Jak vyprat slunečnicový olej?

147
19.6.11 18:56

jak vyprat slunečnicový olej

Ahoj, nemáte někdo tip jak vyprat slunečnicový olej z ručníku? Mám 4 měsíční holčičku a večer jí vždy mažu olejem, doteď jsem to dělala když ještě ležela na ručníku a ten olej nemůžu vůbec dostat dolů. Žluté fleky mi ani nevadí, ale hrozně to smrdí, jako žlukle. Vyvářím, peru, po vyprání to nesmrdí, ale jakmile to vyžehlím je ten puch zase zpět. A to peru několikrát po sobě. Nevím si rady. Díky Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12891
19.6.11 19:01

zkus to „popatlat“ jarem. mohlo by to zabrat. a pak vyprat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.6.11 19:04

Mastné fleky popatlám a v ruce předeperu žlučovým mýdlem. Pak normálně do pračky. Zatím vše zmizelo. Jar nepoužívám - máme doma atopiky. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
147
19.6.11 19:17

díky za tipy :-) o tom žlučovém mýdle jsem slyšela, nevíte kde se koupí? Normálně v drogerii?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Any11
19.6.11 19:25
PetraBM píše:
díky za tipy :-) o tom žlučovém mýdle jsem slyšela, nevíte kde se koupí? Normálně v drogerii?

maji ho v DMku :)

• Nahlásit
  • Citovat
12891
19.6.11 19:25

žlučové mýdlo koupíš jako kostku v každé drogerii a nebo tekuté v DM drogerii.to tekuté mi připadá lepší…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
685
19.6.11 19:35

nebo ručník vyhodit :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18313
19.6.11 19:56

Tak zastánci ekologické drogerie by asi poradili přípravek L.O.C. od AMWAY, já osobně bych vyzkoušel izopropanol (litrová flaška z tmavého skla, dá se koupit v drogerii), Odmašťuju si tím i věci potřísněné černým krémem na boty, no a jinak pracovní oblečení se dá odmašťovat přípravkama Namex a Monteráček; na ručníky jsem je nezkoušel..... :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
147
19.6.11 20:05

ten L.O.C. mám a nefungoval, když nepomůže to žlučové mýdlo, tak vyzkouším další přípravky, případně to vážně vyhodím :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15057
19.6.11 20:12

Mýdlo s jelenem je mýdlo s jelenem:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2159
19.6.11 20:50

Nu já první dceru mazala olivovým olejem a druhou jsem začala slunečnicovým a právě mě překvapilo, jaké to dělá fleky 8-o Olivový tohle vůbec nedělal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
925
20.6.11 10:51

Manža mi posledně masíroval nohy olejíkem a pokapal si nové tepláky. Ani Ariel gel ani Vanish to nevypraly, nakonec jsem na to zkusila mýdlo s jelenem, před praním sem to pořádně namidlila a ono to pustilo. Jen nevím, jestli je to s jelenem stejné jako žlučové mýdlo. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18313
20.6.11 13:13

Mýdlu s jelenem se říká terpentýnové mýdlo. Není to stejné jako žlučové mýdlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama