Jak zrušit sKartu - návod

114
8.8.13 07:30

Jak zrušit sKartu - návod

Ahoj, všímám si že lidi neví o možnosti zrušení karty já návod vím a znám zveřejnila jsem ho na FaceBooku, jenže ne všichni FB používají, takže rozhodnutí je, že návod okopíruju a založím s ním tohle téma.
Takže tady to je…:

"Zdravím maminky, tatínky a ostatní sKartové nešťastníky, tohle uvádím proto, že se na emimino a podobných stránkách maminky ptají jak to zrušit a že u nich to prý nejde. Předminulý měsíc jsem psala na gen. ředitelství jak zrušit skartu a tohle byla jejich odpověď :

**Vážená paní Vařešková,

vrátit sKartu můžete na Vašem kontaktním pracovišti ÚP. Pracovník kontaktního pracoviště Úřadu práce s Vámi sepíše protokol z ústního jednání o vrácení karty. Kartu odevzdáte na kontaktním pracovišti k likvidaci a určíte si nový způsob výplaty. Poté s tímto protokolem dojdete na nejbližší pobočku ČS, kde s Vámi vypořádají případný zůstatek na účtu a účet zruší.

Přeji krásný den

S pozdravem

Martin Jechort

referent NSD

Úřad práce ČR, Generální ředitelství

Karlovo náměstí 1359/1

128 01 Praha 2

Telefon: 950 193 401

E-mail: martin. jechort@uradprace.cz**

načež jsem tuto jejich reakci zveřejnla na emimino.cz a napsala mi jedna maminka z Hlinska, že ji řekli že to prostě nejde, opět jsem jim napsala s tím, že moje kamarádka z Hlinska chtěla jít dle mého návodu vrátit skartu a byla odmítnuta s tím, že to nejde. A obržela jsem další reakci z MPSV…

**Dobrý den paní Vařešková,

Od dubna 2013 sKartový účet zrušit lze. Prosím tedy o aplikování postupu, který jsem Vám zaslal v první odpovědi na Váš email. Kontaktní pracoviště v Hlinsku jsem znovu instruoval.

Děkuji a přeji pěkný den

S pozdravem

Martin Jechort

referent NSD

Úřad práce ČR, Generální ředitelství

Karlovo náměstí 1359/1

128 01 Praha 2

Telefon: 950 193 401

E-mail: martin. jechort@uradprace.cz**

Takže nebojte se a okopírujte si první mou kopii emailu, který jsem održela na jeden papír a druhou kopii na druhý papír, až půjdete skartu rušit vemte si to s sebou, až vás odmítnou ukažte jim to, ať si to ověří a trvejte na tom že vám kartu musí zrušit. A nezapomeňte si přepsat mé příjmení za Vaše!!! nezapomeňte nechat celý text každé kopiie tzn. hlavně tam nechte tu spodní část s tím jménem pozicí a pracovištěm toho pana Martina Jechorta!!!

Bez papíru Vás neodmítnou, ale jako pojistku si ty dva papíry s tím co mi psali vemte…

Pěkný den
Liliseek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

846
8.8.13 08:56

@Liliseek jje to tak, jen bych poupravila jednu věc a to, že ČS s Vámi nevypořádá peníze na místě, ale při rušení platebního účtu je vypořádání zasíláno složenkou. Proto si je před odevzdáním karty na UP sami vyberte!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Krakatice88
8.8.13 08:58

RP beru od února a nikdy jsem sKartu nedržela v ruce, na ÚP mi ji nedali. Nechávám si peníze od začátku posílat na svůj účet a sKartu jsem nikdy nepotřebovala… Dělají si to všude jak chtějí :think:

• Nahlásit
  • Citovat
lenoska.lina
8.8.13 09:01

Je ty jsi ale sikulka, jak se ti tohle podarilo hm hm hm? :think:
Jeste tak presvedcit toho neznaboha co sedi za tim urednickym stolem ze to fak jde zrusit dle tohoto vyjadreni :cert: :think: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
114
8.8.13 09:05

@lenoska.lina musíš jim tam udělat pořádnej bugr a nejlépe jak píšu zamávat tam těma papírama když si vytiskneš co jsem psala, nejprve ten první až tě znova odmtnou tak ten druhej, na kterým je že od dubna to zrušit jde a že jsou to dokumenty které jsi obdržela mailem z MPSV ale změň si tam mé jméno za tvoje!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
lenoska.lina
8.8.13 09:06

Jo a myslim si ze toho pana ted maminky ukamenuji telefonaty, ve chvili kdy je nekde odmitnou se slovy ze to proste nejde apod.. :mrgreen: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
114
8.8.13 09:07

@TroisChéris například já jsem patřila mezi první, kdo tu kartu dostali, a bohužel jsem ji převzít i musela, pod pohružkou toho, že mi budou pozastaveny RP dokud si ji nepřevezmu, pak se ale uznalo že sKarty jsou průser nad průsery a od té doby je to dobrovolný a dají se zrušit, jen se jim do toho moc nechce, proč by taky někdo „zabíjel slepici co snáší zlatá vejce“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
114
8.8.13 09:10

@lenoska.lina máš recht, už teď je mi ho líto :-D ale musela jsem to tam nechat, kdyby si to opravdu někdo vytisknul tak ty uředníci vědí, jak vypadá jejich oficiální zápatí a vědí co tam je za informace uvedeno, kdyby tam chybělo číslo, bylo by to divný…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2575
8.8.13 09:13

@Liliseek díky :kytka: Super - taky mi je ta blbá skarta k ničemu (od té doby, co ju mám, jsem si ju ani neaktivovala :zed:, páč mám svůj účet a na ten mi peníze stejně přeposílají), takže tam hned v pondělí zajdu a zruším ji :dance: :dance: :dance: Stejně tam musím kvůli přechodu z rodičáku na mateřskou, tak to vezmu při jednom :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
114
8.8.13 09:13

@lenoska.lina no vypáčit z nich tohle vyjádření a postup zrušení trvalo do doby než jsem jim napsala výhružku, že se spojím s jinými majiteli sKaret a podám stížnost a obrátíme se na ombutsmana pak mi přišel tenhle návod

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4509
8.8.13 09:19

Taky tam naklusu, jsem zvedava jakou odpoved dostanu :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Courtney
8.8.13 09:34

Ahoj, uz tady podobná dizkuze je a popis jak to cele probíhá, jsem tam dala před měsícem. Na ÚP to šlo hladce a nemeli s tím problém (předem jsem zavolala, ze ji jdu zrušit a pani uz měla papíry nachystane a řekla mi at nechodím na přepážku, ale přímo za ni do kanálu), ale ve spořitelně jsem byla skoro hodinu, nevěděli co maji dělat, byla jsem v nasem meste prvni :-) Taky počítejte s tím, ze prvni výplata dávek od vracení skarty muže byt vlivem te zmeny později. Me na startu chodili peníze 12, ten prvni mesic říkali na ÚP, ze přijde az kolem 18( přišli 15) a tento mesic bych je měla mít do pátku na úctě, tak uvidím. Hodne štěstí všem :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Courtney
8.8.13 09:36

Oprava: ma tam byt do kanclu :-))) to se stava kdyz někdo píse z iPhone a nekontroluje :-)))

• Nahlásit
  • Citovat
medvidek
8.8.13 10:31

@Liliseek melas stesti a narazila jsi na ochotneho urednika. Ja jsem posilala dotaz ma MPSV (snad to pisu zpravne)pred cca 3mesici a prisla mi opodpoved, ze to nejde a ze ji stejne budu potrebovat az budu na pracaku… A to mi odpovedela, ze podle soucasne leg neco to nejde. Ted jsem zjistila, ze jsem ten dotaz poslala v breznu. Diky moc za info a zdileni.

• Nahlásit
  • Citovat
114
8.8.13 13:29

@medvidek bžunda je, že jsem už psala celkem asi 5 dotazů na MPSV a odpověď byla jen na jeden dotaz a to ohledně zrušení skarty, na mé předchozí dotazy nemám odpověď už víc než rok…

stejně si myslím, že chlap jako úředník je vstřícnější než baba… Já mám skoro 90%štěstí na chlapy… :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama