Primark a jeho výhody

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Fassatka
Zasloužilá kecalka 635 příspěvků 12.02.17 13:34
Primark a jeho výhody

Ahoj maminky, jdu k Vám pro radu: Kamarádky často jezdí do Německa do Primarku pro oblečení na děti, jsou z toho vždycky nadšené, jak dobře a levně nakoupili. Mě se ta kvalita moc nezdá, připadá mi to stejné jako např. PEPCO…KIK apod…Chci se zeptat: Jsou to kvalitní věci nebo hadry?? Chci se vypravit autem do Drážďan…stojí to za tu cestu nebo ne? Díky za Vaše odpovědi, přeji Hezkou neděli.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Uživatel je onlineNowuka2
Ukecaná baba ;) 2326 příspěvků 12.02.17 13:39

Hadry :lol:

xLucikx
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 12.02.17 13:43

@Fassatka záleží, jak co, ale většinou stopro kvalitnější než Pepco nebo Kik ;) a mají tam prostě všechno i jako do domácnosti, kosmetiku, boty, samozřejmě hromady oblečení za pár korun :) já tam jezdím dvakrát ročně a super ;) už víme co za co stojí a kvalita je dobrá :)

pikola
Neúnavná pisatelka 19274 příspěvků 12.02.17 13:44

Pro male jako bodycka mi to prijde uchazejici na tu cenu, cim vetsi tim horsi hadry, velikosti nesedi a na dospele vubec, leda nejaka pubertacka je tam nadsena, ja vubec. Jako pokud mas rada hodne haddru za malo, proc ne, ale je to tak na jednu sezonu, krive, lezou nite a blbej material.

Fassatka
Zasloužilá kecalka 635 příspěvků 12.02.17 13:48

Já mám 7 letou slečnu, takže je to horší než třeba HM nebo C a A???

pikola
Neúnavná pisatelka 19274 příspěvků 12.02.17 13:50
@Fassatka píše:
Já mám 7 letou slečnu, takže je to horší než třeba HM nebo C a A???

Jako kdyz tam koupis pyjamo a takovy ty cetky, sukni, triko proc ne, ale jinak je to o dost horsi. Aspon pro mne.

verrys
Ukecaná baba ;) 1663 příspěvků 12.02.17 13:51

Na ty deti se to vyplati rozhodne vuc nez na dospele…kamaradky, co tam nakupuji pro decka, jezdí domu s narvanyma taskama, ja s poloprazdnou­…v kvetnu se tam chystam znovu, ale to uz i ja budu nakupovat na prcka, takze si myslim, ze pojedu domu dobre obtezkana taskama…ta kvalita neni zadna slava, ale odpovida cene…ty deti z toho stejne ta chvili vyrostou, takže za me Primark urcite ano ;)

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 12.02.17 13:53

Hodně záleží jak co, většínou to je kvalitní a dost levný. :palec: mají tam toho opravdu hodně.

kopejka
Echt Kelišová 9706 příspěvků 12.02.17 13:54

Neteř mi vozí z Primark v UK na malou od miminka, teď jí jsou dva, věci vždy pěkné, kvalitní :nevim:

BonnieD
Kecalka 431 příspěvků 12.02.17 13:55

@Fassatka S H&M nebo C&A se to dle mě nedá srovnávat, bydlela jsem nějaký čas v Británii, kde jsem měla mega Primark vedle baráku a přirovnala bych to kvalitou právě ke Kik, Pepco apod…Doteď si občas od jedné slečny objednávám a kvalitnější mi to rozhodně nepřijde, souhlasím s @pikola, věci na jednu sezónu, pěkné a za pár korun, ale dlouho nevydrží :) V UK vzpomínám na Primark jako na jednu velkou hrabárnu, ale zase pro děti, kterým to bude stejně jen půl roku, proč ne…Materiály mi nepřijdou úplně špatné.

Poison Eve
Ukecaná baba ;) 2455 příspěvků 12.02.17 13:57

Podarilo se mi tam nakoupit jak velmi slusne veci, tak absolutne nekvalitni hadry.

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 12.02.17 13:58

Když jsme v Drážďanech, tak tam zajdu a pár veci dětem koupím, ale jet do Drážďan jen kvůli nákupu v Primarku z Prahy se mě nevyplatí, to si radši nakoupím v pepcu, Kiku nebo Lidlu, kvalita stejná ( v Lidlu malinko lepší ) a za stejné peněz ne li levněji, když propočtů benzín ( mluvím za sebe, já koupím tak 1 triko sobě i chlapovi, dětem po 3 tričkách, sobě ponožky a tím končím ), nechápu, jak může někdo odtamtud tahat třeba 2 tašky 8o

ELIbeta
Ukecaná baba ;) 2024 příspěvků 12.02.17 13:59

V Primarku nakupuju pro deti, pro sebe tak mozna mikiny a tak. Maji bezkonkurencni tepla detska pyzama, mam vyzkouseno, ze vydrzi dva roky prani a suseni v susicce (kupuju vetsi velikost, aby to ty dva roky vydrzelo), puncochy pro dite ke skolni uniforme s vysokym obsahem bavlny, nesrazi se a nederavi. Pak trika s ruznymi obrazky atd. Jen jedna vec nevydrzela pracku s vysokymi otackami a susicku a zkratila se. Zbytek je trvanlivy, alespon tedy to, co vybiram ja.

pikola
Neúnavná pisatelka 19274 příspěvků 12.02.17 13:59

Zkus se mozna spis podivat na Ernsting's family, pro dospele TK maxx

Fassatka
Zasloužilá kecalka 635 příspěvků 12.02.17 14:03

Díky za odpovědi holky! Tak se na Primark vykašlu.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje skončil v nemocnici! O berlích se belhá kvůli vážné zlomenině

Rakovinu hrtanu sice porazil, už několik měsíců se ale producent Jiří Pomeje... číst dále >

Plekanec a Šafářová jsou konečně spolu, na rande vyrazili v Brně

Konečně spolu! Ačkoliv tenistka Lucie Šafářová v Praze slavila vítězství... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >