Přítel a málo sexuálních partnerek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 14:42
Přítel a málo sexuálních partnerek

Ahoj holky, s přítelem jsem čtyři roky. Na první pohled je všechno ok. Rozumíme si, pomáhá mi, občas donese jen tak kytku :kytka:.Všechno se zdá perfektní až na jednu věc z které mám obavy, a to hlavně proto, že chceme miminko. Já si v sexu užila své. Měla jsem asi devět chlapů a zkusila i nějaký netradiční věci (trojka a tak). A teď jsem asi nejspokojenější. Jenze přítel byl spíš takový ňouma a spis jen flirtoval s hromadou “kamarádek” (občas to dělá i teď) :cert: a co já vím, tak já jsem jeho první vztah a asi druhá sexuální partnerka. Vím, že ho ty počty štvou a říká, že se s tím musí smířit, protože jinak našel to, co celou dobu hledal. No, a já se teď bojím, že se zblázní a bude to chtít dohnat. A to by vzhledem k tomu, ze se snažíme o miminko nebylo dobré.
Dřív neměl moc sebevědomí a nechtěl byt prý hajz* a ty holky pak odkopnot. Teď to sebevědomí celkem získal.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 14:45

Já tohle nechápu. Jsem 25 let vdaná. Ani jeden z nás nikoho jiného neměl a nic nám nechybí.

7.straka
Zasloužilá kecalka 951 příspěvků 08.07.19 14:46

Tohle je opravdu průser. Protože není nic horšího, než když má chlap pocit, že by mohla být jinde tráva zelenější. Tady je každá rada drahá.

PaníBovaryová
Závislačka 4919 příspěvků 08.07.19 14:46

Kdyz mu neveris, nedelej si s nim dite.

Paoloska
Echt Kelišová 8409 příspěvků 08.07.19 14:50

Jinak pokud přítel takto uvažuje, nebyla bych s ním.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 14:55

Já nevím :nevim: on je jinak úplně jinde, než všichni ostatní, které jsem kdy měla. To, že rad koketuje vím od začátku. Ale kdybych ho nesbalila já, tak koketuje dal a nikoho nemá dal :lol: :lol: teď uz to skoro nedělá!
Ja mu teď věřím, jen se bojím, že to na nej za par let přijde. Asi to budu muset risknout a doufat, že se furt nenaučil holku dotáhnout az do postele sám :zed:

Paoloska
Echt Kelišová 8409 příspěvků 08.07.19 14:58
@Anonymní píše:
Já nevím :nevim: on je jinak úplně jinde, než všichni ostatní, které jsem kdy měla. To, že rad koketuje vím od začátku. Ale kdybych ho nesbalila já, tak koketuje dal a nikoho nemá dal :lol: :lol: teď uz to skoro nedělá!
Ja mu teď věřím, jen se bojím, že to na nej za par let přijde. Asi to budu muset risknout a doufat, že se furt nenaučil holku dotáhnout az do postele sám :zed:

Tak tohle bych fakt neriskovala. V muži máš cítit jistotu. Aby jsi jednou nebyla nešťastná..

Fantasmagorka
Nováček 6 příspěvků 08.07.19 14:59

Bohužel to nezní moc růžově. Obzvlášť pokud ti do očí řekl, že má nyní seběvědomí a že se bude muset smířit s tím, že měl méně žen. Když to tak čtu, zdá se mi, že budete buď oba hodně mladí nebo nezkušení.

Rozhodně to není prostředí, kde bych si představovala dítě.

Nejsi si jistá? Pak počkej. Dej mu čas než ti řekne, že jsi ta pravá a na ničem jiném mu nezáleží, vezmeme se a budeme mít dítě.

Jinak totiž můžeš taky skončit s dítětem na krku a sama.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 15:08

On je lékař. To, že má mnohem víc sebevědomí na něm vidím. To mi neřekl. A že se s tím bude muset smířit to řekl. Jenže on je občas až moc upřímný. Navíc občas plácá něco, co ani tak nemyslí.

Já nevím. Rozejít se s nim fakt nechci. Asi by na mě koukal jak blázen, když jsme se za 4 roky ani jednou nehádali. Když vynecham ty jeho občasný blby řeči, tak je ke mně 1000%!

Uvidím. Já uz bych dítě chtěla. Tak si s nim zkusím promluvit.

Annabela11
Závislačka 3892 příspěvků 08.07.19 15:19
@Anonymní píše:
Ahoj holky, s přítelem jsem čtyři roky. Na první pohled je všechno ok. Rozumíme si, pomáhá mi, občas donese jen tak kytku :kytka:.Všechno se zdá perfektní až na jednu věc z které mám obavy, a to hlavně proto, že chceme miminko. Já si v sexu užila své. Měla jsem asi devět chlapů a zkusila i nějaký netradiční věci (trojka a tak). A teď jsem asi nejspokojenější. Jenze přítel byl spíš takový ňouma a spis jen flirtoval s hromadou “kamarádek” (občas to dělá i teď) :cert: a co já vím, tak já jsem jeho první vztah a asi druhá sexuální partnerka. Vím, že ho ty počty štvou a říká, že se s tím musí smířit, protože jinak našel to, co celou dobu hledal. No, a já se teď bojím, že se zblázní a bude to chtít dohnat. A to by vzhledem k tomu, ze se snažíme o miminko nebylo dobré.
Dřív neměl moc sebevědomí a nechtěl byt prý hajz* a ty holky pak odkopnot. Teď to sebevědomí celkem získal.

Všude je něco :nevim: nevim co je lepší bud chlap jako ten tvůj a nebo chlap ktery obstastnil pulku republiky 8o

milwinka
Zasloužilá kecalka 863 příspěvků 08.07.19 15:23

Tak tohle nechápu. On ti jako řekl že měl málo partnerek a že by to chtěl dohnat? To bych ho poslala někam. Jako co dohnat? Jestli to bere jako závodní soutěž.. Já bych teda naopak nechtěla někoho, kdo je nějaký zaletnik a měl X partnerek, to bych se spíš bála že ani já nebudu posledni. Pro mého manžela jsem já jeho první, on pro mě taky a tohle by mě nikdy ani nenapadlo takhle přemýšlet jako že bysme měli něco dohánět, ani já ani on. Opravdu nemám pocit, že bysme o něco přišli…leda tak o sexuálně přenosné choroby… :-)

M-A
Kecalka 413 příspěvků 08.07.19 15:26

Já bych to nehrotila, tady jsou furt návody na život ale kdo žije ten svůj přesně vysněný a nalinkovany? Někdy se chlap tváří jako nejlepší pod sluncem, idylka hadr a pak praskne nějaká pěkná jobovka. Zbytečně se stresujes, do budoucna nikdo nevidí a co ty víš, jestli se za pár let bláznivé nezamilujes do někoho jiného, třeba… :nevim:

Annabela11
Závislačka 3892 příspěvků 08.07.19 15:30

@M-A To je pravda :palec:

AnastazieB
Echt Kelišová 8769 příspěvků 08.07.19 15:51

Pokud spolu nejste od 16 a on byl dřív spíš „ňouma“, tak bych řekla, že je rád, že si našel tebe. Předtím asi tolik příležitostí navázat vztah neměl, jinak by je využil. Ne každý má potřebu „řádit“.

páájaa2
Zasloužilá kecalka 512 příspěvků 08.07.19 15:56

Já bych mu o své historii už nic neříkala, natož o počtech a trojkách :-)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama