Jak vydělávat víc penez

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Sandra.B1
10.2.24 17:37
@Roman18 píše:
To mne vubec.Mne se líbí síťka na hlavě která je na hlavě narvana a dobrý je to mít celý den na hlavě aspoň z toho budou krásně mastný vlasy

To abys chodil z práce domů v kapuci.

  • Citovat
  • Upravit
1677
11.2.24 21:04

Já bych chtěl vrátit řidičák nevíte kam. Stdjnak ho nepotřebují. Asi na dopravku ze

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1677
11.2.24 21:32

Chtěl bych vrátit řidičák kvůli bezpečnosti na silnicích a kvůli tomu že ho vlastně nepotřebuji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
42546
11.2.24 21:33
@Roman18 píše:
Chtěl bych vrátit řidičák kvůli bezpečnosti na silnicích a kvůli tomu že ho vlastně nepotřebuji

Jak tvé vlastnictví řidičáku ovlivní bezpečnost na silnicích?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1677
11.2.24 21:40
@Havlova píše:
Jak tvé vlastnictví řidičáku ovlivní bezpečnost na silnicích?

Tak že jsem na řízení trochu lempl a už se trochu bojím křižovatek a tím nechci ohrožovat ostatní účastníky provozu protože někdy jsem trochu zmatkar za volantem

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1677
11.2.24 21:41
@Havlova píše:
Jak tvé vlastnictví řidičáku ovlivní bezpečnost na silnicích?

Když ten řidičák budu dál vlastnit tak mě to bude někdy lákat usednout za volant ale teď mě to neláká

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1677
11.2.24 21:55

Já se zeptám na dopravce za jakých podmínek se vrací jestli to vůbec je možný. Je to lepší pro bezpecnost

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1677
11.2.24 21:58

A nebo bych se nechal vybodovat to je taky řešení

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6696
11.2.24 22:05
@Roman18 píše:
Tak že jsem na řízení trochu lempl a už se trochu bojím křižovatek a tím nechci ohrožovat ostatní účastníky provozu protože někdy jsem trochu zmatkar za volantem

Ty ses vymyslel, že ano? :mrgreen: tohle není možné

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
42546
11.2.24 22:07
@Temnástranasíly píše:
Ty ses vymyslel, že ano? :mrgreen: tohle není možné

Podle psaného projevu soudím na trolla. Ale když ho to baví. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1677
11.2.24 22:08
@Temnástranasíly píše:
Ty ses vymyslel, že ano? :mrgreen: tohle není možné
:mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1677
11.2.24 22:10
@Havlova píše:
Podle psaného projevu soudím na trolla. Ale když ho to baví. :nevim:

Ale to byl normální dotaz kam se vrací řidičský průkaz a za jakých podmínek. Duvody jsou snad pochopitelný

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22159
11.2.24 22:27
@Roman18 píše:
Já se zeptám na dopravce za jakých podmínek se vrací jestli to vůbec je možný. Je to lepší pro bezpecnost

Rozstříhej a vyhoď řidičák do koše a máš vyřešeno.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1677
11.2.24 22:32
@mado píše:
Rozstříhej a vyhoď řidičák do koše a máš vyřešeno.
@mado píše:
Rozstříhej a vyhoď řidičák do koše a máš vyřešeno.

Ok jenže když to udelam a budu chtít později řídit tak přijdu na dopravku a jednoduše požádám o novej řidičák z důvodu ztráty a oni mi ho vydají. Ale kdybych ho odevzdal tak už mi ho nikdo nikdy nevydá pokud bych nešel zase do autoškoly a nedělal si ho odznova za plnou cenu, což bych nedělal

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Sandra.B1
11.2.24 22:34
@Roman18 píše:
Ale to byl normální dotaz kam se vrací řidičský průkaz a za jakých podmínek. Duvody jsou snad pochopitelný

Ja bych ho nevracela. Kdybys změnil názor a jednou chtěl zase začít řídit, třeba bys musel vypláznout nových 15 tisíc nebo kolik za autoškolu. To se nevyplatí.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat