Jak vypadá vytržená bradavice?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

darkblack
Ukecaná baba ;) 1443 příspěvků 49 inzerátů 12.08.17 21:52
Jak vypadá vytržená bradavice?

Ahoj
prosím vás jak vypadá vytržená bradavice? léčíme dceři přípravkem předepsaným od kožní (vypálení nechává až po této léčbě jelikož nechce zbytečně trápit a má s dotyčným přípravkem dobré zkušenosti) JENŽE - já nevím jak poznám že je bradavice celá venku? Velká část se určitě odloupla, ale chlap mi tvrdí že to má mít kořeny.. tak nevím jestli to mám jakože vytáhnout i s nějakými kořeny? :think:

Reklama

Reklama

Reakce:

chaela
Kecalka 156 příspěvků 1 inzerát 12.08.17 21:59

Mě vždy odpadly bez jakýchkoliv kořenů. Prostě hrudka. Můžu se zeptat, jaký máte přípravek? Vždy jsem bradavice léčila duofilmem, do týdne byl pokoj, ale teď nějak nezabírá. Děkuji.

darkblack
Ukecaná baba ;) 1443 příspěvků 49 inzerátů 12.08.17 22:01

@chaela jde o Verrumal. Je to na lékařský předpis. Dceři právě taky vypadla jakože hrudka a pod tím to má takové živé :think: tak nevím zda mazat dál :nevim:

terinka4444
Hvězda diskuse 59341 příspěvků 12.08.17 22:03

@darkblack ty jo, jak dlouho a jak často mažete? Já už třetí měsíc a nic, když to seškrabávám, tak brečí, že jí to bolí

e008
Ukecaná baba ;) 1963 příspěvků 50 inzerátů 12.08.17 22:03

Velka bradavice je i s koreny. Ja se s tim jako mala natrapila a dusikem nebo laserem to slo hezky a rychle.

darkblack
Ukecaná baba ;) 1443 příspěvků 49 inzerátů 12.08.17 22:09

@e008 a jak vypadají ty kořeny? :think: jako nějaké provázky..nebo jak? :nevim: budu muset zavolat kožařce, jenže je tam až ve čtvrtek a já tedy nevím zda pořád mazat.. :think:
@terinka4444 mažeme 2.týden, 2× denně a po týdnu pokud se vrstva sama nesloupne máme sami sloupnout a mazat dál. Dnes se jí to odlouplo víceméně samo právě Před tím jsem mazala něčím s lékárny měsíc a nic. A ani vlaštovičník nepomáhal (zkoušeli jsme samoléčbu nejdříve)

e008
Ukecaná baba ;) 1963 příspěvků 50 inzerátů 12.08.17 22:23

Nejsou hluboke, ale bradavice zespodu neni hladka.

blueberryx
Kecalka 483 příspěvků 12.08.17 22:44

Delavala jsem sestru na koznim, kdyz jsem. videla jak tam ty deti „trapime“ dusikem, nechtela jsem aby to me deti zazily. Co se nestalo, dcera prinesla z plavecaku kam chodila povinne se skolou. Obrovske a hodne jich. Snad se mnozili pres noc. Nakonec jsem mazala kolodiem 2× denne a dle rady homeopatky davala homeopatika. Neverila jsem, ale do mesice nemela jedinou. Bezbolestne, krasne. Treba to nekomu pomuze ????

Danitschka
Závislačka 2819 příspěvků 12.08.17 22:58

Kdyz jsem mela jen jednu bradavici, odpadla hrudka, ale nebyla uplne hladka. Kdyz jsem mela „vysev“, tak nejprve odesla matka - ta vypadala jako chobotnicka - proste hlava a korinky - pak se pres noc ztratily i ty mensi, co mela kolem sebe. Bohuzel nevim, cim jsem to mazala, vypadalo to jako lak na nehty. Ale taky uz je to 20 let zpatky, v obou pripadech jsem si darecek donesla z hodin plavani.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Proč vyzkoušet čínskou medicínu? Rozhovor s Milanem Schirlem, terapeutem tradiční čínské medicíny

Tradiční medicína láká čím dál více lidí. Jaké problémy lze pomocí ní řešit,... číst dále >

S čím si hrají děti z královské rodiny? Kate přesně ví, čemu se vyhnout

Vévodkyně z Cambridge Kate Middleton je jednou z nejsledovanějších osobností... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vojtěch Bernatský: Starat se o děti a hrát si s nimi je nejvíc

O povolání sportovního moderátora snil Vojtěch Bernatský už v první třídě,... číst dále >

Bartošová, Bělobrádková a Babišová: Své manžely v politice podporujeme

Bez podpory své partnerky žádný politik dlouhodobě neuspěje. Kdo stojí po... číst dále >

Reklama