Nemám v něj důvěru, jak se s tím poprat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.07.19 05:42
Jak se s tím mám poprat?

Ahoj, zdravím vás. Založila jsem novou diskuzi.
A chtěla bych trošku poradit, pomoct.
Jsme s přítelem spolu něco přes rok a půl, předělávame spolu dům a ja jsem na mateřské se 4 měsíční holčičkou. Možná jsme to všechno uspěchali ale to už je jedno.
Ještě musím poznamenat ze je stále ženatý a má dceru 9ti letou. Nicméně už žije semnou a dceru máme jednou za 14 dni na víkend.
S přítelem se mám po finanční stránce moc hezky, proto jsem si ho také vybrala.
Jenže nás vztah nemá důvěru. A to je to proč se vás chci zeptat..
Pracovně jezdí do Prahy dva dny v týdnu a vždy jde někam pařit a další den se vůbec neozve až třeba odpoledne. Už je toho na mě moc toto je třeba 4 do měsíce :nevim:.
Včera odešel na pivo a řekl ze se za hodinku vrátí pak psal ze ve 3 je doma no a je skoro 6 hodin a přítel nikde. Neustále trnu hrůzou je mi hrozně. A když se ho zeptám proč mi to děla odvětí protože jsem debil. Nemá mu cenu ani volat ani psát…

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Premek_Orac
Kelišová 5260 příspěvků 09.07.19 05:47

Duvera je krehka vec. Mel by dodrzovat, co sam rekne. Dobra zprava je, ze spis nez jina zenska je v tom alkohol ci drogy. Pokud je to dobra zprava…

Modesta
Závislačka 2594 příspěvků 09.07.19 05:50

Ajaj holka, to bude kartáč. Ale dost zasloužený. A nebo jsi trol :nevim:

Za mě dospělého chlapa nepředěláš. Buď se s tím smiř a nebo odejdi.

lilith1
Ukecaná baba ;) 2189 příspěvků 09.07.19 05:52
@Anonymní píše:
Jsme s přítelem spolu něco přes rok a půl, předělávame spolu dům a ja jsem na mateřské se 4 měsíční holčičkou. Možná jsme to všechno uspěchali ale to už je jedno.
Ještě musím poznamenat ze je stále ženatý a má dceru 9ti letou. Nicméně už žije semnou a dceru máme jednou za 14 dni na víkend.
Pracovně jezdí do Prahy dva dny v týdnu a vždy jde někam pařit a další den se vůbec neozve až třeba odpoledne. Už je toho na mě moc toto je třeba 4 do měsíce :nevim:.
Včera odešel na pivo a řekl ze se za hodinku vrátí pak psal ze ve 3 je doma no a je skoro 6 hodin a přítel nikde. Neustále trnu hrůzou je mi hrozně. A když se ho zeptám proč mi to děla odvětí protože jsem debil. Nemá mu cenu ani volat ani psát…

Tak jste si kvit, ty mas penize pro ktere sis ho vybrala a on si dela co chce.

Bibi94
Nováček 1 příspěvek 09.07.19 05:55

@Premek_Orac Také si spis myslím, ze v tom budou ty dvě věci ale co s tím? Manželka ho za 18 let nepředělala.. a ja si myslela jak se kvůli mladé holce změní. Na začátku to tak bylo, všichni říkali jak je jiný ale čas běží a on se vrací do svých koleji mě tvrdí ze se mi to zda jelikož jsem teď víc doma kvůli malé.

Premek_Orac
Kelišová 5260 příspěvků 09.07.19 05:56

@Bibi94 musel by chtit sam… ale otazka je, proc by mel chtit.

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30752 příspěvků 09.07.19 06:07
@lilith1 píše:
Tak jste si kvit, ty mas penize pro ktere sis ho vybrala a on si dela co chce.
:mrgreen:
ale i tak mi příběh připadá poněkud přitažený za vlasy.Inu prázdniny…
akavi
Kecalka 289 příspěvků 09.07.19 06:40

Tak vybrala sis ho jako partnera a otce svého dítěte. Nejspíš je zvyklý si dělat co chce a neláme si hlavu s nějakou zodpovědností. A prochází mu to.

Amelie30
Závislačka 2839 příspěvků 09.07.19 06:56
@Anonymní píše:
Včera odešel na pivo a řekl ze se za hodinku vrátí pak psal ze ve 3 je doma no a je skoro 6 hodin a přítel nikde. Neustále trnu hrůzou je mi hrozně. A když se ho zeptám proč mi to děla odvětí protože jsem debil. Nemá mu cenu ani volat ani psát…
Člověk nemůže mít všechno. Jak sama píšeš, vybrala sis ho kvůli penězům. To splňuje, jiné hodnoty jsi po něm evidentně nepožadovala. Za mě není co řešit, buď se s tím smiř nebo odejdi. A říct mi chlap, že jsem debil, no neví m, nevím.
Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2319 příspěvků 09.07.19 06:58

@Bibi94 udělala sis dítě se ženatým chlapem, aby ti neutekly prachy? Chm.. to je mi líto, že ta pohádka nevychází :(

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2319 příspěvků 09.07.19 06:59
@Amelie30 píše: Člověk nemůže mít všechno. Jak sama píšeš, vybrala sis ho kvůli penězům. To splňuje, jiné hodnoty jsi po něm evidentně nepožadovala. Za mě není co řešit, buď se s tím smiř nebo odejdi. A říct mi chlap, že jsem debil, no neví m, nevím.

Jako že on je debil, označil tak sebe. Teda myslím.

Amelie30
Závislačka 2839 příspěvků 09.07.19 07:00
@Čičorečka píše:
Jako že on je debil, označil tak sebe. Teda myslím.

Jé, špatně jsem pochopila, to se omlouvám a beru zpět. :D

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2319 příspěvků 09.07.19 07:02
@Amelie30 píše:
Jé, špatně jsem pochopila, to se omlouvám a beru zpět. :D

Měla to napsat lépe, je to matoucí. Ale myslím, že to bylo myšleno takhle. Doufám :D

Amelie30
Závislačka 2839 příspěvků 09.07.19 07:03
@Čičorečka píše:
Měla to napsat lépe, je to matoucí. Ale myslím, že to bylo myšleno takhle. Doufám :D

Asi bylo, jsem na to koukla znovu. :lol:

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 2330 příspěvků 09.07.19 07:04

A proc trnes hruzou?

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama