Poradna zdravého obouvání
Ing. Eva Žáková
Ahoj, jedu v nedeli, na dve hodiny odpoledne do goja music hall na fantoma opery.fakt jsem uvazovala o riflich a myslete si co chcete
ale po precteni tady nevim nevim..je to fakt blby?
Byla jsem v Goja a džíny + lodičky + halenka na Fantoma stačí, nepřipadala jsem si nijak nepatřičně. Myslím, že jsem oblečení věnovala tolik invence jako Janeček tomuto „dílu“. Příště půjdu raději na něco do Brna.
@Bauerkaa @sissi001 holky jedu na Fantoma zitra v 14 hod tak co si vzit tedy na sebe? vy hste to jiz absolvovaly tak at nejsem za blazna… ![]()
@beruska03 je,uz odpovidam pozde..byla jsem v riflich a bylo to ok ![]()
@beruska03 je,uz odpovidam pozde..byla jsem v riflich a bylo to ok ![]()
@Bauerkaa pozdě ale přece
já měl spol. kalhoty a halenku a cítila jsem se fajn ![]()
I muzikálové divadlo je divadlo. Chodí tam ale bohužel hlavně lidi, co do divadla nejsou zvyklí chodit a tak o etiketě moc nevědí. Občas nestíhám zírat - diváci ve fotbalových dresech, lyžařských sportovních kalhotách a botách apod. Osobně si myslím, že džíny do divadla moc nepatří, ale pokud jsou např. černé a k nim se vezme slušná halenka, tak se to dá zkousnout. Jinak je ale pravda, že když někdo přijde např. do Hybernie ve večerní robě jak na ples, tak se na něj opravdu všichni dívají divně. Takže kratší šaty nebo něco slušného je akorát. A to i do GOJA music hall…ono to oblečení o člověku něco vypovídá, ale bohužel je potřeba dodržovat i další zásady…když přijde dáma v róbě, uličkou prochází s prominutím pr. elí k divákům a pak si vybalí chleba se salámem nejlépe v sále, tak to ty šaty nezachrání…
@beruska03 nějak slušně - buď společenské kalhoty a halenku nebo sukni a nebo nějaké vhodné šaty…žádnou velkou večerní, ale zároveň bych nešla v džínách
Ahoj holky, prosím o radu. Jdeme na koncert Hanse Zimmera (orchestr) a koná se to na stadiónu. Jak byste se oblékly? Je to sice stadion, ale zároveň orchestr. Byl jste takto už někdo? Rifle ani přehnaně slušně asi vhodné není, že? Děkuji
@zpevanda píše:
@beruska03 nějak slušně - buď společenské kalhoty a halenku nebo sukni a nebo nějaké vhodné šaty…žádnou velkou večerní, ale zároveň bych nešla v džínách
Přesně tak, souhlasím. Je fakt, že elegance na podobných akcích hodně upadla. Kolikrát jsem znechucená, kam všude si lidi jsou schopni navléct džíny a mikinu.
@Leeloo_x vzala bych si černá kalhoty a bílou košili se sakem. I kdyby si byla oblečená víc slušně než ostatní tak na tom není nic špatného
Holky,
chtěla bych se poradit. Jdeme začátkem října do Goja music hall na odpolední představení Fantoma opery.
Jsou tyto šaty vhodné? Není to na odpoledne moc?
http://www.lindex.com/…novaci-saty/?…
Chci si k nim vzít černé lodičky, kabelku a nějaké doplňky, které trochu oživí tu černou. Co vy na to?
@pukacu mně se líbí, rozhodně lepší jít společensky oblečená, nelíbí se mi, když někdo jde do divadla v riflích třeba.