Jak prodat oblečení po dětech?

897
11.7.21 07:51

Jak prodat oblečení po dětech?

Dobrý den, mám řadu oblečení po dětech. Pěkné - HM, Lindex, Zara, dokonce sem tam i dražší značky. Mám toho plné skříně a trochu mě to nebaví. Jak doporučujete to oblečení prodat? A za kolik kus? Nabídla jsem nedávno chlapecká trička, některá v podstatě nenošená, za 40 Kč kus. Zatím je tedy stále nikdo nekoupil. Má nějaký bazar výkup?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11749
11.7.21 07:52

Ja chtěla měnit na fb na stránkách swap nebo darovat. Ani tak nebyl zájem. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9221
11.7.21 07:59

@Dobrej_tym ono je to těžký prodávat trika za 40kc bazarový, když za tu cenu jdou koupit úplně nový. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3073
11.7.21 08:00

Obleceni po detech je vsude tolik, ze mi prijde v podstate neprodejne. Zkus to nabidnout spis nejaky kamaradce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7334
11.7.21 08:00

Daruj, charita, azylaky.. hadry nikdo nekupuje.. když můžeš jít do obchodu a koupit tričko za 30,–

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
897
11.7.21 08:01

@Sára 1 Ano, oblečení, které nebylo nové, ale z druhé ruky a viditelně nošené, to jsem chtěla darovat někomu v nouzi. Nakonec jsem to odvezla do kontejneru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1281
11.7.21 08:01

40 kč na obyč tričko je pro spoustu lidí drahé… To si může člověk koupit v Pepcu nové :) Doporučuju udělat balík a prodat to po víc kusech. Ale teď je toho dětského oblečení tolik, že se prodává strašně špatně. Nejlepší je prodávat kamarádce či známé s tím, že si můžou vybrat… Tímhle způsobem jsem se zbavila nejvíc věcí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35089
11.7.21 08:03

Daruj to.
Nedivím se, že to nikdo nechce, když v Hm, CA apod. probíhají akce 60 Kč za tričko a chudší vrstvy si mohou nakoupit docela pěkné oblečení na jednu sezonu v Pepcu, dítě z toho vyroste dřív než se to díky nekvalitnímu provedení zničí :mrgreen: Tam je tričko za 30 Kč.

Takže buď schovat pro další nebo rozdat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
897
11.7.21 08:04
@Cenarius píše:
@Dobrej_tym ono je to těžký prodávat trika za 40kc bazarový, když za tu cenu jdou koupit úplně nový. :nevim:

Pokud je problém v ceně, klidně je prodám levněji. Za kolik by tedy měl být kus? Ale nový Lindex asi za 40 Kč nikdo nekoupí, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
897
11.7.21 08:05

@Mia25 A co snížit cenu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
993
11.7.21 08:06

Udelat z obleceni balik jedne velikosti a zkusit takto prodat. Po kusech si to asi nikdo nekoupi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
897
11.7.21 08:06

Holky, ale teda kojenecké zboží třeba v HM, to jsem kupovala většinou tak sto korun kus, i víc. Šatičky na holku třeba za 400 Kč. Kde chodíte na ty ceny? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9847
11.7.21 08:07

HM, Lindex a Zara jsou levné věci, to za 40 za kus ani náhodou neprodáš.
Dnes se prodává balík za celý rok za 500-jsou tam desítky kusů oblečení včetně toho, co stojí pětikilo nové.
Samostatně bych zkusila takové věci jako hodně hezkou bundu a podobně a i to za cenu do 100, pokud to není vyloženě za velkou pořizovací cenu a ještě v perfektním stavu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9221
11.7.21 08:09
@Dobrej_tym píše:
Pokud je problém v ceně, klidně je prodám levněji. Za kolik by tedy měl být kus? Ale nový Lindex asi za 40 Kč nikdo nekoupí, ne?

To podle mě nemá smysl. Buď to naházet do jednoho pytle a pytel dát za 500 třeba a nebo fakt zkusit nabídnout známým či rodině zdarma nebo za nějakou drobnost. Fakt je ztráta času fotit jednotlivý trika a dávat k nim cenovku 20,–. Jako vidět na FB inzeráty za 5-10kc. To radši hodím do koše a ušetřím víc na svým čase, co jsem musel investovat do napsání toho inzerátu o nějakých domluvách a předních ani nemluvě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
897
11.7.21 08:09

@Sany80s Aha děkuji za radu, myslela jsem si, že naopak si balík nikdo nebude chtít koupit. A balíkem je myšleno co? Třeba 20× tričko? A nebo jako tričko, kalhoty, ponožky, vše dohromady?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat