Jak poznám hematom v těhotenství ?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 12:26
Jak poznám hematom v těhotenství ?

Ahoj holky chci se zeptat jestli některá z vás prodělala hematom v těhotenství jak poznala ze ho mela? Vím ze doktor to vidí na ultrazvuku, ale bez ultrazvuku jaké jsou příznaky? Jestli hematom doprovází krvácení? Nebo i nemusi při pohmatu když zmacknu mě bolí v právem podbrisku není to ostrá bolest ale když zmacknu cítím ji napadlo mě zda to nemůže být hematom kontrolu mám až 18.1, již jsem v 18tt. Zatím sem ani jednou nekrvacela. Za cele těhotenství. Jen sem zezacatku prodělala IVF tak jsem měla Ohhs… a furt mě na té prave straně bolí tak mě napadlo zda to muže být z toho vaječníku nebo zda to patří k tehotenstvi ze mě ta strana bolí nebo jiny problém…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kriss Tina
Kelišová 6965 příspěvků 06.01.19 12:44

Já to třeba nepoznala dokud sem nezačla hodně krvácet. Mě prasknul a vylil se, poležela sem si v nemocnici pak sem asi měsíc měla klidový režim a pak jakoby nic. Jinak ho uvidí dr na utz. K té bolesti mě třeba v druhém trimestru bolí na pohmat když je miminko nalepené na břišní stěně.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 12:49
@Kriss Tina píše:
Já to třeba nepoznala dokud sem nezačla hodně krvácet. Mě prasknul a vylil se, poležela sem si v nemocnici pak sem asi měsíc měla klidový režim a pak jakoby nic. Jinak ho uvidí dr na utz. K té bolesti mě třeba v druhém trimestru bolí na pohmat když je miminko nalepené na břišní stěně.

No prave mě na té prave straně v podbrisku bolí od začátku jak sem prodělala ten hyperstimulacni syndrom už před tím když mě doktor prohlížel minulou kontrolu nedelal mi utz ale mackal mě říkala sem mu ze na té straně to furt je citlivé nic neřekl no tak mě prave napadlo zda nemám hematom nebo tak , když sem byla ve 12tt na screeningu nic mi neřekl doktor … ze by něco bylo špatně nebo tak , ale i tak nevím k čemu tu bolest jen na té jedné straně přisuzován zda ktomu vaječníku ze byl větší nevim zda je furt větší ale ve 12tt měl furt kolem 7cm … anebo zda to patří k těhotenství no , ale ze me bolí jen ta jedna strana na pohmat když zmacknu
Ale děkuji za odpověď :)

Markéta N.V.
Kecalka 321 příspěvků 06.01.19 12:59

Ja koncim 14tt a donedavna jsem mela henatom jeden ze ktereho jsem behem 14 dni silne krvacela. Pred par dny jsem byla na screeningu a tam se zjistilo, ze hematomy jsou uz dva. Ja to nepoznala.. Poznali to doktori az diky krvaceni. Ten jeden mam na leve strane a taky me to tam dost boli nejen na ohmat, ale i treba pri kaslani ci kychnuti.

Markéta N.V.
Kecalka 321 příspěvků 06.01.19 13:09

Akorat nevim, jak se tam ta srazenina jako dostane.. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 13:25
@Markéta N.V. píše:
Ja koncim 14tt a donedavna jsem mela henatom jeden ze ktereho jsem behem 14 dni silne krvacela. Pred par dny jsem byla na screeningu a tam se zjistilo, ze hematomy jsou uz dva. Ja to nepoznala.. Poznali to doktori az diky krvaceni. Ten jeden mam na leve strane a taky me to tam dost boli nejen na ohmat, ale i treba pri kaslani ci kychnuti.

Tak to mi je lito tak hlavně ať je to brzy v pořádku , no
Mě už tam bolí nějakou dobu , ale zatím se “musím zaklepat” nekrvacela ani jednou ja prave zezacatku těhotenství na té straně měla velký vaječník 7cm … díky tomu hyperstymulacnimu syndromu. Nevím zda to muže být prave furt tím …ale doktor nic neříká vždy zmackne cítím jen tu jednu stranu tak nevím no bohužel utz až 18.1 si ještě počkám snad to nic nebude no …

halflive
Stálice 72 příspěvků 5 inzerátů 06.01.19 13:28

Pohmatem se nezjisti, jedine utz a krvaceni

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 13:38

Já jsem krvacela a na UTZ to bylo vidět až druhý den.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 13:42

No tak snad to bude dobrý když nekrvacim nic a jak rikam už mě to bolí od začátku jak sem měla ten vajecnik na té straně 7cm z toho hymestymulcniho syndromu tak to už bych asi dávno krvacela ..ale dekuju vám za odpovědi :)

Kaci89
Kecalka 220 příspěvků 06.01.19 13:57

Ja jo mela dvakrat a poznala jsem to az kdyz me zacalo bolet jako pri ms a zacala jsem krvacet

Kriss Tina
Kelišová 6965 příspěvků 06.01.19 14:31

Jestli to máš od začátku tak to nebude hematom, ten se většinou do měsíce buď vyleje nebo vstřebá…

Beru1234
Povídálka 33 příspěvků 06.01.19 15:34

Ahoj holky,chtěla bych se zeptat. V pátek odpoledne jsem si dělala tt viz. foto Mammatest 10,zkoušela jsem to pro jistotu 2× cca 3 hodinky po sobě.

Dnes mě z ničeho nic začalo bolet v podbřišku a přišlo lehčí krvácení.

Pro jistotu jsem si teď dělala Livsane 25 a tam nic.

Nemáte s tím někdo zkušenost ? :nevim: Nevim,co si myslet a mám docela strach.

Kaci89
Kecalka 220 příspěvků 06.01.19 15:45

@Beru1234 ten test je nejakej divnej,ta barva tam je moc rozlita :nevim:

Beru1234
Povídálka 33 příspěvků 06.01.19 15:51

@Kaci89
To bylo v průběhu,než se barva ustálila.
Pak je tam i fotka ustáleného testu.

Kaci89
Kecalka 220 příspěvků 06.01.19 15:56

@Beru1234 promin to mi nedoslo.tak nebude to tim ze maji ruznou citlivost??jak dlouho mas po ocek.ms??

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus zase provokuje na Instagramu. Myslí to vážně, nebo chce pozornost?

Od té doby, co je krásná moderátorka Jasmina Alagič (29) v požehnaném stavu,... číst dále >

Zdrogovali je a svázali! Reportér tvrdí, že zná pravdu o záchraně thajských fotbalistů

Už půl roku uplynulo od záchranné akce, která měla za cíl dostat dvanáct... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >