Jak vydělávat víc penez
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
To jsem si dělal srandu s tím vrácením řidičáku. Jsem nejlepší řidič
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Betty MacDonald píše:![]()
![]()
Aspoň že tak. Že ho nechce vrátit.
. On je taková kecka, ale jinak vcelku sympaťák.
- Citovat
- Upravit
Já chci víc peněz abych si mohl koupit lepší auto a jak to mám udělat? Nejhorší je že se bojím dát výpověď protože nevím do ceho půjdu. Tady mám peníze jistý tedy výplatu ale práce mě neba
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Roman18 píše:
Já chci víc peněz abych si mohl koupit lepší auto a jak to mám udělat? Nejhorší je že se bojím dát výpověď protože nevím do ceho půjdu. Tady mám peníze jistý tedy výplatu ale práce mě neba
K čemu auto když budeš vracet řidičák?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@aiwwa píše:
K čemu auto když budeš vracet řidičák?
Vždyť jsem psal že jsem si dělal z toho srandu
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@aiwwa kdybych byl na silnici náhodou nebezpecnej tak nebudu řídit zrovna a je to vyřešeny
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Roman18 píše:
@aiwwa kdybych byl na silnici náhodou nebezpecnej tak nebudu řídit zrovna a je to vyřešeny
zvaž odbornou pomoc. Toto už není ani vtipný, a nikdy ani nebylo, je to spíš trapný a dost smutný.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Keyllah píše:
zvaž odbornou pomoc. Toto už není ani vtipný, a nikdy ani nebylo, je to spíš trapný a dost smutný.
No odpovida to tomu, ze ma IQ na hranici mentální retardace
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Já chci víc peněz v kuchyni málo platej. Pokazdy si vezmu zálohu a pak mám po výplatě zas o to miň ach jo.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Proto jsem chtěl krást protože málo vydělávám abych uvedl důvod proč jsem o tom psal
- načítám...
- Citovat
- Zmínit