Jak přežít čekání na MS

93
28.4.17 08:14

Jak přežít čekání na MS

Ahoj, holky!

Taky zvládáte čekání tak špatne? Co odvede vaši pozornost? Vlezlo mi to na mozek, měla bych už snad navštívit odbornou pomoc :lol: :( Mám 5 dní zpožděnou menstruaci a i když chci, tak nedokážu myslet na nic jiného. Snažím se nepozorovat se, ale stejně se pozoruju v jednom kuse. Kdybych se dočetla, že příznakem těhotenství je upadnutí pravé ruky, tak mi do oběda ta ruka odpadne :D V zásadě mě nezajímá nic jiného, než jestli jsem těhotná. A samozřejmě se pro jistotu vždy každý měsíc do menstruace chovám jako těhotná. Před čtrnácti dny jsem sama sebe výchovně donutila sníst tatarák, sushi se syrovou rybou a jít do sauny :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2036
28.4.17 08:23

Po pěti dnech už bych si dělala test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5699
28.4.17 08:33

@p.Zv. a co říká test? 5 dní už je poměrně dost. Jak to přežít? Blbě :lol:, jsou to muka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
93
28.4.17 08:37

@xstrasilka To, co mi z toho vylezlo, muze znacit blizici se menstruaci. No za dva dny zkusim zas, ale je to nanic porad nevedet, na cem clovek je…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5699
28.4.17 08:38

@p.Zv. duch tam je, ale na 5 dní zpoždění celkem slabý. Jsem ti nepomohla :nevim:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
93
28.4.17 08:41

@Aamanda
Dtejně děkuju za reakci :) Však já vim, že nezbývá než čekat, no je to na palici :D Možná by se čekalo líp, kdyby se to neodehrávalo přímo v našem těle, takhle se to člověka hodně dotýká…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3073
28.4.17 09:07

@p.Zv. já jsem nepochopila zda tehotná být chceš nebo nechceš?? :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.4.17 09:18

@p.Zv. Hlidas ovulaci? Ten test je pozitivní - pokud byla ovulace později, tak muze byt takhle slabý kvůli tomu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26214
28.4.17 09:45
@axelina píše:
@p.Zv. já jsem nepochopila zda tehotná být chceš nebo nechceš?? :-D

Zjevně velmi chce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.4.17 10:18

Ahoj, uplně Ti rozumím. Příští pátek bych to měla dostat a stále doufám, modlím se, abych nic nedostala. Ale dnes sem byla u gynekologa a dělal mi ultrazvuk a asi by viděl, jeslti jsem těhotná - sex byl o víkendu. Takže to asi dostanu:(

Držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.4.17 10:24

@slunecnice82 to by fakt neviděl :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
93
28.4.17 10:26
@Bábrdl píše:
Zjevně velmi chce.

Ano, velmi chci :D pěkně řečeno :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
93
28.4.17 10:45

@Tichošlápek

Děkuju za poznatek, kdy probehla ovulace netusim, ja to na sobe neumim vysledovat, snazime se teprve od unora a testy zatim nekupuju, abych tomu nepropadla jeste vic, uz takhle jsem posahana dost a mela bych zklidnut hormon :D Ale samozrejme kdyby se nezadarilo dyl, tak bych zacala ovulaci testovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zhp
4442
28.4.17 10:52

@p.Zv. Ahoj, asi všechny snazici s tebou souciti a prozivaji to same - je to na palici a jak rikša, pokud by tehotne upadla ruka, uz jssem dávno bez :D
jinak ja mit takovouhle druhou carku na testu - tak teda testuju jak diva( ale jen stejnou značkou ze stejnou citlivosti) pokud carka ob den sili myslim, ze si muzes gratulovat :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.4.17 10:52

@p.Zv. Stejný duch jsem měla já na 7 den zpoždění a byl to syn :) I když mám dost pravidelný cyklus 26-28 dni. Nicméně po synovi jsem měla jednou zase dušiky na TT a bylo to biochemické těhu. At´ u tebe bude to první pozdrav od miminka :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama