Jak vypadat jako třeba Serena ze super drbny?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
608
16.1.14 08:33

Normální baba, jsem hezčí ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26716
16.1.14 08:34
@martina.se píše:
my by spíš zajímalo, jak vypadá, když se chce podobat této.. jestli je to reálné, nebo z říše fantazie.. :think:

Mě ten dotaz přijde celej silně naivní. Kdyby zněl jak na vlasy, tak dobrý…ale jak na postavu? 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26716
16.1.14 08:35
@eneerka píše:
Normální baba, jsem hezčí ;)

Já taky, mnohem. A víc sexy :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
72725
16.1.14 08:38
@Berousik píše:
Mě ten dotaz přijde celej silně naivní. Kdyby zněl jak na vlasy, tak dobrý…ale jak na postavu? 8o
:palec: tak nějak..
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13142
16.1.14 08:39
@eneerka píše:
Normální baba, jsem hezčí ;)

Souhlasím, obyčejná, normální :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
608
16.1.14 08:40

@Berousik: Přesně tak :P

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4838
16.1.14 08:41

A ja slintala ze nejaka hezka sportovni tema mne ceka… ja videla jenom SERENA, tak jsem myslela SERENU WILLIAMS.. ale ups tak bys asi vypadat nechtela, tak ja zase radsi mizim :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26716
16.1.14 08:42
@nadus píše:
A ja slintala ze nejaka hezka sportovni tema mne ceka… ja videla jenom SERENA, tak jsem myslela SERENU WILLIAMS.. ale ups tak bys asi vypadat nechtela, tak ja zase radsi mizim :mrgreen: :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
72725
16.1.14 08:43
@nadus píše:
A ja slintala ze nejaka hezka sportovni tema mne ceka… ja videla jenom SERENA, tak jsem myslela SERENU WILLIAMS.. ale ups tak bys asi vypadat nechtela, tak ja zase radsi mizim :mrgreen: :mrgreen:

tak jako serena je fakt hustá.. chlap vždycky říká, že hrajou bratři Williamsovi :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
46669
16.1.14 09:07

Doporučila bych šikovnýho doktora. Plastickýho. Ale abys pak nevypadala jako Michael Jackson :think:. No, a pak teda kdyžtak psychiatra. Nebo nejdřív? :think: :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
46669
16.1.14 09:08

Jinak si myslím, že se někdo anonymní (možná zase stálá uživatelka emimina) velmi dobře baví. Ale zase proč ne, ve čtvrtek je nuda, ne? :palec: :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2445
16.1.14 09:14

Jednou jsem uviděla v časáku holku, která vypadala jako krásná dívčí verze Rickyho Martina a přála si tak vypadat… Bylo to v pubertě :D :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Medžika
16.1.14 09:20
@pepřenka píše:
Jednou jsem uviděla v časáku holku, která vypadala jako krásná dívčí verze Rickyho Martina a přála si tak vypadat… Bylo to v pubertě :D :D

Brávíčko co.. :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
2445
16.1.14 10:27
@magicalee píše:
Brávíčko co.. :mrgreen:

Jo, to je možné :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna zdravého obouvání

Ikona - Eva Žáková

Ing. Eva Žáková