Jak přebalujete miminko?

49
23.5.20 19:17

Jak prebalujete

Ahoj mám takový dotaz malého vzbudí mokrá plenka..tak chvíli počkám až tam ještě přihodí další bobek..jenze se stává že při otirani konečníku, vyhrkne další nálož.. Jak si stím radíte, vy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1235
23.5.20 19:31

To jako myslíš vážně takový dotaz? Snad mimino přebalím pokaždé když je to potřeba ne. I kdyby se vykadilo 20× za sebou tak ho snad v tom nenechám. Kolik ti je že pokládáš tak blbej dotaz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2476
23.5.20 19:31

Nechám pod dcerou tu starou plenku, nebo vlhceny ubrousek na plence při otirani, aby to spadlo tam.. Popřípadě jednorázovou podlozku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2476
23.5.20 19:35
@mamule42 píše:
To jako myslíš vážně takový dotaz? Snad mimino přebalím pokaždé když je to potřeba ne. I kdyby se vykadilo 20× za sebou tak ho snad v tom nenechám. Kolik ti je že pokládáš tak blbej dotaz.

Já to pochopila tak aby nemela všechno špinavý okolo když vypustí další nálož při otirani.. :think: jinak samozřejmě přebalit znovu ikdyž už má čistou plenku. Dcera se mi pokadila takhle 3×..tak holt vyměním 3..přece ji vtom nenechám :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12629
23.5.20 19:38

To se mi se synem asi nikdy nestalo :think: prostě břebaluj, tak dlouho až to dáte! a dej ho na tu podložku a pod nějk perlan, ten pak jen vezmeš a vyhodíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41521
23.5.20 19:49

@Mama963 jee so bych dala za to abych nemusela rourkovat. Nechala bych starou plenku a po utření a znova pokadění bych vyměnila a nebo utírací přebalovací podložku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1441
23.5.20 19:51

Používám jednorázové podložky. Když je taková nehoda tak jen vezmu a vyhodim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50391
23.5.20 19:58

Používám látkovky, takže neřeším a přebaluju, kdykoliv není plena suchá. Při přebalování jsem pod dítě dávala čtvercovku, občas jsem na jedno přebalování spotřebovala 3-4. Tak už to holt chodí, no. Ono se to časem srovná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1539
23.5.20 20:37

Mám na prebalovaku látkovou plenu, takže co udela do ni, tak hodim do prádla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
65
24.5.20 13:28

Mám omyvatelný přebalovák a pod prcku dávám perlan nebo látkovku. Jak říkají holky, může se stát, že za jedno přebalování se toho spotřebuje víc, ale mně to vůbec nevadilo, aspoň sem si říkala, že pak bude déle v čistém, suchém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49
24.5.20 17:29

Já ho taky prebaluji dokud není v suchu, špatně jsem položila otázku..dá se to třeba ovlivnit tím co budu jíst? Jetsli to časté kadeni nemá z mléka..nebo kdy se vám to pak ustalilo? Mě je bobka líto, jak už z toho všeho má červený zadeček.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama