Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
Ahoj maminky, které máte kočárek V-travel. Prosím o radu, jak u sporťáku sklápíte boudu? A jak s fusakem do sporťáku? Děkuji za rady ![]()
Ahojky, mám V Travel - bouda - po stranách boudy dole jsou čudlíky, zboku zvenku dole u korbičky kde je nasazená, tak oba zároveň zmáčknout a zklopit ![]()
Fusak zatím nevím, ale na zimu budem asi ve sporťáku už… ![]()
Děkuji za radu, u hlobokého vím jak to sklopit,ale u sporťáku žádné čudlíky nejsou a jsou tam jen šroubky, takže asi jen silou sem a zpět. Právě přecházíme z hlubokého do sporťáku, tak proto ty otázky:-)
fulis píše:
Děkuji za radu, u hlobokého vím jak to sklopit,ale u sporťáku žádné čudlíky nejsou a jsou tam jen šroubky, takže asi jen silou sem a zpět. Právě přecházíme z hlubokého do sporťáku, tak proto ty otázky:-)
Jej, já překoukla že chceš u sporťáku, já na to doma mrknu..
![]()
Tak jsem na to koukala.. A vypadá to, že to jde asi jenom tahem no ![]()
Moc děkuji:-) Mohli nechat ten způsob jako u korbičky, no co naděláme.
Snad si to se sporťákem taky užijeme jako s korbičkou, s tou jsem byla naprosto spokojená. ![]()
Jo, já jsem zvědavá jakej bude sporťák, jak se tam bude líbit malýmu.. Ale korbička je super
![]()