Jak skončit autoškolu?

13
2.6.21 11:20

Jak skončit autoškolu

Ahoj hodlám ukončit autoškolu. Sem fakt hloupá. I kdyby se mi to nepovedlo ukončit teď tak schválně neudělám testy písemné. Možná už je na ukončení pozdě protože mam posledních 5 jízd a pak sem nahlášená na zkoušky. Jenže já už nechci auto ani vidět. Dělám zbytečné chyby a když udělám chybu tak se přestanu soustředit a udělám další. Chci se zeptat je nějaká možnost jak ukončit autoškolu i když sem už nahlášená na zkoušky? Prosím jaká a jestli mě to bude něco stát. Neptej se proč sem s tím začala protože to bylo z donucení. Stejně mi otec říkal že na to nemám ale i přesto sem se nechala ukecat. Prosím o radu děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17098
2.6.21 11:22

@Kikd tak se domluv v autoškole ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11424
2.6.21 11:26

N-e-b-u-d b-l-b-a…!!!

Vlastnictvi ridicaku neznamena, ze mas odted povinnost jezdit. Nemusis uz vlezt do auta.
Ale kdyby nastala nejaka krizovka, staci si to ozivit a jezdis.

A neboj, chyby dela kazdy.

Nebud srab.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
613
2.6.21 11:29

Autoškolu bych dodělala, zbytečně by si vyhodila peníze. Nemusíš jezdit, ale jednou třeba budeš muset a zaplatíš si jen kondiční jízdy. Také totak mám, skoro nejezdím, ale tu možnost mám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5313
2.6.21 11:30

Autoškola je hodně nízká meta, jak chceš pak zvládat složitější a náročnější situace? Fňukáním na emiminu? Zatni zuby, zaber, nauč se, doplať si jízdy a koukej ty papíry udělat.
A že pak budeš mít řidičák, tak to neznamená, že musíš řídit.
Držím palec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20651
2.6.21 11:33

Já udělala řidičák taky více méně z donucení no a deset let jsem za volant nesedla dělalo se mi fyzicky špatně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
2.6.21 11:35

@lachtanice86 no jasne ale chci vedet co me ceka než jí to řeknu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1691
2.6.21 11:36

Přesně tak. Autoškola dodelej a klidně pak už nemusíš nikdy sednout za volant. Anebo časem dospejes a budeš ráda, že tu kartičku máš. Uděláš si pár kondicek a hurá na cesty. Nikdy nevíš, kdy se ti to bude hodit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
2.6.21 11:36

@Lucie_Sx ale proč teda nemůžu udelat chybu u zkoušky vim že mi to moc nejde ale jak muzu bejt u zkoušky bezchybna

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
2.6.21 11:38

@Zumpa jak si mam doplatit jizdy kdyz mam zkousky 11.6 a mam pred sebou jeste 5 jízd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
2.6.21 11:40

Chapu že je řidičák super ale já nechci dělat zkoušky na 10krát tak mi řekněte jestli je možnost ukončení i když sem nahlášená na zkoušky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1102
2.6.21 11:40

Nebuď srab… tak ro prostě zkus ne? Když to neuděláš, svět se nezboří a pak existují opravný zkoušky. Je to jen autoškola, jsou horší věci. Prostě se nad to povznes, tátu v tomhle neposlouchej. Držím pěsti :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
213
2.6.21 11:41

Jako dcera učitele autoškoly radím, abys to nevzdávala. Že děláš nějaké chyby je úplně normální a že jsi z nich na větvi, taky, hlavně v začátcích a od toho se učíš a trénuješ, abys ty chyby omezila. Táta říkával, že auto zvládne řídit i cvičená opice a to byl dle mámy prý vcelku dost přísný učitel, tak předpokládám, že pro člověka, který umí číst a psát to bude po pravidelných jízdách a učení celkem brnkačka. Zbytečně bys vyhodila peníze do luftu a když v budoucnu nebudeš chtít řídit, nevadí, tak řídit nebudeš, ale kdyby se pak něco semlelo a bylo by potřeba někam někoho dovézt, tak se ti to pak bude hodit ;) A v životě příjdou daleko horší zkoušky jak autoškola a to nemyslím jenom ty školní, ale ty životní.

Příspěvek upraven 02.06.21 v 11:43

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
2.6.21 11:41

@fíkofka ja to ani zkoušet nechci budu pak akorad zklamana

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
2.6.21 11:46