Jak se pozná depersonalizace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.19 18:28
Jak se to pozná?

Ahoj
Uz několik let užívam antidepresiva pram 20mg.(agorafobie, obsedantne kompulzivni porucha). Už mi bylo ok takže jsem poslední půl rok vynechavala lék a zapominala, vzala jsem si když sem si vzpomněla(nic mi nebylo). 3tydny užívám zase jak mám každý den a začalo to znova ale hůř. Měla jsem nejdříve pocity jako by jsem to neměla já a bala jsem se že je to depersonalizace a potom začali za pár dní hrozné úzkosti celý den. Tak včera mi paní doktorka nasadila velaxin 75mg a rivotril, s tím že pram už nepomáhá jak jsem ji užívala špatně. Mám v sobě druhý lék a bušení srdce a ty velké úzkosti přestali ale furt mám pocit že to nejsem já a tak jako divně… Šíleně se bojím že je to depersonalizace.. Ale hrozně se toho bojím :(
Dokázal by mi někdo poradit?

Reakce:
LvE
Kecalka 195 příspěvků 14.03.19 18:40

Ahoj,
sjednej si co nejdřív schůzku s doktorkou a neodkládej to. To by byo ti nejhorší, co bys mohla.
Ahoj :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.19 19:43

Byla jsem teď u paní doktorky, píšu to tam.

LvE
Kecalka 195 příspěvků 16.03.19 11:07
:mavam:
Daník81
Povídálka 16 příspěvků 13.04.19 16:18
@Anonymní píše:
Ahoj
Uz několik let užívam antidepresiva pram 20mg.(agorafobie, obsedantne kompulzivni porucha). Už mi bylo ok takže jsem poslední půl rok vynechavala lék a zapominala, vzala jsem si když sem si vzpomněla(nic mi nebylo). 3tydny užívám zase jak mám každý den a začalo to znova ale hůř. Měla jsem nejdříve pocity jako by jsem to neměla já a bala jsem se že je to depersonalizace a potom začali za pár dní hrozné úzkosti celý den. Tak včera mi paní doktorka nasadila velaxin 75mg a rivotril, s tím že pram už nepomáhá jak jsem ji užívala špatně. Mám v sobě druhý lék a bušení srdce a ty velké úzkosti přestali ale furt mám pocit že to nejsem já a tak jako divně… Šíleně se bojím že je to depersonalizace.. Ale hrozně se toho bojím :(
Dokázal by mi někdo poradit?

A když se na sebe podíváte do zrcadla poznáte se, nebo je ten pohled divný

Váš příspěvek
Reklama