Jak vyřešit dopravu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
galantni jelenice
Kecalka 217 příspěvků 13.02.17 17:18
Jak vyřešit dopravu?

Ahoj, potřebovala bych radu, jak vyřešit jeden nákup z bazaru. Vyhlédla jsem si docela drahou rozměrnou věc (5000 Kč) na bazaru, v inzerátu bylo psáno, že je možný dovoz po Praze a okolí. S prodejcem jsme se mezitím ještě domlouvali ohledně detailů výrobku. Ozvali se mu další zájemci a on najednou chce převzetí u něho doma, což je v nějaké vesnici za Prahou. Jenže já neřídím a nemám nikoho, kdo by tam dojel a jsem doma s malým, hlídání nemám. MHD tam dojet nemůžu, autobus by mi ten předmět nepřepravil, jedině metro.
Napadlo mě mu navrhnout, že mu zaplatím víc, když mi to hodí k metru, ale za kolik?
Sjet tam taxíkem se synem?
Zadat to tady jako brigádu? :mrgreen:
Jak byste to vyřešily vy?

Reakce:
Karleon
Kelišová 5506 příspěvků 13.02.17 17:25

Nabídla bych prodejci peníze za dovoz domu.

Iveta_ive
Povídálka 34 příspěvků 13.02.17 17:27

Pokud je schopný to nějak zabalit, tak na balik123 se dá objednat kurýr s vyzvednutím u něj doma.

galantni jelenice
Kecalka 217 příspěvků 13.02.17 17:42
@Iveta_ive píše:
Pokud je schopný to nějak zabalit, tak na balik123 se dá objednat kurýr s vyzvednutím u něj doma.

No, on se asi nepřetrhne, když má zájemce, který si to vyzvedne u něho doma bez keců :nevim:

Borůvka1990
Kelišová 5438 příspěvků 13.02.17 18:13
@galantni jelenice píše:
Ahoj, potřebovala bych radu, jak vyřešit jeden nákup z bazaru. Vyhlédla jsem si docela drahou rozměrnou věc (5000 Kč) na bazaru, v inzerátu bylo psáno, že je možný dovoz po Praze a okolí. S prodejcem jsme se mezitím ještě domlouvali ohledně detailů výrobku. Ozvali se mu další zájemci a on najednou chce převzetí u něho doma, což je v nějaké vesnici za Prahou. Jenže já neřídím a nemám nikoho, kdo by tam dojel a jsem doma s malým, hlídání nemám. MHD tam dojet nemůžu, autobus by mi ten předmět nepřepravil, jedině metro.
Napadlo mě mu navrhnout, že mu zaplatím víc, když mi to hodí k metru, ale za kolik?
Jak byste to vyřešily vy?

Však dpd/ppl/geis ti to od něho v poho dopraví domů. Stačí zajít na nejbližší pobočku, nebo vše vyřiď přes net z pohodlí domova :palec:

frame
Kecalka 380 příspěvků 13.02.17 20:35
@galantni jelenice píše:
Jak byste to vyřešily vy?

Zjistila bych si kolik by tam vysel taxik a zajela bych tam taxikem, ale jak rikam zalezi na cene, nemusis resit hlidani, mas to pohodlne, je to od domu k domu, protoze ten prodejce by ti to hodil na metro to je fajn, ale jak to dopravis z metra? teda pokud nebydlis uplne u nej.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

On je žena! Etzler, Novotný a Nosek se oblékli jako dámy a takhle to dopadlo

Na Česko se řítí další muzikálový hit. Už v polovině března se na prknech... číst dále >

Exkluzivní zpověď kamarádky pašeračky Terezy: Od modelingu až k heroinu

Tereza Hlůšková (22), která je obviněna z pašování heroinu, nebyla jedinou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >