Jak rychleji vstát

Anonymní
15.1.20 18:28

Jak rychleji vstát

Dobrý den, měla bych vstát v šest ráno ale místo toho vždy vstanu v 6:40 a pak nestíhám nemáte nějaký typ jak rychleji vstát kromě toho že mám jít dřív spát :oops

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

Anonymní
15.1.20 18:30

Prostě se zvednout :joy: :joy:

• Nahlásit
  • Citovat
11
15.1.20 18:31
@Anonymní píše:
Prostě se zvednout :joy: :joy:

No jenomže to je úplná klasika,,ještě pět minut" a pak se vzdudim po hodině :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.1.20 18:34

@Gaia246 tak pokud nechvatas, nemáš děti a úplně nezáleží na tom, jak moc pozdě přijdeš, tak si pospi, ne? :D

• Nahlásit
  • Citovat
14185
15.1.20 18:34
@Anonymní píše:
Dobrý den, měla bych vstát v šest ráno ale místo toho vždy vstanu v 6:40 a pak nestíhám nemáte nějaký typ jak rychleji vstát kromě toho že mám jít dřív spát :oops

ja to delam tak, ze kdyz mi zazvoni budik, tak nepremyslim nad nicim, vyhodim nohy z postele a vstanu a jdu rovnou carou do kuchyne, nakopnu kavovar… to je muj ranni ritual. Ja spis zamrznu u srkani te kavy a brouzdani netu. Takze pod carou taky vetsinou sotva stiham.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
558
15.1.20 18:35

Máte někdo zkušenost s přístroji na chytré buzení - v bdělejší fázi spánku? Je to k něčemu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33380
15.1.20 18:37
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1397
15.1.20 18:38
@Anonymní píše:
Dobrý den, měla bych vstát v šest ráno ale místo toho vždy vstanu v 6:40 a pak nestíhám nemáte nějaký typ jak rychleji vstát kromě toho že mám jít dřív spát :oops

A co si ušetřit čas a to, co člověk může udělat večer, si připravit v předstihu, aby se tím pak ráno neztrácel čas? Třeba uvařit si předem čaj a ráno ho jen ohřát, nachystat si dopředu snídani, oblečení, aby ho člověk nemusel ráno hledat,…

Jinak mi pomáhalo nařídit si budík o hodně dřív a když jsem ho típla, budil mne pak opakovaně, dokud jsem nevstala v ten požadovaný čas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
548
15.1.20 18:39

Dej si budík tak daleko od postele, abys z ní musela vylézt, až zazvoní. A už se tam nevracej. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2328
15.1.20 18:40
@Anonymní píše:

pokud máš být někde na 7, tak to máš dost divočinu, to si punčochy oblíkáš v autobuse? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40283
15.1.20 18:43
@Baba píše:
https://www.sparkys.cz/…ajici-vrtule

Ty jo to je hustý

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1277
15.1.20 18:47

To znam, jeste s tim rozdilem, ze kdyz se donutim vylizt na prvni budik, tak nestiham uplne stejne, protoze mam pocit, ze mam dost casu, tak vsechno delam pomaleji, pak se mi stane, ze z domu naopak vyrazim pozdeji. Jak se toho zbavit nevim, ale zvladla jsem to diky brblajicimu partnerovi stahnout na cca ctvrthodinu opakovanych budiku. Na prvni budik dokazu vstat, jen kdyz vstavam neobvykle brzy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33380
15.1.20 19:01
@Ginuš píše:
Ty jo to je hustý

Dela se i na koleckach, co ujede a musis ho chytnout. Me by kleplo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14185
15.1.20 19:39

Nesnasim lidi, co si naridi budik a pak po 5 min intervalech ho nechavaji znova a znova zvonit. Me to silene stresuje. Nastesti muj manzel to nedela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
548
15.1.20 19:43
@warita píše:
Nesnasim lidi, co si naridi budik a pak po 5 min intervalech ho nechavaji znova a znova zvonit. Me to silene stresuje. Nastesti muj manzel to nedela.

Ono to hlavně není k ničemu dobrý, jak nevstaneš hned na první, tak to škodí, jsi pak víc unavený, jelikož se nastartuje další spánkový cyklus. :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama