Jak poznám začátek porodu?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
6180
25.7.17 12:31

Vana ani sprcha u me jako identifikator nepomohly, poznala jsem to tak, ze poslicky (i silne) slo zaspat, kontrakce me budily :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1650
31.7.17 23:35

Ahoj, já si taky lámala hlavu, jak odliším opravdové kontrakce od poslíčků, pak mi 3 týdny před termínem praskla nečekaně voda a bylo jasno hned :D. Zátku jsem vyhlížela též a dočkala se jí až při otvírání v porodnici, kontrakce u mě byly dost podobné bolesti při MS, jen několikanásobné. PA tedy tvrdila, že to kontrakce ještě nejsou - malý byl asi za 20 minut poté venku, takže si dovolím tvrdit, že byly :mrgreen: A jedno varování na závěr - na plodovku bacha, je to pěkně kluzký vynález. Já po ní uklouzla a zlomila si rameno. V porodnici na mě tedy koukali jak na přírodní úkaz, prý tam nikdy nic takového neviděli :D. Tak ať to Ty máš bez komplikací a pokud možno rychlé.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková