Jak vyřešit dopravu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

galantni jelenice
Kecalka 217 příspěvků 13.02.17 17:18
Jak vyřešit dopravu?

Ahoj, potřebovala bych radu, jak vyřešit jeden nákup z bazaru. Vyhlédla jsem si docela drahou rozměrnou věc (5000 Kč) na bazaru, v inzerátu bylo psáno, že je možný dovoz po Praze a okolí. S prodejcem jsme se mezitím ještě domlouvali ohledně detailů výrobku. Ozvali se mu další zájemci a on najednou chce převzetí u něho doma, což je v nějaké vesnici za Prahou. Jenže já neřídím a nemám nikoho, kdo by tam dojel a jsem doma s malým, hlídání nemám. MHD tam dojet nemůžu, autobus by mi ten předmět nepřepravil, jedině metro.
Napadlo mě mu navrhnout, že mu zaplatím víc, když mi to hodí k metru, ale za kolik?
Sjet tam taxíkem se synem?
Zadat to tady jako brigádu? :mrgreen:
Jak byste to vyřešily vy?

Reakce:

Karleon
Kelišová 5357 příspěvků 13.02.17 17:25

Nabídla bych prodejci peníze za dovoz domu.

Iveta_ive
Povídálka 34 příspěvků 13.02.17 17:27

Pokud je schopný to nějak zabalit, tak na balik123 se dá objednat kurýr s vyzvednutím u něj doma.

galantni jelenice
Kecalka 217 příspěvků 13.02.17 17:42
@Iveta_ive píše:
Pokud je schopný to nějak zabalit, tak na balik123 se dá objednat kurýr s vyzvednutím u něj doma.

No, on se asi nepřetrhne, když má zájemce, který si to vyzvedne u něho doma bez keců :nevim:

Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 13.02.17 18:13
@galantni jelenice píše:
Ahoj, potřebovala bych radu, jak vyřešit jeden nákup z bazaru. Vyhlédla jsem si docela drahou rozměrnou věc (5000 Kč) na bazaru, v inzerátu bylo psáno, že je možný dovoz po Praze a okolí. S prodejcem jsme se mezitím ještě domlouvali ohledně detailů výrobku. Ozvali se mu další zájemci a on najednou chce převzetí u něho doma, což je v nějaké vesnici za Prahou. Jenže já neřídím a nemám nikoho, kdo by tam dojel a jsem doma s malým, hlídání nemám. MHD tam dojet nemůžu, autobus by mi ten předmět nepřepravil, jedině metro.
Napadlo mě mu navrhnout, že mu zaplatím víc, když mi to hodí k metru, ale za kolik?
Jak byste to vyřešily vy?

Však dpd/ppl/geis ti to od něho v poho dopraví domů. Stačí zajít na nejbližší pobočku, nebo vše vyřiď přes net z pohodlí domova :palec:

frame
Kecalka 372 příspěvků 13.02.17 20:35
@galantni jelenice píše:
Jak byste to vyřešily vy?

Zjistila bych si kolik by tam vysel taxik a zajela bych tam taxikem, ale jak rikam zalezi na cene, nemusis resit hlidani, mas to pohodlne, je to od domu k domu, protoze ten prodejce by ti to hodil na metro to je fajn, ale jak to dopravis z metra? teda pokud nebydlis uplne u nej.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >