Jak prát potah cestovní postýlky?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
PaFi
Ukecaná baba ;) 1197 příspěvků 15 inzerátů 31.03.19 11:56
Jak prát potah cestovní postýlky?

Zdravím, prosím poradí někdo, jak prát tuto cestovní postýlku? Je tam že prát ručně.. Na pračce mám program „ruční praní“, ale zároveň se na netu píše, že když je symbol ručního praní, nesmí se prát v pračce.. Myslíte, že se to v pračce smrskne a už to nenavlecu zpět? :think: můžu každym dnem rodit, vanu nemáme, jen dětskou vaničku a moc se mi do toho ručního praní nechce… V tom bych to asi moc nevyprala… Dííííky

Reakce:
PaFi
Ukecaná baba ;) 1197 příspěvků 15 inzerátů 31.03.19 12:05

… Zase si říkám, na co by ten program ruční praní na pračce byl… :nevim:

Alyss1
Závislačka 3094 příspěvků 1 inzerát 31.03.19 12:16

Pokud to jde svliknout , klidne bych to do pracky dala.

Heivka
Závislačka 3943 příspěvků 31.03.19 12:32

@PaFi Pokud to nemá nikde pogumovanou nepropustnou látku (o tom pochybuji) tak do pračky na 30 nebo jen na studenou vodu a buď neodstřeďovat (pak to ale musí mít kde vykapat) nebo na nejnižší otáčky. Já takhle Peru potah z lehátka patron který se nemá dávat do pračky vůbec protože má výztuhu. No už ho mám v pořadí jako šestá a už v něm krmíme druhé dítě a žije :mrgreen:

Tichošlápek
Extra třída :D 14278 příspěvků 31.03.19 13:24

Já peru v pracce úplně všechno. I to co má symbol prát jen v ruce - proste to právě pustím na ten program ruční praní. Zatím přežilo vše

PaFi
Ukecaná baba ;) 1197 příspěvků 15 inzerátů 31.03.19 13:29

Díky moc všem, tak já to zkusím na nějaké šetrné ruční praní :palec: :potlesk:

Váš příspěvek
Reklama