Jak vydělávat víc penez

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1677
13.2.24 14:44

To jsem si dělal srandu s tím vrácením řidičáku. Jsem nejlepší řidič

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
42715
14.2.24 11:45
:zed: :zed: :roll:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Sandra.B1
14.2.24 12:02
@Betty MacDonald píše: :zed: :zed: :roll:

Aspoň že tak. Že ho nechce vrátit. :lol:. On je taková kecka, ale jinak vcelku sympaťák.

  • Citovat
  • Upravit
1677
15.2.24 20:21

Já chci víc peněz abych si mohl koupit lepší auto a jak to mám udělat? Nejhorší je že se bojím dát výpověď protože nevím do ceho půjdu. Tady mám peníze jistý tedy výplatu ale práce mě neba

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
116613
15.2.24 20:24
@Roman18 píše:
Já chci víc peněz abych si mohl koupit lepší auto a jak to mám udělat? Nejhorší je že se bojím dát výpověď protože nevím do ceho půjdu. Tady mám peníze jistý tedy výplatu ale práce mě neba

K čemu auto když budeš vracet řidičák?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1677
15.2.24 20:25
@aiwwa píše:
K čemu auto když budeš vracet řidičák?

Vždyť jsem psal že jsem si dělal z toho srandu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1677
15.2.24 20:30

.

Příspěvek upraven 15.02.24 v 21:40

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1677
15.2.24 20:53

@aiwwa kdybych byl na silnici náhodou nebezpecnej tak nebudu řídit zrovna a je to vyřešeny

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
41519
16.2.24 07:36
@Roman18 píše:
@aiwwa kdybych byl na silnici náhodou nebezpecnej tak nebudu řídit zrovna a je to vyřešeny

zvaž odbornou pomoc. Toto už není ani vtipný, a nikdy ani nebylo, je to spíš trapný a dost smutný.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65441
16.2.24 11:55
@Keyllah píše:
zvaž odbornou pomoc. Toto už není ani vtipný, a nikdy ani nebylo, je to spíš trapný a dost smutný.

No odpovida to tomu, ze ma IQ na hranici mentální retardace

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1677
24.2.24 15:15

Já chci víc peněz v kuchyni málo platej. Pokazdy si vezmu zálohu a pak mám po výplatě zas o to miň ach jo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1677
24.2.24 22:03

Halooooo já chci víc prachů a někomu něco vzít to se bojím

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1677
27.2.24 23:18

Proto jsem chtěl krást protože málo vydělávám abych uvedl důvod proč jsem o tom psal

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat