Jak prodloužit denní spánek u 10měsíčního

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2727
17.3.15 20:15
@Mata132 píše:
@forstella Přesně tak, v noci se taky budí. Ale už od narození. Kojila jsem oba syna do půl roku v noci po 2-3 hodinách. Prostě jinak se dál nespalo. Hladovci žíznivý :-) Teď rostou zuby tak se budí i co hodinu :-)

jediné co mě uklidňuje je to, že v tom nejsem sama :oops: Taky teď máme na programu zuby. :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3169
17.3.15 20:15

Ja mam osmi mesicni holcicku a od 3-6mesice spala denne 3×30-40min a od pul roku spi 2× 30-40min. A dneska dokonce spala jen jednou 45min 8o
Vstava kolem 6, chodi spat kolem 18.30

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2039
17.3.15 20:41

No holky, to mě teda vůbec neuklidňujete! Naše princezna je tedy ještě maličká, ale denní spánek je děsný skoro od narození. A aby toho nebylo málo, moc se jí nelíbí v kočárku. Takže je to tak padesát na padesát, jak každá procházka dopadne. Přesně po 30-ti minutách vzhůru, pak řev a buď ještě usne, nebo se jde domu… Je vidět, že je unavená, pak je i brzy protivná a je znát, že by se jí ten spánek šikl, ale nějak na něj asi nemá čas nebo co :-) A já doufala, že věkem se to bude lepšit :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3542
17.3.15 20:44

@Mata132. Myslím ze s takovou se k tomu bude muset dopracovat sám…čím bude starší tím to bude lepší. Pak bude stačit už kolem roka třeba jen jeden spánek po obědě, za to dlouhý a vydatný. Nějak si to upraví sám…nenapadá mě nic jak.bys to mohla prodloužit když se prostě vzbudí a už nezabere :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
767
17.3.15 21:44

@leene Je ale zvláštní, že večer usne a probudí se třeba až za 2- 4 hodiny. Ne po 30 minutách jako přes den. To prostě nechápu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3098
17.3.15 21:53

Me to dcera delala taky (nyni 9,5 mesice). Zjistila jsem, ze v dobe kdy spi, nesmim nic delat v kuchyni, ktera sousedi s loznici. Pak spi i 1,5 hodiny. Nekdy se stane, ze treba jen tech 30 minut a nekdy i 2,5 hodiny. Proste jak spi musi byt naproste ticho. Takze bud zehlim nebo odpocivam taky :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Babysense II

  • (4.8) + 25 recenzí

4C 401

  • (5) + 19 recenzí

SCD 510

  • (5) + 12 recenzí

SCD505

  • (4.3) + 12 recenzí

SCD 525

  • (5) + 5 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin