Jak zvládají vaše děti lyžovat?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
17221
26.1.15 11:04
@vladkaaa píše:
Ahoj, nám první dcerka jezdila od 2 a 3/4 let a druhá od 2 a 1/4, dobrovolně, bez školičky. Pokud si chcete zalyžovat, tak určitě školičku, nás bavilo děti učit. Pro nás jsou školičky příšerně drahý. Dnes je dětem 7 a 9 obě jezdí jak dračice na lyžích i snowboardu.. takže hurá do toho, doporučuji.. tady je zrovna video, kde je mladší 2 a čtvrt a starší 5 a půl. https://www.youtube.com/watch?…

Myslím, že ve školičce chtějí, aby dítě už nějaké základy lyžování mělo a nemá to větší efekt, než lyžování s rodiči, jako aktivní odkladiště dětí to může být fajn.

Mně to s dětmi bavilo, až když děti získaly po první individuální hodině s instruktorem minimální základy a byly schopné držet se lanového dětského vleku a sjet dětský kopeček a dole zastavit. :lol: A pak jsem zaplatila i další hodiny s instruktorem, aby byly děti schopné jet samy na pomě a sjet modrou sjezdovku, tj. abychom si zalyžovali všichni společně.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Jančakecalka
27.1.15 06:55

@vladkaaa Děkuju za video, je to pěkný na to koukat :palec: Dcera to viděla a říkala, že to dá, tak uvidíme :)

  • Citovat
  • Upravit
664
27.1.15 07:55

Janě, že to dá, chválit a chválit a je to :).Teď jsem si vzpomněla, jak jsme vždy všechno oblíkli a když jsme zapli poslední přesku na přilbě, ozvalo se „čurat“. To už 5 ti letá dělat nebude, tak budete ušetření :). Užijte si to!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Jančakecalka
30.1.15 09:15
@vladkaaa píše:
Janě, že to dá, chválit a chválit a je to :).Teď jsem si vzpomněla, jak jsme vždy všechno oblíkli a když jsme zapli poslední přesku na přilbě, ozvalo se „čurat“. To už 5 ti letá dělat nebude, tak budete ušetření :). Užijte si to!

Tak to si piš, že to dělá :mrgreen: zrovna dneska ráno, když jsme byly už oblečený, že vyrazíme do školky, a měly jsme na spěch, jelikož jsem zas musela vyprostit auto z pod sněhu. Ve dveřích se ozvalo, já potřebuju čůrat :zed: hlavně, že se desetkrát během oblíkání prám, jestli nechce…

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Chrastítko Špendlík

  • (4.6) + 67 recenzí

Dudlík Perfect

  • (4.7) + 53 recenzí

BABY NA UCPANÝ NOS 50 ML

  • (4.9) + 41 recenzí

Dudlík Space 0–6m

  • (4.9) + 41 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek