Jak zhubnout kila

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
veras
Kecalka 220 příspěvků 16.03.10 16:51
Jak zhubnout kila

:mavam: ahoj zensky,Ja uz vazne nemuzu,jsem stale po porodu tlusta jako becka :lol: malej uz je 15mes. a me stale nedari zhubnout,od narozeni jsem malou kojila do 8mes. a to se pry rika,kdyz kojis tak stoho zensky vetsinou hubnou, ale ja spis naopak :lol:,no tak chci poradit jestly neznate nejaky ucinny treba cajik na hubnuti :?:

Příspěvek upraven 17.03.10 v 11:30

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 16.03.10 16:56

Tak jsem na tom podobně (větší malá už má skoro 4 roky, mezitím teda další porod, ale pořád mám x kilo navrch). Kojením jsem rozhodně nehubla, ani po dvou letech, když jsem kojit přestala. Teď jsem navíc od porodu doma s tou starší, protože je pořád nemocná, dostanu se sotva nakoupit. A bez pohybu to asi nepůjde, to je mi jasné. Ale tak snad už se blýská na lepší časy. Odbourala jsem zatím aspoň ty kila čokolády, kterou jsem jedla fakt ve velkém ;) .

rubberbear
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 16.03.10 17:05

No tak to znám, jsem 2,5 roku od porodu a pořád stejně kulaťoučká :oops: :zed: ale u mě je to jen lenost a rozežranost :oops: sice jsem před časem zhubla 20kilo-dietka, pohyb a pro zakladetelku- z lékárny jablečnej ocet v tabletách pro spalování tuků-Aplefit, ale znáte to, přestala jsem se pak hlídat a pravidelně cvičit a ochutnávala to a to a to a řikala si, že mi ta trocha přece nemůže uškodit. no a teď mám těch 20 zase nahoře a ne-li víc a jsem z toho nešťastná a žeru a žeru......BLE!
ale s kamarádkou, která má stejnej problém jsme si řekly, že od začátku nového měsíce se do toho spolu pustíme, úprava jídelníčku a hlavně POHYB-přes den to moc nejde, ale až ratolesti usnou, pujdeme se asi tak 10krát hodně rychle projít oklo sídliště :dance: tak nám držte palec!

Tynkka
Ukecaná baba ;) 1568 příspěvků 16.03.10 17:14

Holky, tak jsem na tom podobně!
V těhotenství jsem přibrala 8 kg, to jsem hned dala dolů, ale jsem celá rozblemcaná a při kojení jsem začala tloustnout!! Sice jsem pořád na svým co před otěhotnění, a co jsem nabrala při kojení jsem taky dala dolů, ale nějaký to kilčo mám navíc. Mám 63kg a něco přes 160cm :roll:
A přesně jak píše rubberbear, jsem tak trochu líná a rozežraná a navíc kojím :-? ale přestala jsem už jíst čokolády (taky jsem je žrala na kila), ale jinak semnou je spíš problém v tom, že jak jsem doma s malým a vlastně krom úklidu nemám žádnou aktivitu, nemám vůbec hlad a skoro nejím, ale prostě nehubnu :-x potřebuju pohyb! rodila jsem v říjnu a pořád si říkala, do léta času dost, ale ona už je půlka března!! chci začít chodit na stepaerobik, tak snad to pomůže…

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 16.03.10 17:17

No tak já teda jím často, cítím se pořád nedojedená a kila stojí. Navíc mám velké problémy s koleny, takže každou aktivitu nemůžu. Vidím to na svižné procházky s kočárkem - zítra se chystám začít (Anežka jde po delší nemoci do školky - s ní na procházky chodit můžu, ale svižnými bych je rozhodně nenazývala - snad jen, kdybych chodila kolem ní pořád sem a tam :mrgreen: ).

veras
Kecalka 220 příspěvků 16.03.10 17:20

No tak to je teda parada :lol: ,jsem rada ze tu nejsem jedina kdo tu je stale po porodu kulatejsi :lol: ,no jo u me to je taky to, ze jsem lina cvicit ,vubec mne to nebavi :oops: ,ale zase se tak neprejidam jim 2×dene no tak ja uz fakt nevim co mam delat,ja by sem chtela zkusit nejaky ten caj na hubnuti jestly je teda ucinej aspon na tech 75-80%

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 16.03.10 17:22
veras píše:
No tak to je teda parada :lol: ,jsem rada ze tu nejsem jedina kdo tu je stale po porodu kulatejsi :lol: ,no jo u me to je taky to, ze jsem lina cvicit ,vubec mne to nebavi :oops: ,ale zase se tak neprejidam jim 2×dene no tak ja uz fakt nevim co mam delat,ja by sem chtela zkusit nejaky ten caj na hubnuti jestly je teda ucinej aspon na tech 75-80%

2× denně? To jako fakt? 8-o Tak to bych viděla jako možný důvod.

veras
Kecalka 220 příspěvků 16.03.10 17:24

Jako proto nehubnu jo? :lol:

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 16.03.10 17:26
veras píše:

Ano. Když jíš málo (hlavně málo často), tak si organizmus „zvykne“ na nižší přísun a reaguje na to tak, že si dělá zásoby.. Teorii ovládám skoro dokonale :D .

veras
Kecalka 220 příspěvků 16.03.10 17:26

Ja myslela cim min tim lip :-)

Alicia
Kecalka 194 příspěvků 16.03.10 17:26

Přidávám se do klubu :-D .Asi 14.dní porodu mi zbývaly 2 kg dolů,během těhotenství jsem nabrala 17kg.Někdy na podzim jsem se začala spravovat a teď mám skoro 9 kg nahoře od mojí normáloní váhy.Hnus běs děs.Do některých hadrů už se asi nedostanu.Achjo.Veras,ty nejezdíš třeba na kole?Nebo nějakej výlet?Hledám někoho,kdo by občas někam vyrazil a ty si Plzeňská :think:

Alicia
Kecalka 194 příspěvků 16.03.10 17:27
hkac píše:
veras píše:
Ano. Když jíš málo (hlavně málo často), tak si organizmus „zvykne“ na nižší přísun a reaguje na to tak, že si dělá zásoby.. Teorii ovládám skoro dokonale :D .

Teorie jde i mne,ale já jím pravidelně a je to taky nějaký rozbitý :lol:

veras
Kecalka 220 příspěvků 16.03.10 17:28

Tyblaho ses dobra,to jsem fakt nevedela,a to jako mam jist vic jo?nebo jak? :nevim:

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 16.03.10 17:31
Smazaný anonym
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.10 17:32

Snídat do hodiny po probuzení - rohlík, cottage, šunka, sýr, kousek zeleniny.
Pak jíst každé 2,5 hodiny pravidelně, jíst pomalu a hlídat kalorie. Limit na hubnutí je 5-6 tis. kJ.
Ovoce nejíst samotné, ale s jogurtem, nebo jinou bílkovinou.
Ke každému jídlu přidat zeleninu, omezit přílohy a hodně pít - nejlépe čistou vodu.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama