Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
@saddreamer píše:
Léčíš se?
Docházím k psychiatrovy, ale vůbec mi to nepomáhá. Hospitalizovat se nemám možnost..
Kolik je detem?
Sup do lecebny, vsak on to tatinek zvladne. Bude muset.
@Anonymní píše:
Docházím k psychiatrovy, ale vůbec mi to nepomáhá. Hospitalizovat se nemám možnost..
To mě mrzí
Znám to, také se léčím, byť s jinou diagnózou. Nedalo by se třeba sehnat někoho na občasnou výpomoc s hlídáním/úklidem, aby sis aspoň trochu odpočinula?
Partnerovu ses svěřila? Ono sis toho hrozně naložila, si poridit jako mladinká dve deti, kdyz partner je věčně v trapu, to je hrozna náloz i pro zdravou ženskou, natož pro hraničářku ![]()
Deprese a bulimie k tomu, to uz je slušný trojboj.
Rekni si o pomoc, než se sesypes úplně. Rodině, partnerovi, deleguj povinnosti, pracuj na svem zdraví, docházej k psychiatrovi a rekni mu, ze situace začíná byt zoufalá.
Nesnaž se být dokonala hospodyňka, kucharka, uklízečka, a nezapomínej na sebe.
@Mar__tanka1983 píše:
Partnerovu ses svěřila? Ono sis toho hrozně naložila, si poridit jako mladinká dve deti, kdyz partner je věčně v trapu, to je hrozna náloz i pro zdravou ženskou, natož pro hraničářku
Deprese a bulimie k tomu, to uz je slušný trojboj.
Rekni si o pomoc, než se sesypes úplně. Rodině, partnerovi, deleguj povinnosti, pracuj na svem zdraví, docházej k psychiatrovi a rekni mu, ze situace začíná byt zoufalá.
Nesnaž se být dokonala hospodyňka, kucharka, uklízečka, a nezapomínej na sebe.
To jo, mít ve 22 dvě děti jako svobodná matka na sebejistotě nepřidá. To bych taky byla na prášky. Navíc tenhle věk je pro psychoporuchy nejhorší, když člověk nemá zpětnou vazbu, že je dobrý, což mu pochybnosti o sobě vyvrátí (ať už od rodiny, ze školy, z práce).
Přítel to teda ale taky nemá snadné, asi budete stejně staří, a živit cca v 25 3 lidi, na které se taky nemůže spolehnout (děti, nemoc partnerky)… Celkem záhul. Ono takové soužití je stresující i pro partnera (asi proto je unavený). Určitě bych teda doporučila i společné terapie, takhle se co nevidět zhroutí i on.
Pokud máš HpO, potřebuješ terapii. Da se docházet i ambulantně. Jen psychiatr nestačí. A není nutná přímo hospitalizace.
Dobrý večer holky..
Je mi 22 let a mám dvě holčičky, miluju je nadevšechno ale hrozně mě to vyčeprává. Být matkou, hospodyňkou, uklízečkou a vším možným jen ne ŽENOU..
Mám bulimii, deprese a HPO..
Nedokážu normálně fungovat, nesnáším ten pocit..
nejradši bych nikdy nevstala z postele, ale musím
Přítel chodí do práce, chodí na přesčasy, takže doma skoro není., a když je tak je unavený a spí
Prosím Vás, je tu někdo s podobnou situaci? Jak z toho ven? Jak přestat bojovat s vlastními pocity méněcennosti? Nebo si to naopak nějak zpříjemnit?
Moc prosím o každou radu, jen prosím nerýpejte..
děkuji