Už se bojím dalšího zklamání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 19:05
Už se bojím dalšího zklamání

Ahoj, poznala jsem úžasného chlapa, zda se ze jsme oba zamilovaní a já už po měsíci vymyslim katastroficky scénáře proč to opět nevyjde. Strašně se bojím dalšího nepodarenyho vztahu a zklamání, nespím z toho skoro a už analyzuju každou větu kterou napíše nebo nenapíše…přitom je vše úplně v pořádku. Co s tím, jak se uvolnit a užívat si to a hlavně - jak tomu všemu uvěřit, ze i mne by to mohlo vyjít? :?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 19:10

Neporadim. Zazivam to same. Pockam si na rady. Nicmene uz pokukuji po psychologovi :?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 19:12
@Anonymní píše:
Neporadim. Zazivam to same. Pockam si na rady. Nicmene uz pokukuji po psychologovi :?

K tomu jsem chodila, pomohl mi ale ne zas tolik abych tam nechala dalších 20 tisíc

Anetaa120
Povídálka 45 příspěvků 08.07.19 19:25

Je důležitý si uvědomit, že to není předchozí partner, není to ten samý člověk. S tímhle se potýkám taky a určitě spoustu dalších lidí, co zažili zklamání ve vztahu. Je to nový člověk, nový vztah s čistým štítem. Měla by sis to užívat.. psychika je mocná, když na to budeš myslet a budeš negativní, může se to stát.. nehledně na to, že žádný chlap nestojí o úzkostlivou a pesimistickou ženu. Každý si to prožil, nemysli na to co bylo, ale užívej si to co je a bude.. Musíš se nad to trochu povznést, je to těžké, ale jinak to nepůjde. Držím palce.

lljubanka
Kecalka 138 příspěvků 08.07.19 19:31
@Anonymní píše:
Ahoj, poznala jsem úžasného chlapa, zda se ze jsme oba zamilovaní a já už po měsíci vymyslim katastroficky scénáře proč to opět nevyjde. Strašně se bojím dalšího nepodarenyho vztahu a zklamání, nespím z toho skoro a už analyzuju každou větu kterou napíše nebo nenapíše…přitom je vše úplně v pořádku. Co s tím, jak se uvolnit a užívat si to a hlavně - jak tomu všemu uvěřit, ze i mne by to mohlo vyjít? :?

Víc se uvolni, v této době máš lítat a ne si to kazit nějakým pesimismem..Proč by to nemělo vyjít, když je vše v ažuru když je zamilování z obou stran. Drhne něco zásadního?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 19:37

@lljubanka nee nedrhne vůbec nic, až je to cely desive dokonale. Chtěla bych mu říct ze jsem do nej zamilovaná, opravdu už po měsíci cítím ze ho miluju a místo abych říkala co cítím tak přemýšlím aby se nelekl a neukončil to třeba atd atd :(

lljubanka
Kecalka 138 příspěvků 08.07.19 19:40
@Anonymní píše:
@lljubanka nee nedrhne vůbec nic, až je to cely desive dokonale. Chtěla bych mu říct ze jsem do nej zamilovaná, opravdu už po měsíci cítím ze ho miluju a místo abych říkala co cítím tak přemýšlím aby se nelekl a neukončil to třeba atd atd :(

A jak se k tobě chová? jste aspon tak nejak v kontaktu, kdyz spolu nejste? Ja myslim, ze mas zbytecne obavy, pokud ho milujes, tak mu to proste rekni, ale necekej automaticky odpoved, ale jak to pises, myslim, že odpoved dostanes :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 19:45
@lljubanka píše:
A jak se k tobě chová? jste aspon tak nejak v kontaktu, kdyz spolu nejste? Ja myslim, ze mas zbytecne obavy, pokud ho milujes, tak mu to proste rekni, ale necekej automaticky odpoved, ale jak to pises, myslim, že odpoved dostanes :kytka:

Když spolu nejsme tak píše často, krásný věci, ale říkám si ze se známe málo a já jsem třeba víc odmereny člověk, trvá mi než nekomu začnu projevovat city a naklonost a on třeba je opak a všechny ty krásný věci možná proste říká všem, nebo ne všechny ale víš jak to myslím. Nevím no nechci ho vydesit ale kdyby mi bylo o 10 min a neměla jsem všechny ty fuckupy za sebou tak to reknu jak to cítím a neřeším to.

smutny klaun2
Zasloužilá kecalka 767 příspěvků 08.07.19 19:53
@Anonymní píše:
K tomu jsem chodila, pomohl mi ale ne zas tolik abych tam nechala dalších 20 tisíc

Psycholog je instituce dobrá tak leda k vytahání peněz. K ničemu jinému.

Ou
Echt Kelišová 8545 příspěvků 08.07.19 19:59

No tak sabotovat sama sebe tím, že si nedovolíš nic, protože se přesvědčíš, že to špatně dopadne je vcelku běžný neurotický scénář.

Máš na výběr. Buď tyhle úzkstné myšlenky a stavy podporovat a furt se s nima zaobírat - a tím pádem vám to prostě nevyjde, protože to ze své úzkosti dříve či později nevědomky odsabotuješ.

A nebo najdeš odvahu riskovat a prostě to budeš ignorovat a vždyky když to na tebe příjde, tak místo toho uděláš 20 dřepů. To pomůže trošku přeladit mozek a zároveň to to postupně pěkně vytvaruje zadek.

Ou
Echt Kelišová 8545 příspěvků 08.07.19 20:00
@smutny klaun2 píše:
Psycholog je instituce dobrá tak leda k vytahání peněz. K ničemu jinému.

Jasně a proto jsou k dispozici zdraovotincké, městské a neziskové zařízení, které poskytují psychoterapii z jiných finančích zdrojů, jenž je přímá platba od klienta.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 20:02
@Ou píše:
No tak sabotovat sama sebe tím, že si nedovolíš nic, protože se přesvědčíš, že to špatně dopadne je vcelku běžný neurotický scénář.

Máš na výběr. Buď tyhle úzkstné myšlenky a stavy podporovat a furt se s nima zaobírat - a tím pádem vám to prostě nevyjde, protože to ze své úzkosti dříve či později nevědomky odsabotuješ.

A nebo najdeš odvahu riskovat a prostě to budeš ignorovat a vždyky když to na tebe příjde, tak místo toho uděláš 20 dřepů. To pomůže trošku přeladit mozek a zároveň to to postupně pěkně vytvaruje zadek.

Dik pobavilo :mrgreen:

Anetaa120
Povídálka 45 příspěvků 08.07.19 20:13

Nebo mě ještě napadlo.. máš předešlé vztahy uzavřené? Nechala sis dost času, aby ses přes to zklamání přenesla? Odpustila jsi bývalým partnerům, kteří tě zklamali?.. Je důležitý neskákat ze vztahu do vztahu, nechat si čas na to, se z toho dostat a vyléčit.

lljubanka
Kecalka 138 příspěvků 08.07.19 20:23
@Anonymní píše:
Když spolu nejsme tak píše často, krásný věci, ale říkám si ze se známe málo a já jsem třeba víc odmereny člověk, trvá mi než nekomu začnu projevovat city a naklonost a on třeba je opak a všechny ty krásný věci možná proste říká všem, nebo ne všechny ale víš jak to myslím. Nevím no nechci ho vydesit ale kdyby mi bylo o 10 min a neměla jsem všechny ty fuckupy za sebou tak to reknu jak to cítím a neřeším to.

o 1o let min..a kolik ti je? Vek prece v lásce moc roli nehraje ne?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 21:21

@Anetaa120 ano ano to vše je uzavřeno a byla jsem rok sama teď.

Je mi 31

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama