Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
K tomu jde všechno… Jestli plánujete chodit do školy v zahraničí, tak něco univerzálního mezinárodního. Jestli budete tady, tak spíš něco klasického, aby zbytečně neprovokoval. Kompromisně by mi seděl třeba David nebo tak něco. Nebo dejte něco po otci, dědečkovi atd. Klidně bych šla do dvou jmen, když je takhle krátké příjmení.
@Cucajz píše:
Hop![]()
Hipp hap hop. Hipp hipp hurá ![]()
Marko i Oliver sou pěkný a k příjmení jdou.
@Anonymní píše:
Co rikate na kombinaci Oliver Hipp, Marko Hipp?
Není to špatné, ale myslím, že delší jméno by bylo lepší.
Jmeno Oliver se mi vubec nelibi, ale k prijmeni Hipp se mi hodi a zni s nim krasne. Marko je hezke, originalni, hodi se. Jeste se mi libi drive navrhovany Daniel.
@Anonymní píše:
Dotaz je jasny😉 Jake jmeno pro chlapecka s prijmeni Hipp (jako ty presnidavky)😁
Adam
@Anonymní píše:
Co rikate na kombinaci Oliver Hipp, Marko Hipp?
Oliver je moc pěkný jméno a Oliver Hipp zní super
Marko ne, ale Marek bych dala klidně. Jinak teda jak psaly holky, chtělo by to něco delšího, takže za mě třeba ten Michael, Daniel (toho máme, takže srdcovka
)
@Anonymní píše:
Proc zrovna O?
Aby se mu neprezdivalo Hroch (Hippo)? ![]()
@Janča6 píše:
Aby se mu neprezdivalo Hroch (Hippo)?
Tak to O je snad pred tim Hippem, ne? Nahodou za me Oliver Hipp moc pekne, ten Benjamin, jak tu nekdo psal, se mi k tomu prijmeni taky libi.
Tadeáš, Matyáš, Tomáš, Lukáš… Nedávala bych jméno na H, CH, O, A, E. Nezdá se to, ale iniciály se používají poměrně často. Ale kdyby se vám líbil třeba ten Oliver, tak ho dejte i tak, musí se vám prostě to jméno líbit.
@Silverine247 píše:
Tak to O je snad pred tim Hippem, ne? Nahodou za me Oliver Hipp moc pekne, ten Benjamin, jak tu nekdo psal, se mi k tomu prijmeni taky libi.
Jako mne se taky libi Oliver Hipp, uz jsem to psala vyse. Ale docela si dokazu predstavit, ze tak v 5. tride nekoho napadne dat prijmeni pred jmeno a prezdivka je na svete. Jiny duvod pro to, aby jmeno nezacinalo na O, me nenapada.
@Janča6 píše:
Jako mne se taky libi Oliver Hipp, uz jsem to psala vyse. Ale docela si dokazu predstavit, ze tak v 5. tride nekoho napadne dat prijmeni pred jmeno a prezdivka je na svete. Jiny duvod pro to, aby jmeno nezacinalo na O, me nenapada.
Jo vidis, ja jsem prehledla, zes to puvodne nepsala ty, pardon.
Jeste to muze byt proto, aby chlapec nemel inicialy Olympijskych Her.
![]()