Jak se vyrovnat s tím, že manžel už nechce dítě?

Anonymní
16.8.19 21:27

Jak se vyrovnat s tím,že manžel už nechce dítě?

Ahoj holky, jdu za vámi pro radu.Mam dvě děti (6 a 3 roky) a strašně bych se ještě přála třetí, ale manžel rekl, že už třetí dítě v žádném případě nechce. Vubec nevím, jak se s tím vyrovnat, ta touha je tak obrovská, ještě bych si to strašné přála jednou zazit, ale jeho už nezlomim.Jak to v sobě „udusit“ a nechat tu strašnou touhu odeznít? Bojím se, že se mi to nikdy nepodaří. Vim, že mám dvě zdravé krásné děti, ale…

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
34473
16.8.19 21:32

Běž do práce, tam tě ty roupy přejdou

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3224
16.8.19 21:33

A kolik Vam je?? třeba jeste nekdy s nekym jinym…aebo vyměkne manžel až deti odrostou…když nechce tak netlač na pilu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1342
16.8.19 21:34

Už jsem rok v práci a je to stále silnější pocit! Takže práce to rozhodně nezmění!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1342
16.8.19 21:35

@axelina Bude mi 37

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4615
16.8.19 21:35

Já ho chápu, ty by sis mohla podat ruce s mým chlapem ten chce též furt třetí, ale má smůlu já už nechci, ale bezeme to nepůjde chvála bohu. Jdi do práce a přestaň na to myslet. A to jsem o 10 let mladší v tvojem věku už vůbec ne

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6499
16.8.19 21:36

Já to nechávám plynout. Děti už mám starší a touha po dalším u mě přetrvává, i když rozumově si dokážu vysvětlit, proč třetí dítě ne. Jenže je to těžké a o to víc, když já sama jsem třetí. Uvidím, co život přinese, ale jsem smířená s tím, že možná zůstaneme jen ve čtyřech.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.8.19 21:41

My jsme ke třetímu přišli jaksi omylem :mrgreen: chtěli jsme 3. až děti trochu odrostou, když se 3. narodila bylo mým dětem jako tvým, miminko je fajn, ale roční, ctyrletak a sedmileta už je dost záhul, rozdel pozornost na 3 děti.. 3 děti nevezmes ani najednou za ruku😉, co třeba pes, kočka… Nebo to otevřít znovu za rok nebo 2 až budou děti samostatnejsi… ;)

  • Citovat
  • Upravit
17715
16.8.19 21:45

Chapu te, mela jsem tu samou touhu. Nastesti manzel svolil a deti mame tri a jsem za to neskutecne stastna :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1439
16.8.19 21:46

A je to opravdu touha po dalsim diteti? Neni to spis nejaka krize stredniho veku? Jako ze posledni moznost nez ti ujede vlak..?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2922
16.8.19 21:46

Vůbec, nikdy nebo navždy. Rozumím mu, mám děti stejně starý a k miminu by mě už nikdo nedonutil. Teprve teď to začíná bejt fajn, už jsou parťáci, žádný utírání zadku, téměř žádný vstávání. Najdi si na tom něco pozitivního.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1342
16.8.19 21:46

Už jsem rok v práci a je to stále silnější pocit! Takže práce to rozhodně nezmění!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11391
16.8.19 21:47

A kolik je manzelovi? Jestli je treba uz pres 40, tak uz se muze citit na dalsi dite stary.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1342
16.8.19 21:48

@viky23 Moc díky :) Je to touha, která se prostě nezmění jen tím, že pujdu do práce. Deti jsou pro mě vším

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4615
16.8.19 21:48

@Lucista tak si na to najdi někoho jiného pokud ti to stojí za rozbití rodiny :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty