Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ahojky ![]()
Já vím že nejste odborníci ale dneska jsem byla na screeningu a tak nějak jsem doufala že mi řeknou co to bude ale nic ![]()
Kamarádka tam byla ve stejnej termín a řekli ji to bez zeptání tak jsem tak čekala že by mi to taky mohli říct ale bohužel a já jsem strašná zvědavka
sice upřímně asi je mi jedno co to bude hlavně ať je to zdravé ale tak nějak že zvědavosti bych alespoň tak trochu chtěla vědět co by to tak mohlo být ???? jak se to dá jako rozpoznat kromě toho že tam buď je nebo není pindík?? Děkuji moc ![]()
No buď tam je nebo není, jinak se to z ultrazvuku nepozná. 😁 Lepší se zeptat.
@Jeannette1996 Na prvním screeningu to není o pindíku, ale o sklonu pohlavního hrbolku. Někdo to podle toho určuje, někdo je opatrnější, protože se to naklonění může i trochu měnit…
@MimiLola Nic moc fotka na to, ten spodek je hůř vidět. Možná trochu víc kluk, ale nevsadila bych si na to.
@Litta
My bad! To jsem ani nevěděla, mně to řekli, až tam šlo vážně něco vidět a mám to i vyfocené. Při první screeningu se na to vlastně ani nezavedlo téma, tak aspoň jsem něco chytřejší. 😊
@Litta píše:
@Jeannette1996 Na prvním screeningu to není o pindíku, ale o sklonu pohlavního hrbolku. Někdo to podle toho určuje, někdo je opatrnější, protože se to naklonění může i trochu měnit…
Když je hrbolek mírně nahoru, co to může být?
zachvili mě čeká druhý screening, tak snad už se pohlaví dozvím.. V prvním těhotenství jsme se to dozvedeli po porodu
![]()
Ahojky holky vidím jen já holčičku a nebo ještě někdo? fotka z 1. screeningu.. tipovat se doktorovi moc nechtělo..