Jak se se sebou vyrovnáváte?

Anonymní
17.11.19 14:51

Jak se se sebou vyrovnáváte?

Zdravím. Už nějakou dobu od sebe odháním lidi co stojí o můj čas a mají mě rádi. Jenže problém mám takový, že se potřebuji nějak vyrovnat sama se sebou, ale nevím jak. Nevím kde mi hlava stojí, jsem ze sebe zmatená (nevím co chci). Jsem z toho už vyčerpaná. Jak zápasíte sami se sebou vy?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17.11.19 15:24

A můžeš být konkrétní? Jak to probíhá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12381
17.11.19 15:31

No pomůže si tyhle věci sepsat, třeba každý den sepsat tyhle pocity a pak se k nim po týdnu třeba vrátit a zjistit, jak se co posunulo.
Pokud vás trápí třeba nějaké úkoly, které odsunujete, tak se do nich pusťte, napište si třeba seznam a odškrtávejte si to, bude vás těšit kolik toho zvládnete. Čas sám pro sebe je důležitý, pokud to tak cítíte, je dobře, že to dokážete rozklíčovat a na čas se třeba stáhnout.
Důležitá je i psychická pohoda, pomáhá sport, relax, sauna, masáž, ruční práce, třeba i návštěva kina nebo divadla, prostě občas vypnout (každý vypíná u něčeho jiného).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12381
17.11.19 15:32

Jo a naslouchejte intuici a signálům vesmíru kolem vás, já na tuto energii věřím. Odpovědi se objevují, pokud umíte naslouchat. Držím palce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.19 15:42

Moc tomu nerozumím :think: jinak mi pomáhá dělat a říkat, co chci, a myslet to vážně, dulezita je vsak forma. Bezdůvodné odhánění lidi ti rozhodne nepomuze ve smireni se sebou :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2624
17.11.19 16:00
@Anonymní píše:
Zdravím. Už nějakou dobu od sebe odháním lidi co stojí o můj čas a mají mě rádi. Jenže problém mám takový, že se potřebuji nějak vyrovnat sama se sebou, ale nevím jak. Nevím kde mi hlava stojí, jsem ze sebe zmatená (nevím co chci). Jsem z toho už vyčerpaná. Jak zápasíte sami se sebou vy?

Tak asi Ty nestojiš o čas s nimi, kdyz je odháníš…

A v čem se sebou zápasíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12381
17.11.19 16:01
@PaníKadrnožková píše:
Moc tomu nerozumím :think: jinak mi pomáhá dělat a říkat, co chci, a myslet to vážně, dulezita je vsak forma. Bezdůvodné odhánění lidi ti rozhodne nepomuze ve smireni se sebou :nevim:

Opravdu to tak někdy nemáš? Já jo. Mám dny kdy ani nikomu nezvednu telefon :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2571
17.11.19 16:03

@Taky jedna se divim, ze vam vubec nekdo vola, jestli je krmite o silach vesmiru, energiich apod. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.19 16:04
@Taky jedna píše:
Opravdu to tak někdy nemáš? Já jo. Mám dny kdy ani nikomu nezvednu telefon :oops:

Jo, někdy jsem ráda sama, ale považují to za normální a nepovažuji to za odhaneni :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12381
17.11.19 16:07
@Cenarius píše:
@Taky jedna se divim, ze vam vubec nekdo vola, jestli je krmite o silach vesmiru, energiich apod. :D
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ti které to zajímá, tak s těmi si to opatrně přiznáme, ti které to nezajímá, s těmi se bavím o věcech které nás zajímají oboustranně. :D
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12381
17.11.19 16:08
@PaníKadrnožková píše:
Jo, někdy jsem ráda sama, ale považují to za normální a nepovažuji to za odhaneni :nevim:

Já mám někdy doslova nespolečenskou náladu a trvá i pár dní, kdy fakt jen práce, domů, úklid, spát a čekat, až to přejde :D
Jen je nepříjemné, že neberu ty telefony a pak se může stát, že se někdo mylně domnívá, že se na něj zlobím, ale já v tom rozpoložení nemám sílu někoho přesvědčovat, že se jej to netýká. Prostě sinusoida, nahoru dolů, normální :D Všimnou si toho samozřejmě jen ti lidé, s kterými jsem v kontaktu denně, ne ti, co volají jen občas :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama