Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
a třeba něco na zed namalovat?nechtěli jsme malovat celé stěny tak jsme namalovali jen něco a barvy do obrázku jsme vybrali podle toho
@Ukulina nebyly, byly to nejaky britsky stranky, prave podobny k tomu co jsem davala za odkaz…mozne to zrusili.
nahodou by tapeta nemusela byt spatna, proc ji nechces? Jinak k cokoladove sedacce bych sla do nejake bezove…
@suik píše:
nahodou by tapeta nemusela byt spatna, proc ji nechces? Jinak k cokoladove sedacce bych sla do nejake bezove…
nechci protože vím,jak to dopadlo jednou s tapetou,malá to docela dost poničila