Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
@vladkaaa píše:
Ahoj, nám první dcerka jezdila od 2 a 3/4 let a druhá od 2 a 1/4, dobrovolně, bez školičky. Pokud si chcete zalyžovat, tak určitě školičku, nás bavilo děti učit. Pro nás jsou školičky příšerně drahý. Dnes je dětem 7 a 9 obě jezdí jak dračice na lyžích i snowboardu.. takže hurá do toho, doporučuji.. tady je zrovna video, kde je mladší 2 a čtvrt a starší 5 a půl. https://www.youtube.com/watch?…
Myslím, že ve školičce chtějí, aby dítě už nějaké základy lyžování mělo a nemá to větší efekt, než lyžování s rodiči, jako aktivní odkladiště dětí to může být fajn.
Mně to s dětmi bavilo, až když děti získaly po první individuální hodině s instruktorem minimální základy a byly schopné držet se lanového dětského vleku a sjet dětský kopeček a dole zastavit.
A pak jsem zaplatila i další hodiny s instruktorem, aby byly děti schopné jet samy na pomě a sjet modrou sjezdovku, tj. abychom si zalyžovali všichni společně.
@vladkaaa Děkuju za video, je to pěkný na to koukat
Dcera to viděla a říkala, že to dá, tak uvidíme ![]()
Janě, že to dá, chválit a chválit a je to
.Teď jsem si vzpomněla, jak jsme vždy všechno oblíkli a když jsme zapli poslední přesku na přilbě, ozvalo se „čurat“. To už 5 ti letá dělat nebude, tak budete ušetření
. Užijte si to!
@vladkaaa píše:
Janě, že to dá, chválit a chválit a je to.Teď jsem si vzpomněla, jak jsme vždy všechno oblíkli a když jsme zapli poslední přesku na přilbě, ozvalo se „čurat“. To už 5 ti letá dělat nebude, tak budete ušetření
. Užijte si to!
Tak to si piš, že to dělá
zrovna dneska ráno, když jsme byly už oblečený, že vyrazíme do školky, a měly jsme na spěch, jelikož jsem zas musela vyprostit auto z pod sněhu. Ve dveřích se ozvalo, já potřebuju čůrat
hlavně, že se desetkrát během oblíkání prám, jestli nechce…