Jak vyprat síťku z ohrádky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uživatel je onlinejizvíková
Extra třída :D 12685 příspěvků 05.02.11 20:14
Jak vyprat sitku z ohradky?

ahoj holky
koupila jsem na mmb ohrádku, takvou tu s pevným dnem a siti kolem cele postylky. Jenze ohradka potrebuje umyt a vycistit a chci poprosit o radu , jak sundat tu sitku, co je tim potazena kostra ohradky, musim to vyprat, je to dost fuj

kuju

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
janac
Závislačka 3138 příspěvků 05.02.11 20:30

Ahoj, to chce lepší popis ohrádky.
Já bych to celý odnesla do nějaké malé čistírny. Obyčejně jsou docela ochotní.
Hoď odkaz :think:

Extra třída :D 12685 příspěvků 05.02.11 20:36
janac
Závislačka 3138 příspěvků 05.02.11 20:47

Ahoj, je krásná :palec:
To dno lze oddělat?
Já bych asi vzala houbičku a drhla :oops:
Nemáš ruční parní čistič? Sjela bych to tím..

Extra třída :D 12685 příspěvků 05.02.11 20:53

ten plast vydrhnu a vydesinfikuju, ale ta sitka me krka :( pani byla cunatko a prodala to dost spinavy, nevim, ze neotrela aspon ten plast. parni cistic nemam, ale neni to spatny napad, prinejhorsim na to rozprasim savo a necham vyvetrat :)

revu
Kecalka 424 příspěvků 05.02.11 20:57

Ahoj. Taky jsem koupila použitou a celkem špinavou. Na hadřík jsem nalila tekutý prací prostředek a vydrhla to, pak ještě několikrát čistou vodou a výsledek dobrý. Savem bych to nedělala. Síťku to naruší, opak se ti bude snadno trhat.

Extra třída :D 12685 příspěvků 05.02.11 21:00

dik, manzel bude drhnout :)
moje bricho uz to nedovoli :-?

revu
Kecalka 424 příspěvků 05.02.11 21:03
jizvíková píše:
dik, manzel bude drhnout :)
moje bricho uz to nedovoli :-?

No vidíš a máš to vyřešený :palec: taťkovi pochvalu  :-)

Příspěvek upraven 05.02.11 v 21:04

Extra třída :D 12685 příspěvků 05.02.11 21:04

no kdyby to slo dat do pracky byla bych radsi :)

AnastazieB
Echt Kelišová 8421 příspěvků 05.02.11 21:11

Savo bych na to nestříkala, přecijen to dítě bude cucat (nebo aspoň omatlávat). Čistila jsem postýlku podobnou v létě na zahradě. Dala jsem si do misky vodu s trochou pracího gelu a vzala kartáč a síťku drhla, udělá se na tom pěna a řekla bych, že se to docela vyčistí.

Pokud to není sundavací, tak to do pračky nedáš… Možná by to šlo udělat ve vaně, pokud je to skládací, tak jenom vzít tu síťku a pak osprchovat.

Raduš.ka44
Kelišová 7193 příspěvků 05.02.11 21:35

Do vany se ti asi nevleze, co? Že bys to normálně vydrhla pracím gelem, nebo třeba mýdlem a osprchovala…

harpyje
Extra třída :D 10673 příspěvků 05.02.11 21:38

dělá na mne dojem, že je podobná té co máme doma my a síťka sundat nejde. Musím jí omýt takhle vcelku.

har.

EDIT: vcelku, myslím, že sklopím ty stěny, dám to celé do vany a umyju.

Extra třída :D 12685 příspěvků 05.02.11 21:52

teda nevim na co vyrobce myslel, ale sundani by melo byt standartni, prece deti jsou cunatka

janac
Závislačka 3138 příspěvků 05.02.11 22:13

Tri, nebo ti můžu poslat pařáka (mám tady lidi kteří pojedou do Phy)..nebudu ho teď jistou dobu potřebovat..Ta pára je super, že je netoxická a přitom rozežere fakt veškerou špínu..
:palec:

J.

Extra třída :D 12685 příspěvků 05.02.11 22:31

janac dekuju, nejprve zkusim nechat manzela cistit a kdyz to nepujde, tak se ozvu :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Tereza se učí urdštinu, potvrdil nám zdroj. Připravuje se na tvrdý trest?

V Pákistánu je téměř rok a hrozí, že zde ještě mnohem delší dobu zůstane.... číst dále >

Expříteli Dary Rolins se už zase (!) vrátila rakovina: „Ta svině nechce dát pokoj!“

Zákeřná nemoc je zpět! Petr Vlasák (43), známý též coby „trenýrkový král“ a... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >