toho beru prasky na vysoky tlak s pred 5lety jsem prodelala toxoplazmozu ktera mi vlitla do oci a prastala jsem videt, uspesne vylecena ale-:)rikam si jestli treba ty prasky na tlak nemohou to omezovat, ani jedna doktorka mi na to neodpovi, nema nekdo zkusenost??predem dekuji za info-:) :nevim: :nevim:

  • Citovat
  • Upravit
Silvie29.10
16.10.13 18:05

Zdravim všechny-:)myslela jsem ze jsem ta jedna z mála co ma takove to problemy, ale az co ksem zacala hledat info na netu, teprv koukam kolik to trapi lidi-:(prez rok s pritelem se snazime o mimko, problem je v tom ze prvotne nevim uz jak dat doporadku menstruaci.od zacatku jsem ji mela nepravidelne, proto jsem nasazovala HA, po deseti letech vysazena, pul roku nic pak injekce, nic, nasazeny hormony 5mesiců, to jsem dostavala, po vysazeni jich uz prez rok nemenstruji, doktorka mi je zkousela psat znovu a uz nezabraly..poslala me na endokrinologoi kde mam stitnou zlazu v poradku a vic jsem se nedozvedela, jen ze mi ulitava jeden hormon a mam prijit za pul roku zas na krev jestli se da doporadku, to je cele. Myslim ze samo to ale nepujde, prijde mi zas dlouhe cekat pul roku a nic..moje gyndarka mi napsala kyselinu listovou aby mi to upravila a ani ta nic, nevim uz co-:(do toho beru prasky na vysoky tlak s pred 5lety jsem prodelala toxoplazmozu ktera mi vlitla do oci a prastala jsem videt, uspesne vylecena ale-:)rikam si jestli treba ty prasky na tlak nemohou to omezovat, ani jedna doktorka mi na to neodpovi, nema nekdo zkusenost??predem dekuji za info-:) :nevim: :nevim:

  • Citovat
  • Upravit
5702
16.10.13 18:07

Listovku na úpravu MS 8o 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5702
16.10.13 18:08

A co takhle navštívit rovnou CAR centrum asistované reprodukce?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1439
16.10.13 18:09

Silvie - jdi do CAR, tam jsou na takovéhle specialitky zvyklí a je pro ně normální ti udělat kolečko všech možných vyšetření… musí se k tomu přistupovat komplexně a vylučovat jeden problém za druhým, neztrácej čas a jdi za odborníky, pro které budeš rutina - určitě ti pomůžou a možná i hodně rychle :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Silvie29.10
16.10.13 18:18

Svete div se ale je to tak-:)sama si myslim ze uz nevi moc co semnou, je to nejaka novinka na trhu kyselina listova s inositalem, dava se to na podporu tehotenstvi vim, jeji verze ze by se mi tom mela srovnavat i menstruace-:(

  • Citovat
  • Upravit
5702
16.10.13 18:26

No jelikož nemáš MS nejspíš ani neovuluješ a to je potřeba dát do kupy. Takže se vyprdni da gyndařku a hned se objednej do jakéhokoliv CARu, berou i bez doporučení stačí říct, že se snažíte víc jak rok.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Intimní balzám INTIMISS

  • (4.7) + 30 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty