Jake jmeno k prijmeni Hipp?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1721
23.2.22 06:07

Dej mu tam hned napsat Judr, Mudr

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1702
23.2.22 06:25

K tomu jde všechno… Jestli plánujete chodit do školy v zahraničí, tak něco univerzálního mezinárodního. Jestli budete tady, tak spíš něco klasického, aby zbytečně neprovokoval. Kompromisně by mi seděl třeba David nebo tak něco. Nebo dejte něco po otci, dědečkovi atd. Klidně bych šla do dvou jmen, když je takhle krátké příjmení.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36171
23.2.22 06:50
@Cucajz píše:
Hop :mrgreen: :mrgreen:

Hipp hap hop. Hipp hipp hurá :)
Marko i Oliver sou pěkný a k příjmení jdou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1195
23.2.22 07:14
@niki V píše:
@Cucajz :lol: nebo Hipp Combiotik :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
404
23.2.22 07:27

Benjamin

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23966
23.2.22 07:35
@Anonymní píše:
Co rikate na kombinaci Oliver Hipp, Marko Hipp?

Není to špatné, ale myslím, že delší jméno by bylo lepší.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14778
23.2.22 08:04

Jmeno Oliver se mi vubec nelibi, ale k prijmeni Hipp se mi hodi a zni s nim krasne. Marko je hezke, originalni, hodi se. Jeste se mi libi drive navrhovany Daniel.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14313
23.2.22 08:11
@Anonymní píše:
Dotaz je jasny😉 Jake jmeno pro chlapecka s prijmeni Hipp (jako ty presnidavky)😁

Adam

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.2.22 08:14
@MrsNorris píše:
Něco co nezačíná na O.

Proc zrovna O?

  • Citovat
  • Upravit
1339
23.2.22 10:59
@Anonymní píše:
Co rikate na kombinaci Oliver Hipp, Marko Hipp?

Oliver je moc pěkný jméno a Oliver Hipp zní super ;) Marko ne, ale Marek bych dala klidně. Jinak teda jak psaly holky, chtělo by to něco delšího, takže za mě třeba ten Michael, Daniel (toho máme, takže srdcovka :lol: )

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14778
23.2.22 11:02
@Anonymní píše:
Proc zrovna O?

Aby se mu neprezdivalo Hroch (Hippo)? :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Silverine247
23.2.22 11:09
@Janča6 píše:
Aby se mu neprezdivalo Hroch (Hippo)? :think:

Tak to O je snad pred tim Hippem, ne? Nahodou za me Oliver Hipp moc pekne, ten Benjamin, jak tu nekdo psal, se mi k tomu prijmeni taky libi.

  • Citovat
  • Upravit
1240
23.2.22 11:13

Tadeáš, Matyáš, Tomáš, Lukáš… Nedávala bych jméno na H, CH, O, A, E. Nezdá se to, ale iniciály se používají poměrně často. Ale kdyby se vám líbil třeba ten Oliver, tak ho dejte i tak, musí se vám prostě to jméno líbit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14778
23.2.22 11:26
@Silverine247 píše:
Tak to O je snad pred tim Hippem, ne? Nahodou za me Oliver Hipp moc pekne, ten Benjamin, jak tu nekdo psal, se mi k tomu prijmeni taky libi.

Jako mne se taky libi Oliver Hipp, uz jsem to psala vyse. Ale docela si dokazu predstavit, ze tak v 5. tride nekoho napadne dat prijmeni pred jmeno a prezdivka je na svete. Jiny duvod pro to, aby jmeno nezacinalo na O, me nenapada.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Silverine247
23.2.22 11:32
@Janča6 píše:
Jako mne se taky libi Oliver Hipp, uz jsem to psala vyse. Ale docela si dokazu predstavit, ze tak v 5. tride nekoho napadne dat prijmeni pred jmeno a prezdivka je na svete. Jiny duvod pro to, aby jmeno nezacinalo na O, me nenapada.

Jo vidis, ja jsem prehledla, zes to puvodne nepsala ty, pardon. :kytka: Jeste to muze byt proto, aby chlapec nemel inicialy Olympijskych Her. :think: :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Ahoj, tati

  • (5) + 5 recenzí

Petr, Ida a miminko

  • (3.7) + 3 recenze

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková