Jaké zdravé bonbony na mlsání s dětmi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
BabyBella
Závislačka 2874 příspěvků 28.10.14 06:40
jaké bonbony?

Ahoj, nemáte tip na, chce se mi napsat zdravé, bonbóny?? Nějaké, jaké mohu dat trochu bez výčitek. Dlouho jsem ji od toho držela ale nedalo se vecne. Celý den poslouchám jen bonbónky. Chce je i k snídani.
Nechodí ani do školky. Davam gumové ty zlaté medvídky. Díky.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
miisenka
Extra třída :D 14314 příspěvků 28.10.14 06:45

@BabyBella
Co susene ovoce?

Saroya
Neúnavná pisatelka 17629 příspěvků 28.10.14 06:49

Raw ovocné tyčinky, sušené ovoce, ořechy, i gumové medvídky dela sonenntor bez chemie, když už. Zajdi do zdravé vyzivy

Jana206
Nadpozemská drbna 27070 příspěvků 28.10.14 06:50

Kolik je jí let? Určitě najdeš hodně typů na zdravé, třeba doma vyrobené sladkosti, ale podle mě všeho moc škodí - i přílišná úzkostnost v tomto směru. Nedivím se, že posloucháš jen o bonbonkách a chce je i k snídani..

Já dvouleté(a vlastně i starším dětem) dávám bonbony a lízátka z hroznového cukru z lékárny. Nevidím na nich nic špatného.

Petkaelik
Zasloužilá kecalka 561 příspěvků 28.10.14 07:02

Já kupují sladkosti z M&S mám pocit že jsou zdravější ale díky tomu ze jsou bez chemie mají kratší datum spotřeby.

BabyBella
Závislačka 2874 příspěvků 28.10.14 07:07

@Petkaelik máš pocit nebo to víš :-) znám to, bonbóny maji a docela výběr. @Saroya díky,uz jsem na to koukala na netu. Nenapadlo me ze ve zdravé výživě najdu i sladkosti, to je super. @miisenka jo to občas dám. Bere meruňky a brusinky :-) díky.

Sonreir
Závislačka 4697 příspěvků 28.10.14 07:10

A co to neresit tak do extremu, vzdyt zakazane ovoce nejlepe chutna… za me bych asi volila znacku Nimm 2

Petkaelik
Zasloužilá kecalka 561 příspěvků 28.10.14 07:14

@BabyBella

Jsou zdravější, vím to. Zakládají si na tom abych jejich potraviny byly fair trade. Též to jsou potraviny pro brity zcela běžne, my tu jsme zvykli na polskou výrobu :-) v želé bonbonech mají vepřovou želatinu mi ty bonbóny moc nejedou ale dvouleťàkovi kupují tam. Škoda že nemám teď žàdné doma napsala bych složení. Před cukrem ditě nechráním ale před chemii se snažím.

AstraG
Závislačka 4454 příspěvků 28.10.14 07:18

Jdi s ní do obchodu, ať si vybere jaké chce a dej jí 1-2 denně. U nás to platí na Marťánky, říkám jim, že jsou to vitamíny a ty se můžou jen 2× denně

kate02
Nadpozemská drbna 26100 příspěvků 28.10.14 07:30
@Jana206 píše:
Kolik je jí let? Určitě najdeš hodně typů na zdravé, třeba doma vyrobené sladkosti, ale podle mě všeho moc škodí - i přílišná úzkostnost v tomto směru. Nedivím se, že posloucháš jen o bonbonkách a chce je i k snídani..Já dvouleté(a vlastně i starším dětem) dávám bonbony a lízátka z hroznového cukru z lékárny. Nevidím na nich nic špatného.

V těch věcech z hroznovýho ckru právě bývá ztuženej rostlinnej tuk… :zed:

My dáváme haribo medvídky nebo gumový bonbony z Lidlu, mají tam jedny s vysokým podílem ovocné šťávy… :nevim:

Sonreir
Závislačka 4697 příspěvků 28.10.14 07:37

@AstraG a jak pak vysvetlujes ze jine vitaminy naprv ovoci se muzou casteji nez 2× denne?

LadyTommy
Extra třída :D 14974 příspěvků 28.10.14 07:44

Haribo a jine mnamky z beznych retezcu obsahuji glukozo-fruktozovy sirup, takze i když pisou prirodni stavy, bez barviv a jine bludy, tohle pridane sladidlo veskerou zdravost zabije. Leta jsem zila v domneni, jak jsou haribo ti nejlepsi, nez me napadlo pidit po slozeni.

AstraG
Závislačka 4454 příspěvků 28.10.14 07:56
@Sonreir píše:
@AstraG a jak pak vysvetlujes ze jine vitaminy naprv ovoci se muzou casteji nez 2× denne?

u nás si děti vitamíny zatím nespojují s ovocem, to je prostě ovoce. Vitamíny z lékárny jsou,,prášky,, proto se nesmí často

surikataXY
Echt Kelišová 9544 příspěvků 28.10.14 08:08

Já bych to tak neřešila, až půjde do školky, bude dostávat od děcek hafo bonbonu, jednak to neuhlídáš a druhá věc, že i kdybys to zakázala (aby to učitelka pohlídala), tak tvému dítěti to bude neskutečně líto, že nemá to, co ostatní…

já dlouho zakazoval bonbony, ale jak šla do školky, není to možné. nicméně doma má jen na příděl, 2-3 kousky, víc ne…co se dějee, když je sama u babiček, raději neřeším :roll: :D

Danitschka
Závislačka 2828 příspěvků 28.10.14 08:16

Doporučuji zdravou výživu, kupuji agarové bonbony s rakytníkem nebo „lízátka“ z hroznového cukru. Na to sušené ovoce pozor, sehnat nesířené meruňky je třeba u nás celkem oříšek i v té zdravce. U nás stále vedou křupky a teď za bonbon pojala i laktobacílek, což mě celkem překvapilo :D Jen ten rybí tuk se mi nijak maskovat nedaří a nedaří… Tak kdyby měl někdo OT radu, jak to do batolete dostat? :D

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >