Jak poznat tehotenstvi? Těhu test.

Anonymní
11.9.21 13:47

Jak poznat tehotenstvi? Těhu test.

Zdravím,
S pritelem jsme se zacli snazit o mimi.
Ovsem prvni nechraneny styk jsme meli pred 9ti dny. Mam docela nepravidelny cyklus (nekdy 32-36dni). Tak se mi to tezko pocita.
Dnes je to 36den od Ms a nikde nic. Misto toho jsem unavena, citliva na vune (vcera pritel jedl margotku a ja se skoro poblila..). Test prouzkovy vcera dopoledne (ne z ranni moci) negativni.
Myslite ze to muze byt pms nebo se to mohlo podarit? Co by jste v mem pripade delaly? Je to jeste brzy aby to test ukazal? Pripadne po jake dobe od mozneho oplodneni je realne aby to test ukazal?
Diky :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24377
11.9.21 13:50

Tak jestli máš cyklus 36 dní a styk byl před 9 dny, tzn 9 dní před termínem ms, tak už jsi téměř jistě ovulaci prosvihla. Ale 9 dní po styku testovat je brzo, to počkej ještě tak 5 dní, příznaky k těhotenství nemáš, pokud nemáš pozitivní test, buď je ti blbe z něčeho jiného nebo sis to vsugerovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2017
11.9.21 13:55

Ne, “příznaky” máš vsugerovaný v hlavě. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.9.21 13:59

@DandátkoP u tohoto mne spise zajimalo jestli se to da zaradit do pms :) nebo jestli je to necim jinym :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.9.21 14:02
@Kriss Tina píše:
Tak jestli máš cyklus 36 dní a styk byl před 9 dny, tzn 9 dní před termínem ms, tak už jsi téměř jistě ovulaci prosvihla. Ale 9 dní po styku testovat je brzo, to počkej ještě tak 5 dní, příznaky k těhotenství nemáš, pokud nemáš pozitivní test, buď je ti blbe z něčeho jiného nebo sis to vsugerovala.

U toho mne zajimalo jestli “priznaky” mohou byt pms (nikoli tehu). Nebo jestli na mne treba neco neleze :) problem je ze ms mi nekdy ani nedojde (rok a pul po vysazeni ha to mam porad rozhazene). A s ovu si nejsme jista takteze jestli byla a pripadne kdy. Pokud se mi ms podari nejak pravidelne tak je to prave do tech 36dni. Nekdy je to ovsem bohuzel i 50dni (na gyn mi rekli ze by mi dali ha ale tu jsem nechtela).

• Citovat
  • Nahlásit
24377
11.9.21 14:05
@Anonymní píše:
U toho mne zajimalo jestli “priznaky” mohou byt pms (nikoli tehu). Nebo jestli na mne treba neco neleze :) problem je ze ms mi nekdy ani nedojde (rok a pul po vysazeni ha to mam porad rozhazene). A s ovu si nejsme jista takteze jestli byla a pripadne kdy. Pokud se mi ms podari nejak pravidelne tak je to prave do tech 36dni. Nekdy je to ovsem bohuzel i 50dni (na gyn mi rekli ze by mi dali ha ale tu jsem nechtela).

Tak my tu nevíme jak u tebe probíhá PMS :nevim: ono ty příznaky těhotenství jsou většinou pms dost podobné. Taky si je můžeš jen vytvořit v hlavě, když moc myslíš na to, že chceš být těhotná, nebo si mohla něco chytnout a je ti zle z něčeho jiného, to teď nepoznáš. Prostě musíš ještě počkat a testovat až tak 2 týdny po styku, aby test něco kdyžtak zachytil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
524
11.9.21 15:46

Příznaky máš jen v hlavě, 9 dní od sexu nemůže být test pozitivní i kdyby se zadarilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
524
11.9.21 15:47
@Anonymní píše:

Pokud ti rok a půl po vysazení HA takto blbne cyklus, že třeba vůbec ms nedojde, tak je to třeba řešit. Zkusit můžeš bylinky například kontryhel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.9.21 16:35

Bojím se, že jsem těhotná, co myslíte?

Ahoj, prosím o radu, je mi 21, měla jsem poslední MS 3.8 a poté nechráněný styk 13.8 s přítelem, se kterým již nejsme, další termín MS jsem měla 2.9 a já měla 3.9 docela silný krvácení, druhý den lepší a zbylé 2 dny to ustupovalo, trvalo to 4 dny a jinak to mám tak 5-6 dní, ale doteď mám negativní testy i dnes ráno byl negativní, bylo mi často zle, ale mě je dneska fakt ultra hrozně špatně, až mě to děsí, mám nalitá, velká a bolavá prsa, bolí mě hlava fakt nehorázně, je mi zle od žaludku, mám pocit, že se složím, teplotu mám kolem 36,0 - 36,3 od rána, ale je mi horko a jen ležím, když jsem zadala do kalkulačky v jakým bych měla být týdnu, tak je to 6 týden (5+4), problém je ten, že já jsem z toho fakt vyřízená, nikdo to neví a já už jsem z toho v takových depresích, mám strach zavolat v pondělí nějakému gynekologovi, nikdy jsem tam nebyla a bojím se, že mě za tohle odsoudí a moje máma taky, protože bych chtěla stihnout miniinterrupci, fakt se omlouvám, ale jsem na to sama všechno teď a podle toho jak se cítím asi opravdu jsem, takhle mi nikdy nebylo.

• Citovat
  • Nahlásit
24377
11.9.21 16:44
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím o radu, je mi 21, měla jsem poslední MS 3.8 a poté nechráněný styk 13.8 s přítelem, se kterým již nejsme, další termín MS jsem měla 2.9 a já měla 3.9 docela silný krvácení, druhý den lepší a zbylé 2 dny to ustupovalo, trvalo to 4 dny a jinak to mám tak 5-6 dní, ale doteď mám negativní testy i dnes ráno byl negativní, bylo mi často zle, ale mě je dneska fakt ultra hrozně špatně, až mě to děsí, mám nalitá, velká a bolavá prsa, bolí mě hlava fakt nehorázně, je mi zle od žaludku, mám pocit, že se složím, teplotu mám kolem 36,0 - 36,3 od rána, ale je mi horko a jen ležím, když jsem zadala do kalkulačky v jakým bych měla být týdnu, tak je to 6 týden (5+4), problém je ten, že já jsem z toho fakt vyřízená, nikdo to neví a já už jsem z toho v takových depresích, mám strach zavolat v pondělí nějakému gynekologovi, nikdy jsem tam nebyla a bojím se, že mě za tohle odsoudí a moje máma taky, protože bych chtěla stihnout miniinterrupci, fakt se omlouvám, ale jsem na to sama všechno teď a podle toho jak se cítím asi opravdu jsem, takhle mi nikdy nebylo.

Nejsi těhotná, takovou dobu po styku už by to test ukázal s jistotou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.9.21 17:03

@Kriss Tina
Já to právě nechápu, mám fakt i dnes negativní test, ale ty příznaky jsou fakt obrovský, hlavně ty prsa jsou nalitý, těžký fakt docela dost, ta hlava, což nemívám a hlavně po tom, co jsem četla, že někdo byl těhotný i přes to, že krvácel vlastně na termín, že to může být uhnízdění vajíčka a nebo někdo menstruoval třeba i první 3 měsíce normálně a prý někdo měl i negativní test třeba i v 7 týdnu, fakt se bojím, zkusím test zítra ještě znovu…děkuju.

• Citovat
  • Nahlásit
524
11.9.21 21:33
@Anonymní píše:
@Kriss Tina
Já to právě nechápu, mám fakt i dnes negativní test, ale ty příznaky jsou fakt obrovský, hlavně ty prsa jsou nalitý, těžký fakt docela dost, ta hlava, což nemívám a hlavně po tom, co jsem četla, že někdo byl těhotný i přes to, že krvácel vlastně na termín, že to může být uhnízdění vajíčka a nebo někdo menstruoval třeba i první 3 měsíce normálně a prý někdo měl i negativní test třeba i v 7 týdnu, fakt se bojím, zkusím test zítra ještě znovu…děkuju.

Prosím tě klid, máš to vsugerovane nebo na tebe něco leze. Test už by to ukázal. Vajíčko by bylo uhnizdene dřív než byl tvůj termín ms. Pro příště se chraň, ať si ušetří nervy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat