Jak poznám, že už miminku nemusím držet hlavičku?

3
22.7.23 21:15

Jak poznám, že už miminku nemusím držet hlavičku?

Ahoj všichni,

prosím, jak poznám, že miminku nemusím držet hlavičku a udrží ji samo bez pomoci? Synovi jsou skoro 4 měsíce a stále mu ji podpírám a fixuji. Podle mě ji sám držet ještě nedokáže.. není to špatně? Koníky pase krásně, mám to s ním třeba více trénovat? Jinak je to moc velký šikula, ale tohle bohužel nevím a nechci mu nějak ublížit tím, že mu hlavu teď předstanu přidržovat. Děkuji :*

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6129
22.7.23 21:25

Já to poznala kolem 3m, kdy dcera si tu hlavičku sama dávala do svislé polohy. Dokud byla o mě jakoby opřená a s hlavičkou moc nehýbala, tak jsem ji podpírala.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
174
22.7.23 22:37

To poznáš. Pokud máš pocit, že ještě musíš držet, tak drž. Starší jsem také jistila dlouho, snad do 5m.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
159
23.7.23 08:24

Dej trochu na svoje instinkty… nikdy mě nenapadlo tohle řešit. A netuším, kdy jsem přestala. To přijde asi samo…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1404
23.7.23 14:29

Prostě až uvidíš, že ji udrží sám a že s ni sám chce hybat. Já si občas všímám, že když mám dceru na rukách (už ji je 2.5roku) a blbneme nebo se mazlíme atd, tak tam tu ruku dávám do teď :mrgreen: :mrgreen: aniž bych to dělala vědomě

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Sleep & play

  • (2.8) + 293 recenzí

Babylove ubrousky

  • (4.3) + 288 recenzí

Pure

  • (3.8) + 225 recenzí

Active Baby

  • (3.8) + 162 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek