Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
Já to mám suché tak dejme tomu do půl hodinky
Ale tomu skládání se též nevyhnu.. Proto nemám ráda ty vkládací puzzle s písmnky, čísly a zvířátky - to je opruuuuz
![]()
Ja to vetsinou meju vecer, pak to vyskladam do vany, aby k tomu mohl vzduch z co nejvice stran a rano uz je to skoro suche, zbytek vytru uterkou ![]()
Holky, mně se tuhle stal problém - podařilo se nám vylít lak na nehty na jednu takovou pěnovou houbičku, kterou holčina používá jako dekoraci. Hned jsme na to tenkrát vzali odlakovač, ale i tak tam zůstali skvrny - a odlakovačem už to líp nejde. Nemáte náhodou tip, jak se toho zbavit úplně?
@Stevia píše:
Já jsem to dala prát do pračky na 40C…jako nové
to jsem jeste nezkousela, diky za tip ![]()
@Damael píše:
Já to mám suché tak dejme tomu do půl hodinkyAle tomu skládání se též nevyhnu.. Proto nemám ráda ty vkládací puzzle s písmnky, čísly a zvířátky - to je opruuuuz
![]()
no to je, ale zas oni si s tim pekne vyhrajou
@Galaxys píše:
Holky, mně se tuhle stal problém - podařilo se nám vylít lak na nehty na jednu takovou pěnovou houbičku, kterou holčina používá jako dekoraci. Hned jsme na to tenkrát vzali odlakovač, ale i tak tam zůstali skvrny - a odlakovačem už to líp nejde. Nemáte náhodou tip, jak se toho zbavit úplně?
benzínem? ![]()
@Damael píše:
benzínem?
Jenže to by asi pak už dost smrdělo, co? Ikdyž ten odlakovač taky potom celkem vyčpěl… No, leží nám tam teď v koutě, asi půjde do koše a pořídíme novou…
My jsme takto čistili oblečení, když bylo od mastných skvrn, ale je pravda, že se to pak přepralo.