Jaké dekorace do dětského pokoje?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kapi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.11 10:18
Jaké dekorace do dětského pokoje?

Chtěla bych se zeptat, jaké máte dekorace v dětských pokojíčcích? Koukám po netu a překvapilo mě, že je víc druhů - jako pěnové, dřevěné, látkové nebo samolepky. Původně jsem měla v plánu ty samolepky, ale teď už nevím.. Co jste vybraly vy?

Reakce:
andrejka87
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.11 11:10

Poslala jsem ti nějaké fota do SZ :-)

Háta_x
Echt Kelišová 7576 příspěvků 19.05.11 11:19

Dítě si udělá dekorace hračkami samo, až zrak bude přecházet :mrgreen: K tomu stačí jen bíle a pastelově vymalovat zdi, hezkou záclonu, stejnobarevný světlejší nábytek, sladěné povlečení s interiérem. Nejsem zastáncem barevných koberců s dětskými motivy, plakátů Šreků aspol., extra barevností na zdech…v takovém prostoru se necítím dobře, působí na mě přeplácaně už sám o sobě, natož s rozházenými hračkami. Mám ráda čisté linie, neutrální barvy a vzdušný interiér. V létě budeme dělat pokojík malé, vymalujem jak jsem psala, na zem rychloúdržbový koberec, v rohu dáme zelený koberec do mini kopečku - podložme ho (inspirace z pořadu Jak se staví sen) a z toho namaluju na zeď košatý strom. Z toho může být klouzačka, terč na míčky se suchým zipem, závěsy na lezecí lano, kapsáš…uvidíme, co mě při realizaci pak napadne..

eVerča
Ukecaná baba ;) 1602 příspěvků 19.05.11 11:25

my jsme serozhodli, že bude pokojík laděnej do oranžova. Je to malá místnost, tak by bylo blbý mít vymalováno tmavou barvou, tak jsem to vyřešila takto :pankac: A souhlasím, že dítě si nejlíppokojík vyzdobí samo :palec:

andrejka87
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.11 11:50

No holky hodím vám to i sem,já jsem zase chtěla at kluci vidí hodně barviček,je to na rozvinutí dětské fantazie a opravdu,co jsem vylepila pokojík hodně po tom koukaj a dlooouze přemýšlí :-),časem jak porostou budeme samozřejmě vše měnit,dle jejich zájmů když budou mít rádi vesmír budou mít vesmír v pokoji :-)

tasa
Echt Kelišová 9063 příspěvků 19.05.11 11:59
Kapi píše:
Chtěla bych se zeptat, jaké máte dekorace v dětských pokojíčcích? Koukám po netu a překvapilo mě, že je víc druhů - jako pěnové, dřevěné, látkové nebo samolepky. Původně jsem měla v plánu ty samolepky, ale teď už nevím.. Co jste vybraly vy?

Tak treba penove ne, pokud mas psa nebo kocku. Jinak bych srovnavala cenu, funkcnost a prakticnost a vzhled, pochopitelne.

limetka87
Ukecaná baba ;) 2068 příspěvků 19.05.11 12:01
DDarja
Kecalka 294 příspěvků 19.05.11 12:19

ahoj…já taky řešila samolepky a pěnové dekorace.Nakonec jsme malému vymalovali pokoj modře a sami jsme si udělali z tvrdé folie šablonky lokomotivy a vagonků. Malým štětcem jsme bílou barvou polar vybarvili šablonky a vypadá to suprově. O ceně ani nemluvím :-D. U malého to má taky úspěch…na mašinku kouká :-). Ještě jsem koupila ty svítící hvězdičky, měsíčky, mráčky a ovečky (mají celou sadu v hračkářství) a to má okolo postýlky. Jen jsem udělala blbost a dala některé kousky nízko, tak jsem je musela odlepit :-D.

andrejka87
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.11 12:49
limetka87 píše:
www.lunami.cz
:palec: :palec: nádherný pokojík :palec: :palec:
Kapi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.11 14:12
limetka87 píše:
www.lunami.cz

Díky za tip, hned se jdu kouknout :)

Kapi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.11 14:14

Moc díky za vaše fotky pokojíků, super nápady. Taky bych chtěla zachovat vzdušnost a moc to nepřeplácat, ale zas nějaký obrázek bych tam určitě dala :)

Háta_x
Echt Kelišová 7576 příspěvků 19.05.11 15:11

Moc se mi líbí velkoformátové fotky za sklem. Máme připravenou jednu s bříškem a několik od narození do roka. Jak malá poroste, budem obměňovat.

Kapi píše:
Moc díky za vaše fotky pokojíků, super nápady. Taky bych chtěla zachovat vzdušnost a moc to nepřeplácat, ale zas nějaký obrázek bych tam určitě dala :)
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >