Jak se dostat do modelingu?

110
28.4.17 18:10

Jak se dostat do modelingu?

Hezký den. Chtěla bych se zkusit dostat do modelingu ale nevím jak na to. (15let) Třeba zde najdu nějaké modelky či maminky modelek které by mi mohly poradit. Hodně lidí mi říkalo že bych to měla zkusit a za zkoušku nic nedám. :)) Neznáte nějaké osvědčené agentury?

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Doe_Jane
28.4.17 18:13

Můžeš zkoušet oslovit agentury nebo chodit na missí kastingy :D mě kdysi odchytl přímo agent, nakonec z toho nic nebylo ani jsem se mu neozvala zpět, připadalo mi že musí zastavovat každou druhou, ale třeba se na tebe štěstí usměje :) hlavně nikomu nic neplať!

• Nahlásit
  • Citovat
3096
28.4.17 18:15

@Marťa249 a co ten elite model look??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.4.17 18:17

Ja jsem delala profesionalni fotomodelku, tak s modelingem presne nevim jak to chodi, ale prave co se foceni tyce, tak by sis mohla nechat nafotit foto - book se kterym by ses mohla prezentovat v agenturach, na zaklade toho by te mohla agentura oslovit a pak bys mohla mit sanci na nejakou spolupraci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31556
28.4.17 18:18

Pokud bude naše zakladatelka mít vitiligo, obličej bude mít posetý zrzavými pihami, anorektickou postavu bez prsou, bezvýraznou bílou tvář s arogantním přehlíživým výrazem, pak by mohla mít ve světovém modelingu i šanci. U nás asi ne, „modelek“ tu máme jak…víte co. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
110
28.4.17 18:21

@axelina no to bych klidně zkusila ale bohužel zas taková tyčka nejsem :D
@Včelička992 book už mam:) tak bych měla začít tedy asi obcházet
@Burj Chalifa no asi tak no… :( jsem spis typ komerční modelky:D

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
31556
28.4.17 18:24
@Marťa249 píše:
@axelina no to bych klidně zkusila ale bohužel zas taková tyčka nejsem :D
@Včelička992 book už mam:) tak bych měla začít tedy asi obcházet
@Burj Chalifa no asi tak no… :( jsem spis typ komerční modelky:D

a ta komerční modelka vypadá jak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.4.17 18:25

@Marťa249 prvni kontakt muzes zkusit emailem, na zaklade toho te treba pozvou na schuzku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3096
28.4.17 18:27

@Marťa249 nechceš nám sem hodit fotku a míry at mužeme posoudit… :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31556
28.4.17 18:28

Souhlasím! Fotku sem!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.4.17 18:29

@Marťa249 kazdopadne o tom informuj mamimku, ktera te muze na pripadnou schuzku doprovodit. Urcite se neozvyj agenturam a lidem, kteri nejsou nijak overeni ( recenze, zkusenosti apod. )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.4.17 18:33

Si rikam obcas to same, ze ty „modelky“ jsou extra nehezke. :D @Burj Chalifa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2625
28.4.17 18:36

Kdysi davno v nějakým pořadu typu ‚Zvýšíme ti sebevědomí‘ nebo ‚Plníme sny‘ atd.byla holčina co chtěla dělat modelku, no a vzala si ji pod křídla jakási babochlapka, mulatka nebo černoška, co fotila snad pro Dior nebo nějakou takovou lepší značku. No ženská škaredá jak cesta do práce. Mi přijde, že čím ošklivější baba-babochlap, tím větší šance se prosadit… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.4.17 18:36

Urcite sem nevkladej zadnou fotku nekomu na posouzeni zda na to mas nebo ne, na to se vykasli a pokud mas dojem, ze na to mas a mas svuj osobni nafoceny book, tak s mamkou kontaktujte emailem ty agentury :) urcite budes krasna holka se zdravym sebevedomim, netreba si to kazit tady na tomto foru, kdyz sem das svoji fotku. Muziu se zde najit lide, kteri te budou shazovat. Ve tvych 15ti letech je tohle zbytecne :palec:

Příspěvek upraven 28.04.17 v 18:37

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6529
28.4.17 18:37
@Včelička992 píše:
Urcite sem nevkladej zadnou fotku nekomu na posouzeni zda na to mas nebo ne, na to se vykasli a pokud mas dojem, ze na to mas a mas svuj osobni nafoceny book, tak s mamkou kontaktujte emailem ty agentury :) urcite budes krasna holka se zdravym sebevedomim, netreba si to kazit tady na tomto foru, kdyz sem das svoji fotku. Muziu se zde najit lide, kteri se budou shazovat. Ve tvych 15ti letech je tohle zbytecne :palec:
:palec: :palec: :palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama