Jak to překonat? Nezvládám být ženou

Anonymní
12.1.23 23:33

Jak to překonat ? Nezvládám být ženou

Dobrý večer holky..
Je mi 22 let a mám dvě holčičky, miluju je nadevšechno ale hrozně mě to vyčeprává. Být matkou, hospodyňkou, uklízečkou a vším možným jen ne ŽENOU..
Mám bulimii, deprese a HPO..
Nedokážu normálně fungovat, nesnáším ten pocit..
nejradši bych nikdy nevstala z postele, ale musím
Přítel chodí do práce, chodí na přesčasy, takže doma skoro není., a když je tak je unavený a spí
Prosím Vás, je tu někdo s podobnou situaci? Jak z toho ven? Jak přestat bojovat s vlastními pocity méněcennosti? Nebo si to naopak nějak zpříjemnit?
Moc prosím o každou radu, jen prosím nerýpejte..
 děkuji

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
820
12.1.23 23:42

Léčíš se?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.1.23 23:45
@saddreamer píše:
Léčíš se?

Docházím k psychiatrovy, ale vůbec mi to nepomáhá. Hospitalizovat se nemám možnost..

  • Citovat
  • Upravit
34322
12.1.23 23:50

Kolik je detem?
Sup do lecebny, vsak on to tatinek zvladne. Bude muset.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.1.23 23:58
@Anonymní píše:
Docházím k psychiatrovy, ale vůbec mi to nepomáhá. Hospitalizovat se nemám možnost..

To mě mrzí :hug: Znám to, také se léčím, byť s jinou diagnózou. Nedalo by se třeba sehnat někoho na občasnou výpomoc s hlídáním/úklidem, aby sis aspoň trochu odpočinula?

  • Citovat
  • Upravit
31292
13.1.23 05:37

Partnerovu ses svěřila? Ono sis toho hrozně naložila, si poridit jako mladinká dve deti, kdyz partner je věčně v trapu, to je hrozna náloz i pro zdravou ženskou, natož pro hraničářku :hug:
Deprese a bulimie k tomu, to uz je slušný trojboj.
Rekni si o pomoc, než se sesypes úplně. Rodině, partnerovi, deleguj povinnosti, pracuj na svem zdraví, docházej k psychiatrovi a rekni mu, ze situace začíná byt zoufalá.
Nesnaž se být dokonala hospodyňka, kucharka, uklízečka, a nezapomínej na sebe.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2408
13.1.23 06:28
@Mar__tanka1983 píše:
Partnerovu ses svěřila? Ono sis toho hrozně naložila, si poridit jako mladinká dve deti, kdyz partner je věčně v trapu, to je hrozna náloz i pro zdravou ženskou, natož pro hraničářku :hug:
Deprese a bulimie k tomu, to uz je slušný trojboj.
Rekni si o pomoc, než se sesypes úplně. Rodině, partnerovi, deleguj povinnosti, pracuj na svem zdraví, docházej k psychiatrovi a rekni mu, ze situace začíná byt zoufalá.
Nesnaž se být dokonala hospodyňka, kucharka, uklízečka, a nezapomínej na sebe.

To jo, mít ve 22 dvě děti jako svobodná matka na sebejistotě nepřidá. To bych taky byla na prášky. Navíc tenhle věk je pro psychoporuchy nejhorší, když člověk nemá zpětnou vazbu, že je dobrý, což mu pochybnosti o sobě vyvrátí (ať už od rodiny, ze školy, z práce). :think: Přítel to teda ale taky nemá snadné, asi budete stejně staří, a živit cca v 25 3 lidi, na které se taky nemůže spolehnout (děti, nemoc partnerky)… Celkem záhul. Ono takové soužití je stresující i pro partnera (asi proto je unavený). Určitě bych teda doporučila i společné terapie, takhle se co nevidět zhroutí i on.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19388
13.1.23 06:34

Pokud máš HpO, potřebuješ terapii. Da se docházet i ambulantně. Jen psychiatr nestačí. A není nutná přímo hospitalizace.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.