Spánek 4měsíčního miminka

23.5.20 09:53

Spánek 4 měsíčního miminka

Ahoj maminky, chci se zeptat, malý má 4 měsíce a začal o dost hůře spát v noci. Dříve spával hezky, mezi 20-20:30 usinal, většinou spal do pěti, kdy se budil na krmení a potom zase usnul cca do osmi. Teď už pár dní spí tak, že se pořád budí, semtam kňoura, je neklidný, hledá dudlík, pak usne a za chvilku znova. Měla jste to některá taky tak? Jak dlouho to trvalo, než se to spravilo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

25
23.5.20 10:16

Ahoj, muj syn spaval podobne a prave kolem 4,5 mesice se spanek zacinal horsit. Usina kolem 19:30 a aktualne spi do 5:30/6, meli jsme ted i obdobi, kdy vstaval mesic ve 4, spanek je ale taky vice neklidny, sice neplace, ale vrti se, budi. Nam pomohlo spolecne spani, spi mnohem lepe. Je to asi normalni, miminka zacinaji vice vnimat svet a maji spoustu dojmu, v noci to zpracovavaji a pak muzou prijit zuby.. Zadna rada na to moc neni, zkuste spolecne spani a nebo vydrzet, ono to nebude naporad :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1297
23.5.20 10:38

Ze by jsi zakladatelko zacala mit normalne budici se dite? :lol: Ja naopak cekam kdy se dockam takoveho luxusu ze mi bude spat porad az do 5 :lol: asi bych to moc neresila. Taky se mi nekdy budi vic nekdy min… je to nekdy tim ze spal vic pres den, ze jsme v noci chrapali a budili ho tim, derou se ven zuby… i kdyby se ti budilo co 3 hodiny porad je to normalni a nehledala bych v tom problem. Max to ze ho treba vy vzbudite pokud je s vami v loznici tak ho zkusit treba nechat spinkat samotneho v pokoji nebo naopak chce byt blize tak muze spat s vama v posteli… asi zalezi na tom co je vam i mimcu prijemne… ale tak jak jsi to napsala to alespon na me pusobi trosku provokativne pro ty co se jim dite budi treba 6× za noc ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
782
23.5.20 11:14

Kolem 6m to bude zase jinak :nevim: jestli mu staci dudlik, tak je to lepsi, nez kdyby vyzadoval kojeni, nebo neco dalsiho, muzes zkusit cipky viburcol, je to homeopatikum na zklidneni, vsude se doporucuje, my to teda zkouseli kolem toho 6m a moc to nepomahalo..casem se to srovna samo :-) btw, bohuzel mas tu horsi variantu, kdy si zvyknes na krasne spani a zhorseni te rozhodi..ja do 7m neznala vic jak 3 hodiny spanku v kuse, a to jsem i tak patrila mezi ty stastnejsi :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
111
23.5.20 11:28

Syn se mi taky pořád budil, tak jsem ho přestěhovala do jeho pokoje a má tam svůj klid a spí mnohem lépe.. samozřejmě taky mu někdy vypadne dudlík a pláče, ale jen tam zajdu, dám dudlík a zase spinká :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.5.20 11:38

@Melodie91
Většinou dudlík stačí, my tento týden zrovna i končíme s kojením. Od 6 týdne jsem musela přikrmovat a tento týden ode mě už nechce vůbec, takže už je jen na umělém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.5.20 11:40

@Melodie91 jo a viburcol mám doma, dala jsem jednou před spaním, byl neklidný a měl zvýšenou teplotu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.5.20 12:00

@Showme_a chápu tvoje rozčilení :smiley: :wink: ono to spaní není asi nic hrozného, jen mám v okolí zrovna spící miminka celou noc a já to měla podobné. Ono jak píše melodie91 horší se zvyká z lepšího na horší :see_no_evil:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama