Pořád na mě čeká věrný jako pes, je to v pořádku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.07.19 00:22
Jako věrný pes

Ahojky,
Mam 4 mesice přítele a vše ok, máme každý své deti, ale i tak je vše fajn a zvladame to. Partner je moc hodnej. Problém je, že až moc. Možná jsem divná, tak se zeptám tady, jestli by vás to rozcilovalo taky. Mam malý mimco, takže ho Uspavam a často u něho usnu. Dokud byli teple večery, tak se to dalo pochopit, ze partner při čekání odpočívá atd. Ale dnes už mě to nastvalo. V té zimě na mě čekal na schodech dvě hodiny a to je každý den. Aby mě alespoň viděl. Je to asi typ člověka, který nepotřebuje kamarády, ale rodinu. Tohle ale podle mě už přehání. Byla bych raději, kdyby měl víc svůj život.
Nebo jsem divná, ze mě to začíná dost stvat?
Dekuji za názor

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinemrav
Vesmírná mluvilka 30048 příspěvků 09.07.19 00:28

Měl by mit i svůj život- své přátele. V tom s tebou souhlasím. :mavam:

ontar
Ukecaná baba ;) 1928 příspěvků 09.07.19 00:31

Souhlas…má ti to rychle udělat a mazat za svými zájmy…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.07.19 00:34
@ontar píše:
Souhlas…má ti to rychle udělat a mazat za svými zájmy…

Jeho zajem jsem momentálně zřejmě jen já

Janli
Echt Kelišová 9298 příspěvků 09.07.19 00:37

Je to divný. Chápu tě. Já chci taky nezávislýho chlapa a ne pejska, co mi bude čekat u nohy…

edding400
Kecalka 266 příspěvků 09.07.19 05:08
@Anonymní píše:
Jeho zajem jsem momentálně zřejmě jen já

Neboj, to ho rychle přejde. :roll:

hani28
Ukecaná baba ;) 1393 příspěvků 09.07.19 05:24

Dej mu klic, at nemusi cekat na schodech.

lilith1
Ukecaná baba ;) 2158 příspěvků 09.07.19 05:37
@Anonymní píše:
Ahojky,
Mam 4 mesice přítele a vše ok, máme každý své deti, ale i tak je vše fajn a zvladame to. Partner je moc hodnej. Problém je, že až moc. Možná jsem divná, tak se zeptám tady, jestli by vás to rozcilovalo taky. Mam malý mimco, takže ho Uspavam a často u něho usnu. Dokud byli teple večery, tak se to dalo pochopit, ze partner při čekání odpočívá atd. Ale dnes už mě to nastvalo. V té zimě na mě čekal na schodech dvě hodiny a to je každý den. Aby mě alespoň viděl. Je to asi typ člověka, který nepotřebuje kamarády, ale rodinu. Tohle ale podle mě už přehání. Byla bych raději, kdyby měl víc svůj život.
Nebo jsem divná, ze mě to začíná dost stvat?
Dekuji za názor

Myslim, ze to neni partner pro tebe, ano mel by mit sve pratele, ale je jaky je a tobe to vadi.ten titulek mluvi za vse, promluv di s num nebo se s n rozejdi..

Kostroma
Kecalka 338 příspěvků 09.07.19 06:10

A to jste nebyli domluveny a on tam proste prisel a jen tak cekal u dveri? To je kuriozni, az desivy. Nebo jste byli domluveny, at prijde, ale tys uspavala mimco? Pokud takhle, tak proc jsi ho nepustila dovnitr? Tady by asi bylo dobry znat sirsi kontext.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2294 příspěvků 09.07.19 06:30

A to on jako nezazvonil? Nebo se neozval, že přijde? Byli jste domluvení? Jestli z ničeho nic přišel a bez oznámení své přítomnosti si sedl na schody s tím, že tě uvidí, pokud třeba vyjdeš ven, tak je to dost strašidelný. Pokud jste ale byli domluvení a tys ho nepustila dál a divíš se, že se na tebe nevykašlal a čeká až se uráčíš s jeho návštěvou něco dělat… to bych chápala jako džentlmenství a ty by ses měla zamyslet nad tím, kdy si ho pozveš. Abys na něj skutečně měla čas.

Kfětoslava
Závislačka 2895 příspěvků 09.07.19 06:32

Souhlasím s Kostroma, že je potřeba znát kontext, abychom se mohli pohoršovat 8). Ale vzhledem k despektu, s jakým se o něm vyjadřuješ, tomu nedávám dlouhé trvání.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.07.19 06:39

Klíče ma, ale pry mi tam nepoleze aby nenarušil uspavani a nebo mě neprobudil. Domluva byla taková, ze počká a buď prijdu nebo ne. Čekání na mě mu nevadí. Kdyby nechtěl tak prej nečeká.

Amelie30
Závislačka 2809 příspěvků 09.07.19 06:48

1. Chlapa bych čekat na schodech nenechala, normálně by šel do bytu. Mne by dost vadilo čekat na chlapa dvě hodiny na schodech.
2. Že má po 4 měsících zájem, to chápu, po 4 letech už to tak žhavý nebude.
3. Ke 4 letům se vy dva nejspíš nedopracujete, páč ty ho zas tak nežereš, spíš vůbec. :lol: to nic ve zlém, to jest holý fakt.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2294 příspěvků 09.07.19 06:49
@Anonymní píše:
Klíče ma, ale pry mi tam nepoleze aby nenarušil uspavani a nebo mě neprobudil. Domluva byla taková, ze počká a buď prijdu nebo ne. Čekání na mě mu nevadí. Kdyby nechtěl tak prej nečeká.

Tak bys mu měla tak nějak ze slušnosti napsat, že padáš na hubu, pravděpodobně usneš, ať nečeká. Nechat návštěvu sedět na schodech a stěžovat si, že na tebe příliš dlouho čeká :D No, když ti to tak vadí, rozejdi se s ním. Třeba si najde jinou, která bude ráda, že na ni počká. A ty si zase najdeš někoho, kdo ti řekne, že pokud do půl hodiny (nebo kolik je pro tebe málo psí doba?) nepřijdeš, že na tebe kašle.

free333
Nadpozemská drbna 25672 příspěvků 09.07.19 06:51
@Anonymní píše:

A proč nechodí dovnitř? :nevim:

Nebo to uspíš mimino a jdeš za ním na schody?
Nějak tomu nerozumím, ale myslím, že moc dlouho ho to bavit nebude…

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama