Jak poznám pohlaví miminka?

79
19.6.20 19:41

Jak poznám co by to tak mohlo být?? Pohlaví miminka

Ahojky :)
Já vím že nejste odborníci ale dneska jsem byla na screeningu a tak nějak jsem doufala že mi řeknou co to bude ale nic :nevim:
Kamarádka tam byla ve stejnej termín a řekli ji to bez zeptání tak jsem tak čekala že by mi to taky mohli říct ale bohužel a já jsem strašná zvědavka :oops: sice upřímně asi je mi jedno co to bude hlavně ať je to zdravé ale tak nějak že zvědavosti bych alespoň tak trochu chtěla vědět co by to tak mohlo být ???? jak se to dá jako rozpoznat kromě toho že tam buď je nebo není pindík?? Děkuji moc :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19.6.20 19:45

No buď tam je nebo není, jinak se to z ultrazvuku nepozná. 😁 Lepší se zeptat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14637
19.6.20 19:47

@Jeannette1996 Na prvním screeningu to není o pindíku, ale o sklonu pohlavního hrbolku. Někdo to podle toho určuje, někdo je opatrnější, protože se to naklonění může i trochu měnit…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14637
19.6.20 19:48

@MimiLola Nic moc fotka na to, ten spodek je hůř vidět. Možná trochu víc kluk, ale nevsadila bych si na to.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19.6.20 19:51

@Litta
My bad! To jsem ani nevěděla, mně to řekli, až tam šlo vážně něco vidět a mám to i vyfocené. Při první screeningu se na to vlastně ani nezavedlo téma, tak aspoň jsem něco chytřejší. 😊

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
mackA159
19.6.20 19:51
@Litta píše:
@Jeannette1996 Na prvním screeningu to není o pindíku, ale o sklonu pohlavního hrbolku. Někdo to podle toho určuje, někdo je opatrnější, protože se to naklonění může i trochu měnit…

Když je hrbolek mírně nahoru, co to může být? :think: zachvili mě čeká druhý screening, tak snad už se pohlaví dozvím.. V prvním těhotenství jsme se to dozvedeli po porodu :pocitac: :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
14637
19.6.20 19:53

@mackA159 Více nahoru by měl být kluk, víc vodorovně holka.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
mackA159
19.6.20 19:57
@Litta píše:
@mackA159 Více nahoru by měl být kluk, víc vodorovně holka.

Tyjo to by bylo super, páreček :think: :)

  • Citovat
  • Upravit
1557
19.6.20 20:40

Zkus porovnat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
210
8.7.20 10:01

Ahojky holky vidím jen já holčičku a nebo ještě někdo? fotka z 1. screeningu.. tipovat se doktorovi moc nechtělo..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty