Jak se vám bydlí v řadovce?

357
25.6.15 10:52

Jak se vám bydlí v řadovce?

Ahoj devcata. Ani nemam zadny dotaz, spise si rada vyslechnu, jak to je u vas. Bydlim v radovce, klasika, zahradky50-100 metru ctverecnich, namrcasene vedle sebe. Kdyz sousedi vylezou na jejich terasu, slysim kazde jejich slovo a to az do mistnosti, kde ziji se synkem (bydlim v garsonce s predzahradkou). Nemam tedy kam utect, tak poustim radio, abych je nemusela poslouchat, ale moc radia zase vadi synkovi. Takze proste cekam, az se zase odsunou do bytu. Blbe treba je, ze kdyz je teplo, sedi venku do noci, jedi, cinkaji priborama, povidaj a od jejich terasy je nase okno vzdusnoucaroui 2 metry, takze ani vecer neni uplne ticho pro klidne a prijemne usinani. Navic muj byt sousedi s komorama, takze kdyz tam jde nekdo strachat, odemykani atd, tak se vse line opet do nasi garsonky. Proste…zvazuju, odstehovat se, ale bojim se, ze to bude to same. Jak se vam bydli v radovce? popripadev byte s predzahradkou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3310
25.6.15 10:56

Nevím, kolik je synkovi, ale můžeš s nim chodit přece na procházky…většina dětí v kočárku krásně spinká

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14314
25.6.15 10:59

@softee
To co popisujes je bydleno za trest..svihlo by ma…
Bydlime v radovce, ale zahrada 400m a susedia vedla nas su uplne v klidu..ti ci byvaju pod nami, tak su divni, ale zase ich mame cez celu zahradu, takze pohoda..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
357
25.6.15 10:59

Jsoumu 3 roky, takze uz kocarem nejezdi. spise jsem se snazila pospat nekomfort, kdy v podstate od rana do vecera s prestavkami slysim, co se u sousedu deje, jak ze zahrady tak pres stenu. ten hluk vadivicme, nez jemu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
25.6.15 11:00

Já bych to nedala. Jezdím teď hodně kolem místního satelitu, kde je to samá řadovka a přemýšlím vždycky, jak tam ty lidi můžou žít. To je hrozný, jak je to všechno na sobě. A to všechno kvůli, jak píšeš, 50 m2 (a kdyby aspoň to) trávy. Ne, ani omylem. To už radši do bytu, aby na mě aspoň nečuměli do oken a na ten kousek trávy. My jsme teď kupovali synovi trampolínu a řešili jsme jestli 4 m nebo 3,6 m a když jsme opět jeli kolem a já tam viděla trampolínu tak 1,5 m jen proto, že tam prostě mají trampolínu, ale už žádný prostor kolem, no ani by mě nehlo. Ani za nic.

Bydleli jsme v něčem jako je řadovka, akorát mezi námi nebyly ploty, respektive mezi zahradami jo a zahrady velký, ale na zahradu se muselo jít přes obecní komunikace přes všechny sousedy. Jsem ráda, že už tam nejsme :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
357
25.6.15 11:01
@miisenka píše:
@softee
To co popisujes je bydleno za trest..svihlo by ma…
Bydlime v radovce, ale zahrada 400m a susedia vedla nas su uplne v klidu..ti ci byvaju pod nami, tak su divni, ale zase ich mame cez celu zahradu, takze pohoda..

oniti moji sousede jsou v podstate fajn lidi, nemame spory, pujcujeme si mouku, mrkev a tak, ale proste nekvalitni stavba, vse slyset, vse moc u sebe, rusi to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
25.6.15 11:07

Tehle je zástavba tady u nás, ale focená dřív. Teď už je to tam úplně plný.

http://www.mapy.cz/letecka?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2604
25.6.15 11:13
@januschka píše:
Nevím, kolik je synkovi, ale můžeš s nim chodit přece na procházky…většina dětí v kočárku krásně spinká
,

To přece není řešení. :nevim: Vždyť píše, že jde i o večery a dlouho do noci. ;)

@softee Neumím si to moc představit a předpokládám, že je to asi oboustrané ne? Že oni musí slyšet i vás.
Asi bych se snažila podívat po něčem jiném.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16011
25.6.15 11:16

Nevim, ale prijde mi lepsi radovka, kdyz si v lete muzu vylezt na zahradku a dat tam diteti bazenek nez bydlet v panelaku, kde taky slysis vsechno. Fascinovalo mne na navsteve kamaradky, kdy jsem slysela jejiho souseda jak prdi ve vane a rano si vykloktava pri cisteni zubu.

Ale nebydlela jsem ani v jednom, my mame samostatny dum a kdyz jdeme k sousedum do dvouradovky, tak domy spolu sousedi garazema a technickym mistnostma, takze se nijak neslysi a zahrady maji kolem 400 m.

Rada je jedina, bud si zvyknout nebo hledat neco jineho.

Příspěvek upraven 25.06.15 v 11:23

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
25.6.15 11:18

Nějak nevím, co chceš slyšet, jinak, než že se přestěhuješ nebo budeš dál trpět to nevyřešíš :nevim: Je to hrozné, do řadovky bych nešla nikdy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
357
25.6.15 11:24
@Meganie píše: ,

To přece není řešení. :nevim: Vždyť píše, že jde i o večery a dlouho do noci. ;)

@softee Neumím si to moc představit a předpokládám, že je to asi oboustrané ne? Že oni musí slyšet i vás.
Asi bych se snažila podívat po něčem jiném.

kdyz jsme na zahrade, resp ve vybehu, jak tomu rikam, tak nas take slysi. mou nevyhodou je, ze bydlim v garsonce, takze nemuzu utect do jine mistnosti, kde by se nicneozyvalo. oni maj byt 3+1, takze o nas vedi jen ze zahrady, pokud tam jsou i oni. V podstate nejde o nadmerny hluk, zijeme tu normalne, ale jak je to namrnene u sebe, tak absolutne zadne soukromi a klid. Kdyz prijde navsteva a jsme na terase, a probirame neco soukromeho, tak v podstate septame. Posilam foto. Terasa s domeckem je moje, hned nade mnou balkon souseda a kousek vedle druheho. A vedle za plotem, jak vykukujou dvere, tam maji terasu ti vedlejsi sousedi. Takze vse fakt jak vidite namrskane a absence soukromi. [* *]

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
357
25.6.15 11:28
@Hanka1 píše:
Nevim, ale prijde mi lepsi radovka, kdyz si v lete muzu vylezt na zahradku a dat tam diteti bazenek nez bydlet v panelaku, kde taky slysis vsechno. Fascinovalo mne na navsteve kamaradky, kdy jsem slysela jejiho souseda jak prdi ve vane a rano si vykloktava pri cisteni zubu.

Ale nebydlela jsem ani v jednom, my mame samostatny dum a kdyz jdeme k sousedum do dvouradovky, tak domy spolu sousedi garazema a technickym mistnostma, takze se nijak neslysi a zahrady maji kolem 400 m.

Rada je jedina, bud si zvyknout nebo hledat neco jineho.

Příspěvek upraven 25.06.15 v 11:23

ja zas toho meho souseda zezhora slysim, jak močí a kdyz treba obedvame, tak nic moc prijemne to neni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2604
25.6.15 11:28
@softee píše:
kdyz jsme na zahrade, resp ve vybehu, jak tomu rikam, tak nas take slysi. mou nevyhodou je, ze bydlim v garsonce, takze nemuzu utect do jine mistnosti, kde by se nicneozyvalo. oni maj byt 3+1, takze o nas vedi jen ze zahrady, pokud tam jsou i oni. V podstate nejde o nadmerny hluk, zijeme tu normalne, ale jak je to namrnene u sebe, tak absolutne zadne soukromi a klid. Kdyz prijde navsteva a jsme na terase, a probirame neco soukromeho, tak v podstate septame. Posilam foto. Terasa s domeckem je moje, hned nade mnou balkon souseda a kousek vedle druheho. A vedle za plotem, jak vykukujou dvere, tam maji terasu ti vedlejsi sousedi. Takze vse fakt jak vidite namrskane a absence soukromi. [* *]

No tak podle fotek to vypadá fakt hrozně. 8o To se ti nedivím, že ti vadí, že nemáte soukromí. Kdyby tu zahradu vpravo nedělila od vás ta dřevěná deska, tak byste si se sousedama mohli sednout skoro vedle sebe. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7937
25.6.15 11:33

Chtěla jsem napsat, že příbuzní bydlí v řadovce a že je to tam skvělé.
Jako jasně, není to samota, ale jednak si tu řadovku sami postavili a navíc mají zahradu několik set metrů dozadu. Že bych slyšela každé slovo od sousedů, to je scifi.
Takže si myslím, že bydlet v řadovce je skvělé, ale opravdu záleží na tom v jaké řadovce.
To, co opisuješ, moc nepochopím, nepřijde mi rozdíl bydlet v tomto a v bytě se slušným balkónem. Myšleno pozitivní rozdíl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
25.6.15 11:47

@Sany80s Já třeba myslím to, že když už chci mít zahradu, tak nechci nudli sousedící s další nudlí, ať je dlouhá jak chce. Bydlíme v bytě s terasou, kde není slyšet nic, na terasu nám nikdo nevidí, nikdo kolem ní nechodí, můžu si tam dělat co chci, aniž by to někdo viděl :nevim: Všechny řadovky, ve kterých jsem byla mi přišly strašně neosobní, funkčně předražený byt s trávou :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama