Reklama

Jak vyřešit dopravu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

galantni jelenice
Kecalka 217 příspěvků 13.02.17 17:18
Jak vyřešit dopravu?

Ahoj, potřebovala bych radu, jak vyřešit jeden nákup z bazaru. Vyhlédla jsem si docela drahou rozměrnou věc (5000 Kč) na bazaru, v inzerátu bylo psáno, že je možný dovoz po Praze a okolí. S prodejcem jsme se mezitím ještě domlouvali ohledně detailů výrobku. Ozvali se mu další zájemci a on najednou chce převzetí u něho doma, což je v nějaké vesnici za Prahou. Jenže já neřídím a nemám nikoho, kdo by tam dojel a jsem doma s malým, hlídání nemám. MHD tam dojet nemůžu, autobus by mi ten předmět nepřepravil, jedině metro.
Napadlo mě mu navrhnout, že mu zaplatím víc, když mi to hodí k metru, ale za kolik?
Sjet tam taxíkem se synem?
Zadat to tady jako brigádu? :mrgreen:
Jak byste to vyřešily vy?

Reklama

Reakce:

Karleon
Kelišová 5278 příspěvků 13.02.17 17:25

Nabídla bych prodejci peníze za dovoz domu.

Iveta_ive
Povídálka 28 příspěvků 37 inzerátů 13.02.17 17:27

Pokud je schopný to nějak zabalit, tak na balik123 se dá objednat kurýr s vyzvednutím u něj doma.

galantni jelenice
Kecalka 217 příspěvků 13.02.17 17:42
@Iveta_ive píše:
Pokud je schopný to nějak zabalit, tak na balik123 se dá objednat kurýr s vyzvednutím u něj doma.

No, on se asi nepřetrhne, když má zájemce, který si to vyzvedne u něho doma bez keců :nevim:

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 13.02.17 18:13
@galantni jelenice píše:
Ahoj, potřebovala bych radu, jak vyřešit jeden nákup z bazaru. Vyhlédla jsem si docela drahou rozměrnou věc (5000 Kč) na bazaru, v inzerátu bylo psáno, že je možný dovoz po Praze a okolí. S prodejcem jsme se mezitím ještě domlouvali ohledně detailů výrobku. Ozvali se mu další zájemci a on najednou chce převzetí u něho doma, což je v nějaké vesnici za Prahou. Jenže já neřídím a nemám nikoho, kdo by tam dojel a jsem doma s malým, hlídání nemám. MHD tam dojet nemůžu, autobus by mi ten předmět nepřepravil, jedině metro.
Napadlo mě mu navrhnout, že mu zaplatím víc, když mi to hodí k metru, ale za kolik?
Jak byste to vyřešily vy?

Však dpd/ppl/geis ti to od něho v poho dopraví domů. Stačí zajít na nejbližší pobočku, nebo vše vyřiď přes net z pohodlí domova :palec:

frame
Kecalka 364 příspěvků 13.02.17 20:35
@galantni jelenice píše:
Jak byste to vyřešily vy?

Zjistila bych si kolik by tam vysel taxik a zajela bych tam taxikem, ale jak rikam zalezi na cene, nemusis resit hlidani, mas to pohodlne, je to od domu k domu, protoze ten prodejce by ti to hodil na metro to je fajn, ale jak to dopravis z metra? teda pokud nebydlis uplne u nej.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama